COVID19 & نقدی: پیامدهای مالی coronovirus همه گیر در ورزش

گسترش COVID19 عفونت به پاک کردن ده ها تن از حوادث از تقویم ورزشی و همچنین تحریک پول زیادی ضرر و زیان است. RT ورزش طول می کشد نگاهی به پیامدهای مالی از coronavirus همه گیر در ورزش است.

ده ها تن از رویدادهای ورزشی باید پاک شده از تقویم ورزشی در پی رشد بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بدن حاکم را سختگیرانه تر اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده است.

بسیاری از بیشتر در برزخ از جمله UFC آینده 249 رویداد در نیویورک یورو 2020 مسابقات فوتبال – برای اولین بار برگزار می شود پان continentally – و در این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

طرفداران شده اند ممنوع از حضور در بسیاری از حوادث و ایجاد یک جریان نقدی خلاء در غیاب دروازه درآمد. RT ورزش طول می کشد نگاهی به هزینه نقدی از coronavirus در ورزش است.

UFC 249

خبری که فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام دولت را لغو تجمع توده های UFC 249 کارت با عنوان با سبک عنوان مبارزه بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در مرکز بارکلیز در مارس 18 می تواند در معرض خطر است.

همچنین در rt.com جابجایی? در پشت درهای بسته? بررسی UFC گزینه برای Khabib v فرگوسن باید نیویورک مبارزه بود لغو

دروازه رسید Khabib اولین مبارزه در بروکلین است که در آن او موفق به کسب 155 پوند تاج علیه آل Iaqinta در UFC 223 شد و حدود 3 میلیون نفر در آن شرکت می بوسه خداحافظی باید مبارزه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته.

این می تواند وارد شود می تواند با پرداخت هر مشاهده و خرید رای دادن. Khabib درگیر شد در بزرگترین UFC PPV رویداد تا کنون در برابر Conor McGregor در اکتبر 2018 اما مبارزه با Iaqinta تنها در صدر یک 350,000 پرداخت به ازای هر مشاهده و خرید رای دادن.

آخرین مبارزه خود را با داستین Poirier در عربستان سعودی ساخته شده حدود 1 میلیون از دبستان با توجه به Khabib مدیر اما megafight با تونی خوبی خواهد بود مقدار زیادی بالاتر است.

همچنین در rt.com UFC 249: Khabib v فرگوسن در آستانه لغو شدن به نیویورک ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر

در صورت متناوب پنجم لغو این UFC خواهد بود مجبور به موج خداحافظی به هر دو دروازه رسید و دبستان مگر اینکه آنها برای پیدا کردن سریع یک گزینه به نقل مکان.

Khabib آخرین مبارزه به 26 میلیون بزرگسال در روسیه اما درآمد تولید شده از فروش آن به احتمال زیاد خواهد بود بی ریا و کانال های تلویزیونی را بیش از احتمال زیاد هنوز هم با چنگال به پخش نمایش در تلویزیون دولتی.

لالیگا

اسپانیا اعلام کرد دو بخش خواهد بود به حالت تعلیق برای دو روز مسابقه پس از رئال مادرید فرستاده شد به خود انزوا پس از یک بازیکن بسکتبال از باشگاه تعطیل کل مرکز آموزش.

لالیگا اعلام کرد که انتظار €700 میلیون دلار ($780 میلیون دلار) ضرر و زیان اگر 2019/20 فصل نمی تواند تکمیل شود. بخش عمده ای از این پول از پول های تلویزیونی و انتظار می رود €500 متر از حقوق پخش بازی های بقیه ساخته شده از بازی روز دروازه رسید با €78m از دست رفته از طریق نجومی بلیط و بیشتر €39m از طریق مسابقه آینده نگر بعد بلیط فروش.

همچنین در rt.com اسپانیا لالیگا به حالت تعلیق به مدت دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

چندین لیگ برتر در این قاره نیز اعلام کردند که تعلیق مربوطه فصول از جمله لیگ آلمان بوندسلیگا و همچنین لیگ برتر است.

یورو 2020

در میان همه گیر جهانی است, آن است که شاید یک زمان ایده آل برای میزبان اولین پان-اروپایی قارهای مسابقات برگزار شد از در غربی ترین نقطه تفاوت در الگوي مانند ایرلند و اسپانیا و پرتغال به آذربايجان در شرق منطقه قفقاز.

این مسابقات در مجموع پول جایزه از €371 میلیون دلار ($412m) بزرگترین مقدار موجود برای مسابقات قهرمانی اروپا با 10 میلیون رفتن به برنده. اما یوفا به تشکیل جلسه با سهامداران عمده در روز سه شنبه برای بحث در مورد این که آیا به تعویق انداختن مسابقات تا 2021.

همچنین در rt.com ‘آماده به قرض دادن یک دست’: روسیه مایل به میزبان بیشتر بازی در یورو 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید مسابقات

با هر یک از هفته آینده برنامه ریزی شده اروپایی منطبق بودن به تعویق افتاد از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا وسایل آن را بسیار محتمل است که فوتبال اروپا را در بدن حاکم را به دنبال کت و شلوار و تعلیق در این تابستان مسابقات است.

که می تواند به معنای زیان های بزرگ به 12 شهرستانها میزبان. دوبلین قرار است میزبان چهار بازی از مسابقات در سه گروه بازی و دور از 16 بازی و راه اندازی یک گزارش که برآورد پایتخت ایرلند را از دست بالقوه €106m در دیگر فعالیت های اقتصادی در این مسابقات تولید خواهد بود.

لیگ برتر

لیگ برتر روز جمعه اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در همه بازی ها تا 3 آوریل تصمیم خود را در آینده تا حدودی بعد از همتایان اروپایی خود را اما بحران مالی خواهد بود احساس سبک تر توسط باشگاه پخش و انگلستان بارها به طور یکسان.

همچنین در rt.com لیگ برتر تعلیق تمام مسابقات تا آوریل 3 با توجه به شیوع کروناویروس

PL باشگاه های جمعی £720m ($900m) matchday فروش سود که حدود %14 از تمام درآمد با توجه به بار مالی. هر بازی نشان داده شده است در انگلستان در هزینه £9m ($11.2 m) به پخش پول است که بلافاصله از دست داد تا اوایل آوریل است.

ادامه مطلب: لیگ تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

و تنها خواهد شد و سپس لیگ دوباره تشکیل جلسه به بررسی وضعیت قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا از سر بازی. باید وجود داشته باشد ادامه در cancelations کسانی که matchday ضرر و زیان خود ادامه خواهد داد و تبدیل به عمیق تر.

بسکتبال

اوج ترس بیش از coronavirus, پخش كردن, اتفاق می افتد به سقوط در ماه ‘مه جنون’, مردان بخش مسابقات بسکتبال در National Collegiate Athletic Association (NCAA).

این مسابقات که برگزار شده است و هر سال از سال 1939 تولید کرده بود میلیون ها دلار در ایالات متحده است اما پس از لغو شده است با توجه به Covid-19 بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

هیچ مارس جنون بازی در طلایی 1 مرکز در ساکرامنتو کالیفرنیا نشان دهنده یک 5 میلیون دلار ضرر برای شهر است.

ورزشی غول مانند نایک و Under Armour نیز تجربه بازدید به سهام پس از NBA خود را اعلام کرد لیگ تعلیق.

همچنین در rt.com یوفا تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im