کریستیانو رونالدو قرنطینه در پرتغال پس از یوونتوس تیمی Rugani تست مثبت برای coronavirus

کریستیانو رونالدو باقی خواهد ماند و در زادگاه خود در پرتغال به طور نامحدود به عنوان او دستخوش خود انزوا پس از یوونتوس تیمی دانیل Rugani تایید شد به عنوان تست مثبت برای کوروناویروس.

ستاره پرتغالی رونالدو بازدید مادرش در سواحل سرزمین اصلی پرتغال پس از او رنج می برد به عنوان سکته مغزی را در منطقه به جای بازگشت به ایتالیا است که در آن یک کشور گسترده قفل کردن به عنوان تلاش ساخته شده است برای کاهش گسترش مرگبار coronavirus.

همچنین در rt.com یوونتوس پلیر و رونالدو هم تیمی دانیل Rugani تست مثبت برای coronavirus

او باقی خواهد ماند و در قرنطینه پس از هم تیمی Rugani آزمایش مثبت برای Covid-19. این دو بازیکن مشترک یک اتاق پانسمان آخر هفته گذشته پس از یوونتوس ضرب و شتم اینتر میلان 2-0 داخل خالی ورزشگاه آلیانز در تورین.

یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط Juve هافبک فیورنتینا نشان می دهد که یوونتوس بازیکنان از جمله هر دو Rugani و رونالدو, جشن در محله های نزدیک پس از بازی.

یوونتوس می گویند که آنها باید فعال “همه انزوا روش های مورد نیاز توسط قانون” برای کسانی که ممکن است در تماس با Rugani. این گزارش به دنبال این است که کل یوونتوس تیم ملی را صرف دو هفته در قرنطینه.

شما خواندن اخبار و به همین دلیل من می خواهم به اطمینان همه کسانی که نگرانی در مورد من خوب هستم,” Rugani نوشت: در رسانه های اجتماعی.

من مصرانه از همه به قوانین احترام بگذارند چرا که این ویروس باعث می شود هیچ تفاوت! اجازه دهید آن را برای خودمان برای عزیزان ما و برای کسانی که در اطراف ما.”

این تیم با توجه به چهره لیون در لیگ قهرمانان روز سه شنبه در یک بازی است که به شدت انتظار می رود به تعویق افتاد توسط یوفا.

همچنین در rt.com زمانی که سرنوشت اعتصاب به عقب ؟ NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن که مسخره coronavirus نگرانی آزمایش مثبت (تصویری)

ایتالیا تا کنون بدترین آسیب دیده کشور در اروپا توسط coronavirus با بیش از 12000 مورد تأیید و 827 مرگ و میر توسط پنج شنبه بعد از ظهر.

ایتالیایی مقامات فوتبال به تعویق افتاد فعلی سری آ فصل و اعلام کرده اند که آنها ممکن است قادر به برنامه ریزی مجدد زمان تقویم از بازی ها. گزینه های که در آن مقطع خواهد بود به اعلام جدول نهایی آن را به عنوان در حال حاضر برگزاری پلی آف برای تعیین رده بندی نهایی و یا به سادگی نه اعلام یک قهرمان برای 2019/20 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de