شوراهای پرتاب 1 ژوئن بازگشایی مدارس طرح به شک

نمرات از شوراهای محلی می گویند که آنها نمی تواند تضمین مقدماتی را بازگشایی در ژوئن 1, پرتاب, برنامه های دولت برای رسیدن دانش آموزان به مدرسه به هرج و مرج.

تنها 20 99 انگلیسی شوراهای پاسخ به یک صبحانه نظرسنجی گفت: آنها مشاوره مدارس برای باز کردن بیشتر به طور گسترده ای در Boris Johnson تاریخ مورد نظر.

از 99 که در پاسخ دو سوم (68) نمی تواند تضمین مدارس را بازگشایی برای پذیرش سال 1 و 6 سال.

این می آید به عنوان دولت خود را آماده انتشار مشاوره علمی در طرح خود را.

وزرای شده است و اصرار دارد که آنها را تنها می توان با دعوت از مدارس در انگلستان برای بازگشایی اگر مشاوره های علمی گفت: آن را امن برای انجام این کار.

نگرانی های ایمنی

آموزش اتحادیه سران و سیاستمداران را خواستار شده است که توصیه می شود ساخته شده است.

BBC صبحانه انجام یک ضربه محکم و ناگهانی شات نظرسنجی از 150 مقامات محلی است که نظارت بر مدارس ابتدایی بیش از 48 ساعت گذشته است.

آن را نیز نشان داد:

  • 15 مقامات محلی به طور عمده در شمال غرب انگلستان گفت که آنها نمی خواهد در مشاوره مدارس برای باز کردن درهای خود را به بیشتر دانش آموزان
  • 11 گفت: آنها هنوز هم با توجه به موضوع
  • 53 ترک تصمیم به فردی در مدارس

آن است که معلمان و نهادهای حاکم بر روی زمین که نیاز به ایجاد ترتیبات اجتماعی فاصله و یا نگه داشتن کودکان در گروه های کوچک به منظور محدود کردن پتانسیل گسترش عفونت است.

مدارس سراسر انگلستان شده اند باز به تعداد کمی از دانش آموزان آسیب پذیر و کودکان از کلید کارگران از آنجایی که آنها به طور رسمی بسته شده در پایان ماه مارس.

اما نخست وزیر اعلام کرد قصد دارد به صورت مرحله به مرحله بازگشایی مقدماتی از ژوئن 1, زمانی که او مجموعه ای از برنامه های دولت برای حرکت به تدریج از مستند اقدامات در 10 مارس.

تقریبا بلافاصله آموزش اتحادیه های کارگری و معلمان سر هشدار داد نگرانی های ایمنی و نکات در بسیاری از مدارس که به آنها استدلال شده اقدامات ایمنی خام.

‘محتاط رویکرد’

و با شواهد علمی در راه این ویروس توسط کودکان محدود وجود دارد نگرانی های گسترده تر باز شدن مدارس می تواند منجر به یک دوم سنبله در Covid-19.

آموزش اتحادیه های کارگری نیز نامیده می شود برای یک رویکرد منطقه ای با مقامات محلی داده شده نهایی تماس بگیرید.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون یک درخواست برای این بخش به اجازه کودکان برای بازگشت به مدرسه و یک رشته وزیران به انتظارنشسته بودند تا به تلاش برای متقاعد کردن پدر و مادر بسیاری از آنها نگران بازگشت که مدارس امن خواهد بود.

اما, به عنوان مخالف به رشد خود ادامه دارد و نرم شدن دولت رویکرد است.

روز چهارشنبه وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: دولت آماده شد برای گوش دادن به نگرانی ها از سر معلمان و شورای رهبران و اشاره آن ممکن است قدم به عقب از تاریخ 1 ژوئن.

او همچنین اذعان کرد مدارس نمی خواهد بازگشایی در یک راه در سراسر انگلستان پس از مدت نیم.

دولت ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی هنوز تعیین تاریخ برای خود به بازگشایی مدارس.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: “ما می خواهیم کودکان در مدارس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل اینکه خود را با معلمان و دوستان بسیار مهم است برای آموزش و پرورش خود را و خود بودن است.”

او اضافه کرد که قصد دارد برای یک محتاط مرحله به مرحله بازگشت برخی از کودکان بود و بر اساس بهترین های علمی و توصیه های پزشکی و اصرار این گروه تا به حال شده است در تعامل نزدیک با طیف وسیعی از سازمان ها از جمله آموزش اتحادیه های کارگری.

اما Paul Whiteman, دبیر انجمن ملی معلمان سر گفت: برای حمایت از یک تاریخ ثابت برای مدرسه بازگشت اضمحلال بود به سرعت.

“آنچه مورد نیاز است در حال حاضر محلی است انعطاف پذیری برای تعیین زمانی که آن را مناسب برای مدارس به باز کردن بیشتر دانش آموزان است.”tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de