Covid-19 موارد رسیدن به 1 میلیون نفر در سراسر جهان 50,000 مرده به عنوان همه گیر همچنان به تاخت و تاز جهان

این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشت آن لحظه نقطه عطفی به عنوان بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای این بیماری با توجه به آمار و ارقام از منابع متعدد.

تعداد کل تایید Covid-19 موارد آمار 1 میلیون در روز پنج شنبه با توجه به برگه توسط AFP news agency و دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. بیش از 51000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان از ویروس.

رمان شیوع کروناویروس اولین بار ثبت شده در دسامبر 2019 در شهر ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. تعداد افراد آلوده در ووهان سر به فلک کشید باعث یک مستند توسط دولت است. این ویروس پس از آن به سرعت گسترش در خارج از کشور هدف قرار دادن تقریبا هر کشور است.

در مارس 11, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 یک بیماری همه گیر. دو هفته بعد ما شد بیشتر متاثر از ملت بیش از چین است. در اروپا و ایتالیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه بودند برخورد سخت با داشتن هر یک از بیش از 40 ، 000 موارد است.

همچنین در rt.com نیمی از بشریت خواست برای منزوی کردن خود را در صفحه اصلی برای مبارزه با گسترش Covid-19

آوریل 1, نزدیک به نیمی از جمعیت جهان – ترین در شمال امریکا و اروپا و هند شده بود دستور داد تا در خانه بماند به امید کاهش یا توقف گسترش سرایت.

در بسیاری از مکان ها به سرعت در حال گسترش ویروس به ضعف محلی سیستم بهداشت و درمان. پزشکان تلاش کرده اند با کمبود فضای بیمارستان و تجهیزات پزشکی از جمله تست کیت و دنده محافظ.

همچنین در rt.com این یک جنگ نیست: بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه فرصت منحصر به فرد برای بازسازی یک حس مشترک

چین در گفت و گو با تبدیل جزر و مد در گسترش Covid-19 اواخر ماه مارس به عنوان تعداد موارد داخلی کاهش یافته است به طور قابل توجهی باعث مقامات به تدریج سهولت و محدودیت های مسافرتی در هوبئی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im