Covid-19 ‘بهمن’ در آفریقا و هند می تواند منجر به چهار امواج virus هدف قرار دادن اروپا و آمریکا و متخصص بهداشت می گوید

یک که عمومی متخصص بهداشت هشدار داده است که اگر coronavirus مجاز است به “مارس” از طریق کشورهای جنوب صحرای آفریقا و شبه قاره هند unarrested بقیه جهان خطرات ضربه تکرار حملات Covid-19.

پروفسور لارنس Gostin مدیر سازمان جهانی بهداشت در مرکز بهداشت عمومی و حقوق بشر گفت BBC Radio 4 امروز برنامه روز چهارشنبه که ما “فقط به عنوان امن به عنوان ضعیف ترین حلقه در زنجیره جهانی” در مقابله با کروناویروس.

اگر شما Covid با شدت گرفتن در دیگر نقاط جهان در این ارتباط تنگاتنگ جامعه ما زندگی می کنند, آن را دوباره به اروپا و ایالات متحده است.

Gostin اضافه شده است که این بیماری می تواند دوباره در یک “و دوم و سوم و یا حتی چهارم موج” اگر مشکل این است که پنجه در سطح جهان است. او همچنین یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای برداشت ما بودجه برای این که گفتن آن می تواند “تاثیر مخربی.”

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر زمان!’ شورای امنیت سازمان ملل می گوید که ‘بحرانی’ در جنگ جهانی علیه Covid-19 آمریکا به کاهش بودجه به پروب آن “چین روابط’

بهداشت عمومی کارشناس گفت که “در وسط یک بار در یک قرن همه گیر” آن را “عمیقا نگران کننده و ناامید کننده ای” برای دیدن رئیس جمهور با قطع کمک های مالی.

پیش بینی های او از امواج متعدد از ویروس بیا فقط یک روز پس از دیگری متخصص هشدار داد که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است در محل باید تا سال 2022.

مقاله منتشر شده در مجله علوم به این نتیجه رسیدند که یک بار مستند نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش و هشدار داد که ثانویه قله می تواند حتی بالاتر است.

بدترین سناریو ارائه شده توسط تیم از دانشگاه هاروارد بود که در صورت عدم وجود واکسن Covid-19 می تواند در حفظ و تندرست بازگشت تا به عنوان اواخر به عنوان سال 2025 است.

همچنین در rt.com شهر در داخل دایره قطب شمال به استفاده از برچسب های الکترونیکی برای پیگیری بیماران مبتلا به کروناویروس

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de