Coronavirus…یا نه ؟ گرتا Thunberg می گوید و آن را بسیار به احتمال زیاد او قرارداد مخوف بیماری وجود ندارد و در حال آزمایش

سوئد نوجوان آب و هوا فعال گفت: او شروع به تجربه ‘علائم مشابه به کسانی که ناشی از Covid-19 بعد از تور اروپا مرکزی. هنوز, او فقط می تواند حدس می زنم آن را coronavirus از آنجا که او نمی تواند یک آزمون.

در اواسط ماه مارس Thunberg به نام آب و هوا فعالان به مرحله دیگری “مدرسه حمله” آنلاین به جای ضربه زدن به خیابان – همه به نام “خوب بیشتر” در این دوران سخت از یک بیماری همه گیر کوروناویروس آوردن جهان است. او همچنین یک مثال با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش با آب و هوا پوستر در حالی که ظاهرا در خانه ماندن.

در حال حاضر او نشان داد که او تا به حال به “خود-جدا” برای دو هفته چرا که او معتقد بود که او ممکن است تا به حال coronavirus. در یک Instagram پست های سوئدی فعال به او گفت پیروان او شروع به احساس ناخوشی پس از سفر به اروپا مرکزی. پدرش سوئدی بازیگر Svante Thunberg که در سفر با او تجربه علائم مشابه اما در بیشتر “شدید” فرم او اضافه شده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

دو هفته گذشته من در داخل. زمانی که من در بازگشت از سفر من در اطراف مرکزی اروپا من جدا شده خودم (در قرض آپارتمان دور از مادر و خواهر) از آنجا که تعداد موارد COVID-19 (در آلمان به عنوان مثال) که مشابه با ایتالیا در آغاز راه است. حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم و دقیقا همان زمان به عنوان پدر که سفر با من از بروکسل. من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه. پدر من با تجربه علائم مشابه اما بسیار شدید تر و با تب. در سوئد شما می توانید آزمون خود را برای COVID-19 مگر در مواردی که شما نیاز به اورژانس درمان های پزشکی. همه احساس بد هستند گفت: برای ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. بنابراین من نه تست شده برای COVID-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط. در حال حاضر من اساسا بهبود, اما – و این خط پایین: من تقریبا احساس نمی کند بیمار است. آخرین سرد بود خیلی بدتر از این! آن را به حال شده است برای شخص دیگری داشتن ویروس simultainously من ممکن است حتی به چیزی مشکوک نشده. پس از آن من فقط می توانست تصور می کردند من احساس غیر منتظره ای خسته با یک بیت از یک سرفه. و این آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر است. بسیاری (به خصوص در افراد جوان) ممکن است متوجه هر علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم. سپس آنها نمی دانند که آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر. ما که اصلا متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران است. لطفا نگه دارید که در ذهن به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و #StayAtHome به سرعت گسترش ویروس. و به یاد داشته باشید که همیشه به مراقبت از یکدیگر و کمک به کسانی که نیاز دارند. #COVID #flattenthecurve

Публикация от گرتا Thunberg (@gretathunberg)

هنوز Thunberg تا به حال هیچ شانسی برای پیدا کردن اگر او سوء ظن توجیه شده بودند پس از یک تنها می توانید یک coronavirus آزمون در سوئد در صورتی که نیاز فوری به کمک های پزشکی. در عین حال که نمی شد Thunberg مورد به عنوان نشانه های او به میزان “احساس خستگی” داشتن لرزد و گلودرد و سرفه.

“بنابراین من نه تست شده برای Covid-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب علائم و شرایط” نوجوان فعال به این نتیجه رسیدند پس ظاهرا کامل خود تجزیه و تحلیل.

در عین حال او هنوز هم با استفاده از این مناسبت به سخنرانی او پیروان در مسئولیت. شگفت آور به اندازه کافی آن را مورد مسئولیت بزرگسالان به جوانان و نسل های آینده این زمان اما فقط راه دیگری در اطراف.

“ما که نمی متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری دیگر,” او گفت: اصرار حامیان او به “به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im