Coronavirus: ‘بدون این تحویل فرزندان من خواهد گرسنگی’

خانواده در نقاط روستایی انگلستان می گویند که آنها تبدیل شده اند کاملا وابسته به داوطلبان ارائه مواد غذایی به آنها در طول coronavirus بحران است.

حدود 1.5 میلیون خانوار حداقل نیم ساعت دور سفر از یک فروشگاه مواد غذایی با پای پیاده یا با حمل و نقل عمومی دولت داده نشان می دهد.

در مناطق شهری به طور متوسط کمتر از 15 دقیقه به استثنای زمان در مغازه.

حومه داد گفت: مواد غذایی محلی داوطلبان “متصل کردن شکاف” در جوامع روستایی.

تحت مستند محدودیت, خرید برای مواد غذایی یکی از تنها چهار دلیل که چرا مردم مجاز به ترک خانه خود را.

در مناطق روستایی انگلستان بسیاری از خانواده ها در صورت مسافت های طولانی برای رفتن به خرید مواد غذایی که سخت تر می شود اگر یک خانواده را به خود منزوی به دلیل Covid-19.

“بدون این تحویل از داوطلبان فرزندان من خواهد گرسنگی” گفت: کاترین پسر یک مادر از شش زندگی می کند که در یک مزرعه در لبه شمال نیویورک مورها پارک ملی.

او گفت که او تا به حال تلاش برای به دست آوردن یک زایمان به طور منظم از یک سوپر مارکت با توجه به افزایش تقاضا و متکی بر Pickering کمک به شبکه به منظور ارائه تجهیزات.

“پسر ارشد من به فیبروز کیستیک بنابراین ما نمی توانیم به فروشگاه بروید و خطر آینده در تماس با این شنیع بیماری,” او گفت:.

“این بحران واقعا به ارمغان آورده است چگونه جدا شده ما هستند.”

خانواده ها در سراسر کشور روبرو هستند مشکلات دریافت منظم خانه تحویل از سوپر مارکت های بزرگ.

تسکو گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به تمام درخواست ها برای خانه تحویل.

Sainsbury است گفت: آن را اولویت بندی افراد آسیب پذیر برای تحویل شکافها در حالی که Asda گفت: اگر مردم می توانند با خیال راحت خرید در فروشگاه های آنها باید انجام دهید تا به رایگان تا تحویل برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

پائولین هویت یکی از حدود 100 داوطلب که در حال کمک به ارائه مواد غذایی بسته از شهر روستایی از Pickering در شمال یورکشایر.

“وجود دارد یک حس واقعی از ترس و وحشت در میان برخی از مردم در مورد چگونه آنها می رویم به دریافت خرید خود را در یک منطقه شبیه به این گفت:” خانم Hewitt, که همچنین با این نسخهها کار در بخش مراقبت.

“به عنوان داوطلب ما تا به حال به صرف مقدار زیادی از زمان و اطمینان مردم است که هر چه اتفاق می افتد ما قادر خواهد بود به آنها ارائه بارگیری در این هفته عرضه مواد غذایی است.

“حتی در زمان عادی وجود دارد بسیاری از مردم در شمال یورکشایر که نمی تواند فقط پاپ به پایان راه برای یک قرص نان و یا یک فنجان شیر است.”

در انگلستان ارقام تولید شده توسط بخش حمل و نقل نشان می دهد تنوع گسترده ای بار سفر را برای مردم سفر به یک فروشگاه مواد غذایی محلی.

در بخش هایی از مرکز لندن در آن طول می کشد به طور متوسط هشت دقیقه را به یک سفر رفت و برگشت از خانه به یک فروشگاه مواد غذایی با پای پیاده و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی به استثنای زمان در مغازه.

در بهشت در Cumbria یک سفر مشابه را به طور متوسط بیش از نیم ساعت هر ترتیب داده پیشنهاد شده است.

طولانی ترین میانگین زمان سفر به فروشگاه مواد غذایی

دقیقه برای رسیدن به یک فروشگاه پیاده یا با حمل و نقل عمومی

در سراسر انگلستان به طور متوسط یک راه زمان سفر در یک ماشین به یک فروشگاه مواد غذایی در یک شهر و یا شهرستان است و هفت دقیقه.

یک سفر مشابه ساخته شده از یک روستای کوچک روستایی را به طور متوسط 11 دقیقه و سی و شش ثانیه است.

متوسط زمان سفر به فروشگاه مواد غذایی محلی

دقیقه در هر یک از راه های سفر در انگلستان (برآورد)

سارا لی از بیداد داد گفت: کسب و کار روستایی و گروه های داوطلب ارائه شد تاسیسات به بسیاری از منزوی ترین افراد در کشور است.

“من فکر می کنم بسیاری از ساکنان روستایی که آسیب پذیر نیستند به طور خودکار در یک دولت و یا شورای فهرست اولویت برای مواد غذایی آنلاین تحویل از سوپر مارکت ها,” او گفت:.

“آنچه که ما در حال دیدن هر چند مقدار زیادی از انعطاف پذیری از جوامع روستایی و مغازه های محلی و داوطلبان که در حال متصل کردن شکاف زمانی که خدمات در حال تلاش برای رسیدن به مردم”.

شوراهای سراسر انگلستان در حال کمک به هماهنگی تلاش های گروه های داوطلب به اطمینان حاصل شود که منابع حیاتی در رسیدن به کسانی که بیشترین نیاز

کارل Les رهبر North Yorkshire County, شورای, گفت: “ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که مردم نمی افتد از طریق شبکه ایمنی”.

“در کنفرانس هفتگی تماس ما با وزرای دولت ما گفته بودن به صرف آنچه که ما نیاز به از طریق این اورژانس است و دولت انتخاب خواهد شد تا این لایحه است.”

شوراها در انگلستان داده شده £1.6 میلیارد دلار در اورژانس coronavirus بودجه.

اعلام اضافی پول در ماه مارس جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: “این کار از مقامات محلی برای ارائه مراقبت های اجتماعی و حیاتی دیگر خدمات عمومی هرگز مهم تر از آن است که در حال حاضر خواهد شد و در روزها و هفته های پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de