Covid-19 نفر در آلمان افزایش 6,294 در یک روز به مرگ و میر بازدید 325

تعداد coronavirus موارد در آلمان رسید توسط 6,294 در یک روز به حدود 50000 در حالی که مرگ و میر شروع به پریدن کرد 72 تا 325.

رابرت کخ موسسه منتشر شد یک دور تازه از آمار نگران کننده در صبح روز شنبه نشان می دهد که در مجموع 48,582 مردم در آلمان تایید حامل ویروس.

آژانس فدرال که مسئول کنترل و پیشگیری بیماری در آلمان گفت که 325 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است. این رقم نشان دهنده افزایش 72 از روز جمعه شمارش است و بر اساس داده های جمع آوری شده تا نیمه شب روز جمعه است.

سنبله در مورد بزرگترین واحد در روز افزایش ملت های اروپا را تجربه کرده است تا به امروز اما از آن می آید پس از یک هفته که در آن هزاران نفر از اضافی تشخیص و ثبت شد هر روز.

با وجود داشتن یکی از بالاترین تایید سطح عفونت در اروپا و آلمان نرخ مرگ و میر به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشورها در این قاره.

رئیس موسسه ویروس شناسی در برلین Charite دانشگاه, بیمارستان مسیحی Drosten گفت: در طول هفته که او معتقد است دلیل این است که این کشور انجام بسیاری از تست های تشخیصی. آلمان در حال حاضر تست از 500 ، 000 نفر در هفته برای ویروس.

همچنین در rt.com چه کشنده است Covid-19 واقعا ؟ چرا عظیم مرگ و میر نرخ از ایتالیا گمراه کننده هستند

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de