‘Covid-19 نیست رفتن به دور’: داشتن ماسک صورت در خواهد تبدیل به واقعیت جدید به زندگی با چه کسی فرستاده هشدار

با پوشیدن ماسک های صورت را تبدیل به یک “انقلابی” هنجار جدید از زندگی در این جهان نیاز به رسیدن به عادت درست مثل آن بود که یادگیری از وبا در قرن 19 و HIV در 20th, یک, که coronavirus کارشناس پیش بینی کرد.

“نوعی از حفاظت صورت من مطمئن هستم که در حال رفتن به تبدیل شدن به هنجار” حداقل نه به مردم یک حس اطمینان در سازمان بهداشت جهانی (WHO) فرستاده ویژه دیوید Nabarro بی بی سی گفت. این “واقعیت جدید” باقی بماند چرا که Covid-19 که تاکنون نزدیک به 116,000 از زندگی در سطح جهان “آیا رفتن به دور است.”

همچنین در rt.com ‘آیا ماسک می پوشند اما فکر نمی کنم شما امن’: بالا شوروی virologist که کارشناس توضیح می دهد Covid-2019 & debunks اسطوره محبوب

دانشمندان نمی دانند که اگر بيمار قادر به ایجاد ایمنی حتی پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus Nabarro هشدار داد. جهان نیز مایل دور از حد انتظار واکسن و عدم وجود آن به این معنی است که مردم باید برای مقابله با استفاده از آنچه آنها در حال حاضر.

بله ما را مجبور به پوشیدن ماسک. بله وجود دارد باید بیشتر فیزیکی فاصله.

ایجاد وقفه در انتقال ویروس به احتمال زیاد تبدیل به “انقلاب” شبیه به یک است که اتفاق افتاده پس از “کشف شد که آب کثیف را با مته سوراخ وبا در سال 1850” و یا برخی از 25 سال پیش هنگامی که “همه ما یاد گرفته در مورد اچ آی وی/ایدز و رابطه آن با جنسیت.”

تقاضا برای ماسک و ماسک سر به فلک کشید پس از Covid-19 شیوع با امکانات پزشکی در سراسر جهان به سرعت در حال اجرا از مهم دنده محافظ. به طور معمول کارکنان بهداشتی درمانی باید برای قرار دادن در — و سپس دور از ماسک و دستکش و محافظ لباس در هر زمان در هنگام تماس با یک علامت یا تایید Covid-19 بیمار است.

با پوشیدن ماسک توسط شهروندان به طور منظم تبدیل به یک ماده از بحث در رسانه ها و جامعه علمی. برخی استدلال می کنند که به صورت تجاری در دسترس ماسک عدم حفاظت کافی و در نتیجه بی فایده برابر مسری بیماری های تنفسی مانند coronavirus. دیگران اصرار دارند کار می کنند به خصوص در مکان های پر ازدحام.

که خود مدعی است که در حالی که پزشکی ماسک “می توانید محدود کردن گسترش خاص تنفسی بیماری های ویروسی از جمله Covid-19,” استفاده از آن به تنهایی کافی نیست. این سازمان همچنین معتقد است ماسک می تواند باعث عزت و آلودگیهای ناشی از مشکلات تنفسی و حتی “از امنیت کاذب.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im