بیست و یک نفر تست مثبت برای coronavirus در یک کاروان پارک سایت در Shropshire با کارشناسان بهداشت هشدار این تعداد افزایش خواهد یافت.

تست زمانی آغاز شد که دو مورد مثبت تایید شد در Craven سلاح در هفته گذشته مربوط به شیوع در ولشپول و اخیر رویداد محلی.

تست سایت در حال حاضر راه اندازی شده است و در نزدیکی پارک کسب و کار, Shropshire Council و بهداشت عمومی انگلستان گفت.

همه ساکنان گفته شده به خود منزوی با خانواده های خود.

تا به امروز 41 نفر آزمایش شده است و تمام تماس های ردیابی در حال انجام است که تعداد موارد مثبت را افزایش می دهد قبل از اینکه کنترل عفونت اقدامات و اجتماعی فاصله شروع به اثر این شورا گفت.

انزوا دوره

کسانی که تست مثبت بودند خواست برای منزوی کردن برای حداقل هفت روز از زمان آنها شروع به نشان دادن علائم و یا از زمانی که آنها خود را در زمان آزمون.

افرادی که در تماس با یک مورد مثبت گفته شد برای منزوی کردن برای 14 روز شورا گفت.

یک زمین بازی و ورزشگاه در نزدیکی Newington راه شده است به طور موقت بسته شده برای کمک به متوقف کردن انتقال و از این شورا گفت: آن را به حال شده است تنظیم و تحویل مواد غذایی, نسخه و لوازم ضروری برای ساکنان.

دیوید ایوانز عضو شورا برای کلیسا Stretton و ترسو اسلحه گفت: تیم مشغول به کار بودند با بیمه خدمات درمانی, بهداشت عمومی انگلستان پلیس و دیگر سازمان ها به ارائه مشاوره و حمایت از جامعه محلی است.

“من می خواهم برای تشکر از اعضای جامعه خود را برای حمایت و همکاری” او گفت:.

“ما همچنان به در تکیه می کنند همه در سایت بازی بخشی خود را و می خواهید برای تشویق ساکنان به ادامه خود منزوی و تمام اقدامات احتیاطی لازم.

“این تنها راهی است که ما می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.”

مقامات نظارت بر افراد علائم به صورت روزانه و تجهیزات PPE دست sanitisers و تمیز کردن محصولات نیز توزیع شده در سایت.

دنبال BBC West Midlands در Facebook, Twitter و Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های: newsonline.westmidlands@bbc.co.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی