ایان Nepomniachtchi است مورد ضرب و شتم دو چینی رقبا به نونهالان در جهان شطرنج نامزدها در Ekaterinburg با وجود درد و رنج از سرفه مداوم. این رویداد ممکن است به نام خاموش اگر روسیه آزمایش مثبت برای Covid-19.

29-در سال Nepomniachtchi (شناخته شده به عنوان ‘Nepo” توسط طرفداران) برگزار حرکت خود را در دو زمان سریع به ضرب و شتم چین دینگ Liren در مد دراماتیک در دور 6 از نامزدها مسابقات باز کردن کامل 1-نقطه سرب در 4.5/6 بیش از نزدیکترین رقیب Maxime Vachier-Lagrave فرانسه. اگر Nepo حفظ می تواند منجر می شود و برنده این رویداد او را به چالش خواهد نروژی قهرمان جهان مگنوس کارلسن برای عنوان خود را در ماه دسامبر در دبی.

در عین حال نگرانی در ظاهر که Nepo مشهور سرعت متخصص که یکی از تنها تعداد کمی از بازیکنان در جهان برای لذت بردن از یک به علاوه نمره برابر کارلسن, ممکن است قرارداد coronavirus پس از او سرفه دائما از طریق یک پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی.

دنیای جدید فدراسیون شطرنج (فیده) سلامت قوانین در آورده ویژه برای 8 بازیکن نامزد مسابقات در Ekaterinburg تصریح می کند که اگر هر بازیکن تست مثبت برای coronavirus کل رویداد را باید به تعویق افتاد برای چند ماه – با بازیکنان از سرگیری با نمرات خود را که مسابقات متوقف شد.

Nepo سلامت ترساندن آمد با وجود نشان دادن برخی از بهترین شکل زندگی خود را در شش بازی از 14-دور دو رابین دور مسابقات. او را شکست داد و هر دو چینی رقبا (دینگ Liren و وانگ هائو) همراه با هلند’ Anish Giri در دور 1 و کشیده با آمریکا بالا دانه Fabiano Caruana و هموطنان روسیه الکساندر Grischuk و کیریل Alekseenko.

Nepo پیروزی دینگ شماره 2 دانه نوک قبل از مسابقات به عنوان یک رقیب بالقوه برای کارلسن آمد و پس از روسیه برداشت یک مزیت روشن با تصویب پیاده که تهدید به تبدیل شدن به یک ملکه و پس از آن جان سالم به در خطرناک ضد حمله قرار داده است که خود را شاه در معرض خطر است. در یک نقطه از فرم دینگ از دست رفته ترکیبی درخشان که یا مجبور قرعه کشی توسط دائمی بررسی و یا حتی checkmated Nepo sensationally اگر روسیه فشرده کرده و برای پیروزی.

پرسید: پس از بازی خود را برای واکنش به کامپیوتر-مانند brilliancy دینگ از دست رفته, Nepo کنایه آمیز به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اگر شما نگاه کنید به کلاغ سیاه برای e5 شما باید رد صلاحیت شود.”

Nepo را نور دل ‘خیانت’ نظر ارجاع مداوم ترس در بالا-کلاس شطرنج که خارج از این جهان حرکت می کند پیدا پیشرو استاد بزرگ ممکن است نتیجه درخشان انسان فکر کردم اما به کمک کامپیوتر تجزیه و تحلیل.

جهان نامزدها مسابقات جهانی شطرنج مسابقات قهرمانی شده اند گل نشسته در گذشته با اتهامات تقلب مانند زمانی که بلغاری چلنجر Veselin Topalov و قهرمان ولادیمیر کرامنیک بودند درگیر یک رسوایی است که شناخته شده به عنوان ‘Toiletgate’.

هیچ چیز ثابت شد در آن مناسبت, اما ترس فراوان در نخبگان اتفاقاتی که بازیکنان ممکن است دریافت کمک از به اصطلاح شطرنج ‘موتورهای سوپر کامپیوتر است که می تواند تجزیه و تحلیل تا 20-30 جلو حرکت می کند با یک سطح از دقت بی سابقه در انسان بازیکنان.

همچنین در rt.com دو بار در روز چک های بهداشتی و بدون تماشاگر مجاز: شطرنج جهان نامزدها منازعه آنلاین مخاطبان به عنوان ورزش برخورد با کروناویروس

Nepo پیروزی بیش از وانگ هائو در دور 5 مورد ستایش قرار داد توسط استاد بزرگ مفسران به عنوان مدرن روز brilliancy با استفاده از تکنیک های نوآورانه (هل دادن یک خار پیاده’ در لبه هیئت مدیره به قلب یک شاه حریف موقعیت) توسعه یافته در دو سال گذشته توسط گوگل DeepMind AI برنامه آلفا صفر است.

این ‘خار پیاده’ شگرد است در درجه اول استفاده شده است در مجتمع middlegame موقعیت اما Nepomniachtchi کارشناس اداره موقعیت ناشی از یک Petroff دفاع حاکی از آن استفاده می شود می تواند به فشار حریف را – نه فقط به تهدید مات بلکه ملکه پیشرفته پیاده حتی با فقط چند قطعه سمت چپ در هیئت مدیره.

در دستیابی به موفقیت چشمگیر, Nepo پریشان را به حریف با یک پیاده قربانی در queenside و به مراتب پیشرفته kingside پیاده باعث وانگ شاه به ترک آن قلعه و موقعیت. چینی ها استاد بزرگ شد و سپس گرفتار شناور اواسط مدیره با درخشان اعدام ترکیبی که برنده مواد و چپ Nepo با آسان آخر بازی برنده شوید.

تعقیب Nepomniachtchi (4.5/6) و Vachier-Lagrave (3.5) هستند Caruana, Giri وانگ و Grischuk (3). از مشاجره در این مرحله هستند دینگ و Alekseenko (2).

آنقدر بزرگ هستند که ترس بیش از coronavirus و مرتبط با آن اثرات روانی که برخی از بازیکنان را به نام برای مسابقات متوقف شد. Fabiano Caruana الکساندر Grischuk و وانگ هائو همه ابراز نگرانی در مورد خطرات بهداشتی در ارتباط با ادامه این مراسم گفت که نگرانی در فضای اطراف این مسابقات است منحرف بازیکنان است. Caruana و وانگ باید گفت آنها از ترس آنها اجازه داده نخواهد شد به بازگشت به کشورهای خود پس از مسابقات پس از اتمام با توجه به کروناویروس محدودیت های مسافرتی.

با وجود Covid-19 همه گیر ترس نامزدها مسابقات جذب مخاطبان زیادی از طرفداران شطرنج آنلاین با صدها نفر از هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان تنظیم به صورت زنده پخش با تفسیر کارشناس توسط قهرمان جهان مگنوس کارلسن و دیگر استادان برجسته.

این مسابقات برنامه ریزی شده است برای ادامه تا مارس 3, coronavirus اجازه هنگامی که رقیب به کارلسن اعلام خواهد شد. اگر او واجد شرایط, Nepomniachtchi خواهد شد و امیدواریم برای اولین بار روسیه را به نفع خود در مسابقات قهرمانی جهان پس از کرامنیک خود را از دست داد عنوان به هند Viswanathan آناند در سال 2007.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی