جرم و جنایت در نیویورک اما coronavirus بازداشت افزایش است overzealous پلیس کمک به اپیدمی?

به عنوان Covid-19 مستندات نگه داشتن سه چهارم از آمریکایی ها در داخل خانه و دیدن نرخ جرم و جنایت رها کردن پلیس نیویورک در حال دستگیری مردم به صورت اجتماعی فاصله نقض حقوق بشر در یک حرکت است که مگس ها در صورت ایمنی مشورتی و سیاست های عمومی.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio منتشر کرده است صدها نفر از سطح پایین مجرم از زندان شهرستان از جمله بدنام به سر می برند Rikers Island با استناد به خطر غیرقابل کنترل coronavirus سرایت. نیویورک در حال گفت – به طور مداوم به ماندن در خانه و انجام بخشی خود را به “صاف منحنی.”

اما پلیس به نظر نمی رسد به دریافت این پیام در ادامه به دستگیری و بازداشت افراد به صورت جزئی جرائم از جمله تخلفات اجتماعی فاصله سفارشات – بدون ماسک و دستکش و حتی به عنوان جرم و جنایت کاهش مییابد. به عنوان بیشتر و بیشتر افسران آلوده خود را تشدید “coronavirus پلیس” شکست هدف از اقدامات دولت گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بسته بندی, اولویت پایین “مجرم” به زندان که چیزی از ظروف پتری.

همچنین در rt.com ایالت نیویورک می بیند کمترین روزانه پرش در Covid-19 مرگ و میر, از مجموع 2,373 به 2,935 – فرماندار کومو

پلیس ادعا کرد که آنها بازداشت سه نفر در بروکلین آخر هفته گذشته برای عدم حفظ “اجتماعی فاصله” پس از chancing بر جمع آوری حدود 25 نفر در خارج از منزل در بدفورد-Stuyvesant محله. یکی از کسانی که دستگیر و مورد مناقشه است که روایت گفتن رهگیری که او و دوست پسر او ایستاده بودند به مراتب از زمانی که آنها تقریبا دستگیر شده توسط unmasked, ungloved افسران. او ادعا کرد که او برگزار شد در یک سلول با دو دوجین از دیگران برای 36 ساعت محروم از هر نوع از محصولات تمیز کردن فراتر از یک سرنگ ضد عفونی کننده دست برجسته پوچی از دستگیری مردم برای نقض اجتماعی فاصله قوانین تنها به روند آنها را از طریق یک سیستم زندان که تنبل است و به سر می برند.

یک مرد در حال اجرا یک speakeasy در جنوب بروکلین که در آن کاربران داشت شرب و قمار در مخالفت با بسته شدن سفارش به صورت غیر ضروری کسب و کار نیز بازداشت شده در روز یکشنبه. اما دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس اعلام کرد هفته پیش که دفتر او نخواهد بود تعقیب “سطح پایین جرائم که نمی بخطر انداختن امنیت عمومی” در هنگام اپیدمی تماس به سوال حکمت شارژ speakeasy اپراتور با “غیر قانونی فروش الکل” و “ترویج قمار” علاوه بر نقض اجتماعی فاصله.

NYPD نمی تواند به طور کامل گسله برای آن سردرگمی بیش از دستورالعمل جدید. د Blasio تهدید تکرار اجتماعی فاصله متخلفان با جریمه تا 500 دلار در اوایل این هفته و به طور معمول برای چنین سطح پایین جرائم مرحله بعد از جریمه خواهد بود بازداشت. فرماندار نیویورک اندرو کومو خواست NYPD به گام تا اجرای آن در اوایل این هفته پس از جمعیت دیده می شد گردآوری در منهتن در سمت غرب بزرگراه به تماشای ورود به بیمارستان کشتی USNS راحتی اعلام کرد که نیروی “اتحاد برای دریافت بیشتر تهاجمی” اما بدون اینکه روشن کند که آیا او به معنای جریمه و احضاریه و یا در واقع تخلیه متخلفان به زندان است.

همچنین در rt.com نیویورکی نیاز به آرامش در طول coronavirus بحران نه ساختمان امپایر استیت فریاد مرگ و ناامیدی

جرم و جنایت کاهش یافته است به شدت در میان coronavirus بحران – شاید جای تعجب نیست که بسیاری از مردم به داخل خانه پناه – با کاهش 20 درصد برای دو هفته پس از نیویورک اعلام اورژانس NYPD گزارش روز شنبه.

اما این ویروس به طور فزاینده ای در نظر گرفتن عوارض خود را در میان NYPD خود رتبه: توسط چهار شنبه, 1,400 افسران تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 6,172 بودند بیمار بیش از 12 درصد از نیروی. با توجه به طولانی بودن دوره کمون این ویروس حتی افسران که اصلا تجربه علائم خود را ممکن است عبور از آن را به مردم آنها را بازداشت که پس از گسترش آن را از طریق زندان قبل از به طور بالقوه آوردن آن به خانه به خانواده و همکاران.

نیویورک کانون بیماری کروناویروس در آمریکا است که شماره یک برای عفونت در هر نقطه در جهان است. این شهر ثبت کرده است برخی از 2,935 coronavirus و میر مربوط به روز جمعه بیش از یک چهارم از کل کشور.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im