کریستیانو رونالدو مادر صحبت می کند ‘روز دشوار است’ او به عنوان نوشته های احساسی پیام پس از آزادی از بیمارستان

ماریا دولورس از یوونتوس ستاره Cristinao رونالدو شده بود در بیمارستان پس از یک مارس 3, سکته مغزی و صادر کرده است احساسی پیام در رسانه های اجتماعی پس از اینکه لایحه پاک سلامت توسط پزشکان پرتغالی.

65 سال مرخص شد از یک مرکز پزشکی در روز شنبه پس از مبتلا به سکته مغزی ایسکمیک, یک بیماری ناشی از لخته مسدود کردن رگ های خونی به مغز است.

او سوپراستار پسر پرواز کرده بود به بیمارستان در مادیرا به زودی پس از شنیدن این خبر که او در آنجا ماند در طول شیوع کروناویروس که ویران ایتالیا شد و با پوشیدن لباس های حفاظتی مانند ماسک و دستکش در حالی که از دیدن او در طول دو هفته اقامت.

همچنین در rt.com کریستیانو رونالدو جت بازگشت به پرتغال با مادر دولورس پس از او دچار سکته مغزی

و در نظرات پس از ترخيص دولورس در زمان این فرصت برای تشکر خانواده اش را برای حمایت و خواست مردم برای آبکاری خود را برای هر “روز دشوار است” که ممکن است پیش رو باشد.

من خوش شانس هستم که این فرصت را به زندگی به عشق من و خانواده آنها را به من,” او نوشت: از طریق ترجمه در Instagram به همراه یک تصویر خندان او در بالکن.

با تشکر از شما برای همه حمایت و محبت است. این روز دشوار است اما از مبارزه و پیروزی. در حال حاضر من در خانه احاطه شده توسط عشق من خانواده من خوب انرژی است.

من در اینجا خواهد ماند به عنوان من می خواهم به اما همیشه به دنبال پس از خودم ، همه چیز خوب خواهد شد. شما فکر می کنید من نمی آمد اما من بازگشت به آرامی آرام آرام و با صلح و آرامش در قلب من.”

همچنین به نظر می رسد که او در بیمارستان بستری چپ خود را با مقدار زیادی از زمان را به تأمل در جهان اطراف خود را به عنوان او التماس او را شهروندان به یکی دیگر از درمان با مهربانی و انصاف.

من همچنین بازگشت و با یک فکر در قالب یک پیام – چرا قاضی, رنگ پوست, لباس و یا کفش مردم استفاده کنید و یا راه آنها نگاه کنید.

همچنین در rt.com یوونتوس پلیر و رونالدو هم تیمی دانیل Rugani تست مثبت برای coronavirus

ما هیچ چیز وقتی که می آید به زندگی ما ساده عبور و مرور در این جهان است. زندگی یک درس است و ما فقط باید به آن ارزش و خدا را شکر برای همه چیز. و ایمان به خدا است که همه چیز را به نوبه خود خوب.”

رونالدو در ضمن باقی مانده در پرتغال در یک دوره انزوا پس از آن پدید آمده که یوونتوس تیمی دانیل Rugani تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. همه فوتبال است که در حال حاضر به حالت تعلیق در ایتالیا که در حال حاضر شمارش بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im