Covid اشک: ‘هیچ ماسک, پرستار,’ داستان نشان می دهد که چگونه همه گیر است نوظهور فرصت برای MSM به فروختن عاطفی-شارژ جعلی اخبار

داستان از فاجعه انسانی فراوان در طول Covid-19 همه گیر اما در آن گرسنگی برای tearjerking لحظات CBS انداخته است rulebook از پنجره به بیرون و گسترش برخی از ویروسی “خبر جعلی.”

در کلیپ پخش شده در یکشنبه اما فیلم برداری یک هفته زودتر پرستار Imaris ورا انفجار به اشک و توضیح می دهد که چگونه او با ترک شغل خود را پس از “هیچ یک از پرستاران” در یک اختصاص داده شده coronavirus واحد بودند با پوشیدن ماسک. بعلاوه او به نام او شیکاگو بیمارستان برای ممنوعیت پرستاران با استفاده از خود تجهیزات حفاظتی در تاسیسات.

“آمریکا آماده است,” او می خواهد “و پرستاران هستند محافظت می شود.”

در سطح آن تصویری است که کیفرخواست سنگینی علیه دولت آمریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر. در واقع رسانه ها بارها مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای عدم عمل به اندازه کافی سریع برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما حفاری کمی عمیق تر و داستان شروع به سقوط. ورا بستری در یک توییت در روز شنبه که او در واقع اختصاص داده شده یک N95 ماسک برای پوشیدن با وجود این ادعا در تصویری که “هیچ یک از پرستاران” در ICU واحد بودند با پوشیدن ماسک. آیا او در بیمارستان ممنوع پوشیدن ماسک در راهرو و دالان به حفظ منابع هنوز مشخص نیست.

بعلاوه, پرستار را ترک نمی کند کار خود را پس از یک مدت طولانی و خستگی ناپذیر مبارزه با کروناویروس. رسانه های اجتماعی خود را پست نشان داد که او ترک در روز اول در کار است. به گفته او Facebook صفحه, زن گرفته بود یک سال که در طی آن زمان او تا به حال ساخته شده است یک حرفه ای به عنوان یک وبلاگ نویس و Instagram مدل. از آنجا که ویروس آمار سواحل آمریکا او را مورد استفاده او Instagram صفحه برای ترویج بوتیک ضد عفونی کننده دست و طراح پرستار اسکراب.

است که می گویند زن نبود احساس می ترسم. شلاق, لوکس ضد عفونی کننده دست است نه گناه و نه احساس ضعف. ورا ادعا می کند در پروفایل های رسانه های اجتماعی به رنج می برند از “اضطراب و دو قطبی افسردگی” و گفت که اطلاعات بیش از حد در اطراف کروناویروس “محرک” ،

اما تا به حال رادیو فردا تیم انجام برخی از اساسی بررسی صلاحیت آنها آموخته اند که آنها در برخورد با یک منبع قابل اعتماد.

اما پس از آن دوباره شاید فردا نمی مراقبت در مورد دقت و صحت. پس از همه, این است که همان شبکه استفاده می شود که فیلم در ماه گذشته از یک غرق شده ایتالیایی ICU بخش در یک داستان در مورد شیوع بیماری در نیویورک است. قبل از پخش گمراه کننده فیلم, CBS توصیف آن به عنوان “اینجا” در نیویورک است.

مخلوط تا بعدها متهم توسط CBS در یک “ویرایش اشتباه است.”

پیگیری عناوین – به خصوص آنهایی که آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – توسط رسانه های جریان اصلی است منجر به برخی از اشتباهات مشکوک قبل از. فردا باز 2020 اعلام کرد که گرفتار یک گروه از آتش نشانان ساخت “و” سفید قدرت’ ژست دست” در یک عکس گروه بدنش یک رد اینترنتی جعل.

زمانی که رئیس جمهور تهمت عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از تحت کنترل کردها در شمال سوریه در سال گذشته رسانه ها او را متهم کرد به ترکیه یک “چراغ سبز” به حرکت می کند و نابود کرد. در یک گزارش در “کشتار در سوریه” ABC اخبار حاکی از تورنت آتش و انفجار ظاهرا انداخته روی کردها با ترک ها. به جز این فیلم در واقع یک کنتاکی تفنگ محدوده برخی از 6,200 مایل (10,000 متر) به دور است. ABC گفت: در آن زمان که از آن پشیمان “خطا.”

آیا هدف آن است که برای گمراه کردن بیننده و یا به زحمت در heartstrings رسانه ای نشده و فرصت از دست رفته به عجله خطرناک فیلم در مقابل بینندگان. چنین ویدئوها ممکن است تولید کلیک, اما آنها نیز به من قرض بدهید اعتبار به رئیس جمهور تهمت را بارها تکرار شده و ادعا که “جعلی رسانه های خبری” نمی مراقبت در مورد حقیقت است.

همچنین در rt.com نفرت بوریس: برای ما لیبرال ها Covid-19-زده UK PM پروکسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن

و در همین حال گزارش ها از سراسر جهان نشان می دهد که برگ برنده دولت انجام شده است همه از این می تواند به فشار صنعت به نگه داشتن ماسک در ایالات متحده است. خبرنگار آمریکایی خریداران خوراکی تا محموله های محدود برای کشورهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما نیاز به ماسک, ما نمی خواهیم مردم دیگر آن را گرفتن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ” امریکا و اولین رویکرد برای دستیابی به این ماسک نیز به شدت انتقاد توسط رسانه ها.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im