وجود دارد ماسک شرمندگی و پس از آن وجود دارد را در حمله. کالیفرنیا و شوهر داشتن ناهار با توله سگ خود را در یک پارک سگ تجربه دوم هنگامی که خشمگین یک زن اسپری فلفل آنها را برای امتناع از ماسک ، در حالی که غذا خوردن.

خاکستر اوبراین و شوهر Jarett کلی می گویند آنها گرفتن نیش زدن به غذا خوردن در Dusty Rhodes پارک سگ در سن دیگو پنج شنبه با سه ماهه میناکاری در دو. این جفت ارز در ماسک خود را به خوردن هنگامی که یک “تصادفی بانوی پیر” با نزدیک شدن تماس آنها را “احمق” برای پوشش حتی اگر “شما نمی توانید یک ماسک و غذا خوردن در همان زمان.”

اوبراین گفت: به ترک پارک و جلوگیری از اذیت و آزار او در آن نقطه زن به هر طریقی که می توانید از مک در زن و شوهر. فیلم گرفته شده توسط یک تماشاچی آغاز می شود با کلی کشتی اسپری می تواند از زن و گرفتن یک دوز از مک به چهره به مشکلات خود را. اوبراین شنیده می شود گریه در پس زمینه به عنوان مهاجم دور پیاده روی با سگ.

اوبراین به اشتراک گذاشته ویدیو در Facebook و گفت: ABC 10 که او می خواهد برای دیدن زن “به زندان برود.”

ماسک صورت اجباری هستند در سراسر ایالت کالیفرنیا حتی در هوای تازه. این ماسک تنها می تواند برداشته شود در انتخاب چند بار از جمله در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن. اما هیچ جا در دولت coronavirus دستورالعمل های آن را می گویند که تماشاگران ممکن است استفاده از سلاح های غیر کشنده برای اجرای این سیاست است. حتی در عصر کنونی از ماسک شرمندگی’ که هنوز جرم حمل یک ضربه پنالتی جریمه 1000 $یا تا سه سال در زندان ایالتی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی