کودتای plan B! به ما می گوید Guaido او ممکن است خود را نفی ونزوئلا ‘ریاست جمهوری’ ادعا می کنند – اما آنها هنوز هم از او حمایت

وزارت امور خارجه ایالات متحده magnanimously توافق کردند که مخالف خوان Guaido ممکن است در واقع رئیس جمهور ونزوئلا اما اصرار او هنوز هم به عنوان بخشی از انتقال دولت اگر کاراکاس می خواهد تحریم ها برداشته شود.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo چهارم یک “گذار دموکراتیک در چارچوب” روز سه شنبه که بر اساس آن رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر خواهد راه اندازی قدرت های دولت موقت با Guaido که به ترتیب برای انتخابات در شش ماه تا یک سال.

با توجه به Pompeo پیشنهاد “محافظت از منافع و سهام از همه مردم ونزوئلا که به شدت به دنبال یک قطعنامه به آنها وخیم سیاسی و اقتصادی و انسانی بحران” و از او خواست همه طرف به “با دقت و به طور جدی” آن را در نظر بگیرید.

آمریکا و اتحادیه اروپا خواهد بالابر خود, تحریم ها علیه ونزوئلا – از جمله ممنوعیت صادرات نفت در ونزوئلا و همکاران خود را شخصا – اگر و زمانی که این طرح “به طور کامل اجرا” وزارت امور خارجه گفت:.

در عرض چند ساعت دولت در کاراکاس را رد کرد ما طرح آن را “یک شبه مداخله پیشنهاد برای تحت نظارت دولت است.”

ونزوئلا را قبول نمی کند و نه آن را تا به حال قبول هر گونه قیمومیت از هر دولت خارجی.

واشنگتن و یک نمره از متحدان آن باید سرسختانه نگهداری از ژانویه 2019 که Guaido درست است رئیس جمهور ونزوئلا است. روز سه شنبه پیشنهاد ضمنی پذیرش است که ادعا می کنند خود را از درجه اعتبار ساقط است – اما این بدان معنا نیست که ما به رویاهای خود را از تغییر رژیم.

“ما به روشنی در تمام طول که نیکولاس مادورو هرگز دوباره حکومت ونزوئلا” Pompeo به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که وزارت امور خارجه “از نزدیک” با Guaido زمانی که آنها با هم قرار داده و پیشنهاد و همچنان به حمایت از او.

“من فکر می کنم او محبوب ترین سیاستمدار در ونزوئلا. من فکر می کنم اگر انتخابات امروز برگزار می شود, او می تواند انجام این کار فوق العاده خوبی,” Pompeo گفت: زمانی که در مورد خواسته Guaido.

در این 36 سال سیاستمدار بارها و بارها موفق به جمع اوری هر قاطع برای حمایت از ادعای خود در ونزوئلا با وجود میلیون ها دلار در ایالات متحده بودجه و خرد کردن تحریم مادورو دولت و همچنین این کشور به طور کلی است. کمتر از یک صد سرباز جواب داد: Guaido تماس به یک شورش مسلحانه در پایان آوریل 2019.

همچنین در rt.com واشنگتن به ارمغان می آورد مواد مخدر-تروریسم اتهامات علیه رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر

فقط در هفته گذشته ما را متهم مادورو با توطئه با کلمبیا کمونیست ها به سیل ما را با مواد مخدر و ارائه 15 میلیون دلار جایزه برای ضبط خود را. این یک شفاف شگرد اگر تا کنون وجود دارد یکی از آن Guaido که عکس گرفته شده در شرکت کلمبیا مواد مخدر-دونده که کمک به او را به عقب و جلو در سراسر مرز.

وزیر امور خارجه ونزوئلا Jorge Arreaza به نام اتهام “شکل جدیدی از “کودتا” و گفت: این نشان داد که “ناامیدی” از “واشنگتن نخبگان” و “وسواس” با ونزوئلا است.

تنها چند ساعت قبل از این وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد یک دادگاه در کاراکاس احضار Guaido به نظر می رسد پنجشنبه آینده و پاسخ به سوالات در مورد یک انبار سلاح را ره در مرز با کلمبیا در تماس تلفنی مشکوک در یک “اقدام به کودتا و ترور” طرح.

همچنین در rt.com اقدام به کودتا & ترور: ونزوئلا دادستان حکم Guaido با عنوان “در میان عاملان اصلی’ در مورد حمایت آمریکا تغییر رژیم op

مادورو التماس کرد با سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی برای رهایی از ما محاصره به نقل از Covid-19 همه گیر است که تحت تاثیر ونزوئلا اما تا کنون تماس های خود را کاهش یافته است در گوش کر.

Pompeo را پیشنهاد جدید برای ونزوئلا است که در اصل یک کپی از ما حمایت ابتکار صلح برای سوریه حدود 2015 که همچنین اصرار بر نیاز به تغییر رژیم و استقرار یک دولت انتقالی با “شورشیان میانه.” این طرح در نهایت از طریق سقوط کرد پس از روسیه با ارسال یک نیروی اعزامی برای کمک به دولت در دمشق مقابله با جهادی داعش و دولت اسلامی (که قبلا ISIS) تروریست ها sidelining ایالات متحده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im