امید به نزول دموکرات سناتور برنی ساندرز پیش از کارولینای جنوبی اولیه یک تبلیغ جدید از سابق آمریکا متهم سناتور ورمونت از یک طرح به اجرا در برابر اوباما در سال 2012 – اما شهروندان به حال مشکل آن را خرید.

مصرف ساندرز به وظیفه “به طور جدی فکر کردن در مورد” 2012 اولیه اجرا در برابر سابق POTUS – اما هرگز اقدام به آن – بایدن آخرین حمله آگهی هشدار سوسیالیستی stalwart “نمی توان اعتماد کرد” به ساخت باراک اوباما میراث. منتقدان به زودی بیرون آمد و در خیل بسیاری اصرار دارد که اوباما رکورد است که هیچ چیز را به اجرا در شامل یک لیست طولانی از سیاست هستند که نفرت به 2020 دموکراتیک رای دهندگان.

هر چند بایدن در حال حاضر-نظرسنجی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی،, وضعیت خود را به عنوان سناتور به طور پیوسته کاهش یافته و در هفته های اخیر انجام ضعیف در آیووا و نیوهمشایر و نوادا به عنوان ساندرز موج به جلو بسته. دو نامزد خواهد شد و در حال حاضر رقابت برای نقطه بالا در کارولینای جنوبی اولیه بعد از این هفته به عنوان به خوبی به عنوان دولت همه مهم آفریقایی جمعیتی در آنچه که انتظار می رود به یک نژاد تنگ است.

همچنین در rt.com عکس اخراج: جو بایدن بود که ‘خوب’ معاونت چرا که او سرآمد در ‘بوسیدن اوباما یک**’, تهمت, جوک

با بایدن ظاهرا به دنبال سوار شدن اوباما coattails تمام راه را به نامزدی برخی از شهروندان در پاسخ به آگهی های جدید خواست که نامزد را یک بحث که چرا او – و نه اوباما سزاوار انتخاب شود.

با وجود حمله ساندرز به اتهام برنامه ریزی برای مخالفت با اوباما 2012 presidential run – که هرگز به ثمر حتی در بایدن را بازگویی – منتقدان شد و سریع به یاد داشته باشید که بایدن در واقع اجرا در برابر معشوق سابق در سال 2008 قبل از رها کردن و حمایت او.

دیگران اشاره کرد که اوباما در ضمن هنوز به نفع بازگشت در زمان مسابقه عدم تایید بایدن و یا هر نامزد دیگر.

برخی نیز نام واقعی پایه و اساس تمام حمله آگهی به سوال. در حالی که اخیر داستان در اقیانوس اطلس گزارش داد که سناتور هری رید – سپس رهبر اکثریت سنا – تا به حال برای متقاعد کردن ساندرز به کنار گذاشتن او قرار است سال 2012 ریاست جمهوری اجرا رید است پس در پاسخ به این گزارش به طور مستقیم نشان می دهد هیچ یک از آن اتفاق افتاده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de