Covid-19 ‘گورهای دسته جمعی’ در نیویورک هارت جزیره جرقه دیوانگی از خبر جعلی در میان گریم واقعیت

عکسهایی از یک گور دسته جمعی’ به صورت coronavirus تلفات در شهر نیویورک هارت جزیره فرستاده رسانه ها به اوردرایو یک شبه و حتی راه اندازی تماس به حفاری تا رئیس جمهور تهمت خواص به جای. حقیقت در حالی که تیره و تار شد متفاوت است.

هواپیماهای بدون سرنشین تصاویر از جزیره نشان ده undertakers – برخی از کامل سفید لباس محافظ – انباشته تابوت در یک سنگر در سراسر جهان گسترش یافته و با شایعات از لندن به نیویورک خود را چفتی کردن به آنها را به عنوان یک یاد شات به تصویر می کشد شهر نیویورک مبارزه با Covid-19.

این تصاویر به سرعت تکثير شده توسط دیگر sensationalist رسانه هایی مانند سی ان ان.

آن را طولانی نیست قبل از توییتر “مقاومت” سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی هشتگ #TrumpBurialPits و با این استدلال که coronavirus مرده باید مدفون در نزدیکی زمین گلف متعلق به خود شرکت است.

به عنوان سابقه برای این کار آنها اشاره کرد Arlington National Cemetery – یک بار کشت و زرع متعلق به General Robert E. Lee – که به عنوان یک بیمارستان نظامی در طول جنگ داخلی و تبدیل به یک سایت دفن برای کسانی که انجام آن را ندارد.

دفن Covid-19 تلفات در جزیره هارت است به خصوص بی عاطفه آنها استدلال کرد چون گور نمی توان بازدید عزاداری بستگان.

تنها یک مشکل وجود دارد با این روایت: از آن نیست و صرفا صحبت کردن درست است.

معلوم می شود که در نیویورک به خاک سپرده شد در جزیره هارت و بزرگ ندارد و هیچ یک از بستگان به سوگواری آنها. اموال استفاده شده است برای بیش از یک قرن به عنوان یک “پاتر میدان” یک گدا را گورستان برای فقیر و بی خانمان ها و کسانی که درگذشت بلامعارض توسط بستگان خود را. توسط برخی از محاسبات بیش از یک میلیون نفر به خاک سپرده شده است وجود دارد در طول سال.

هارت جزیره در خدمت مقاصد دیگر در طول سال بیشتر تیره و تار هستند. در طول جنگ سرد این بود که یک موشک پایه. قبل از آن استفاده می شود به عنوان یک زندان سل آسایشگاه یک اصلاحی برای پسران, یک روانی, پناهندگی و مواد مخدر, مرکز توانبخشی, در میان چیزهای دیگر.

چند نیویورک اشاره کرد در رسانه های اجتماعی که این تصاویر بودند تحت درمان در سطح “حفر ترانشه در پارک مرکزی و پرتاب اجسام در آن” هیستری – با اشاره به بدنام و در حال حاضر-حذف توییت توسط عضو شورای شهر Mark Levine از هفته گذشته بود که به سرعت به ضرب گلوله توسط فرماندار اندرو کومو. آنها نه اثبات آخرالزمان ،

آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود که عادی زمان انتظار برای دفن افراد در جزیره هارت کوتاهتر شده است از 30 تا 14 روز به منظور کاهش فشار در این شهر به سر می برند morgues با توجه به حجم گسترده از Covid-19 قربانیان – 5,150 از جمعه.

واقعیت از شیوع کروناویروس در نیویورک است ترسناک به اندازه کافی وجود دارد بدون نیاز به مطلا کردن لیلی. دولت ثبت نام بیش از 160,000 موارد و از 7400 مرگ و میر با شهر نیویورک به تنهایی حسابداری برای 87,028 آلوده – که در حال حاضر بیش از رسمی کل گزارش شده در چین که در آن همه گیر نشات گرفته است.

با وجود پیش بینی های آخرالزمانی این شهرستان به اجرا در خارج از بیمارستان ظرفیت اتاق در بخش مراقبت های ویژه یا پنکه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im