Covid-19 امتداد نیویورک آمبولانس بیش از 9/11 خسته FDNY ستوان می گوید RT

اولین پاسخ دهندگان در coronavirus زده نیویورک برای مقابله با شکستن رکورد شماره تماس کمبود تجهیزات و ترس مداوم از گرفتن ویروس و آوردن آن به خانه به عزیزان خود.

این Covid-19 اپیدمی در بزرگترین شهر آمریکای کشیده تا به منابع آن آمبولانس خدمات بدتر از در روز از این کشور بدترین حمله تروریستی در سال 2001 آنتونی Almojera یک آتش نشانی ستوان و سرپرست گفت RT.

“در چند روز گذشته انجام داده ایم بیش از 44,000 تماس. فقط به شما برخی از دیدگاه ما به طور معمول تنها حدود 4000 تماس در روز,” او توضیح داد. “9/11 بود که شلوغ ترین روز برای اورژانس انجام داده ایم 6,300 تماس تقریبا. برای چند روز انجام داده ایم بیش از 7000.”

اعضا در حال انجام بهترین خود را به ارائه خدمات اضطراری مورد نیاز به شهر نیویورک است. ما در حال انجام آن است. ما نیاز به برخی از کمک به, اما ما در حال انجام آن است.

Almojera می رود در تماس با امدادگران که تحت نیویورک آتش نشانی و همچنین در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور در FDNY اورژانس افسران’ union. او نگاه خسته طول مصاحبه اما گفت کار دو شیفت و خطر ابتلا به ویروس خود را که کارکنان اورژانس را در میان بحران می آید با این کار.

ما امضا برای یک کار است که خطرناک است. ما می دانیم که ما می توانیم کشته شدن در حین انجام وظیفه. ما می دانیم که ما می تواند به بیمار در حالی که مراقبت از دیگران است.

بزرگترین نگرانی مردم خود گزارش است که آنها ممکن است این بیماری را به خانه خود را. “شهر ارائه نشده تست اختصاصی برای اولین پاسخ,” او گفت:. “من نمی خواهم به را [ویروس] اگر من یک همسر و یا شوهر و فرزندان.

“ما خواسته ایم به صورت فوق العاده اختصاص داده شده تست برای پاسخ اول. ما نیز خواسته برای مسکن اختصاص داده شده برای پاسخ اول. برای مردم در اورژانس و من باید در یک اتاق خوابگاه یا اتاق یک هتل به جای رفتن به خانه در طول این زمان,” او اضافه شده و گفت که تا کنون در این شهرستان ارائه نشده است هر یک از درخواست.

همچنین در rt.com “ما در حال رفتن به آن را از طریق’ می گوید: anti-قرنطینه کومو به نیویورک نزدیک 60,000 Covid-19 موارد

امدادگران و کارکنان دیگر در حال برخورد با یک کمبود جدی از تجهیزات حفاظتی مانند N95 ماسک Almojera گفت. بنابراین اغلب آنها به بداهه نوازی و پوشیدن آنچه که او به عنوان “عام دنده” به جای استفاده از تجهیزات مناسب.

در این روز و سن در آنچه قرار است به ثروتمندترین کشور بر روی این سیاره آن را غیر قابل قبول است که پرستاران باید در کیسه زباله.

با این حال او امیدوار است که “رفتن به جلو ما خواهد بود گرفتن آنچه ما نیاز داریم به ما کمک کند ایمن ماندن و کمک به نجات جان مردم است.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im