Coronavirus دور محو خواهد شد در ماه ژوئن اگر کشورها را به اقدام فوری چین Covid-19 مشاور پیش بینی

The deadly outbreak ممکن است با شروع تابستان ارائه شده است که همه کشورهای بسیج خود را در برابر این بیماری همه گیر گفت: دولت چین مشاور مسئول مقابله با کروناویروس.

زونگ اتباع چینی coronavirus مشاور و اپیدمیولوژی که کشف سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2003 ساخته شده است این پیش بینی در حالی که صحبت کردن به روزنامه نگاران روز پنج شنبه. او اشاره کرد که دستیابی به موفقیت است که به شدت وابسته به سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعضای برخورد با بحران.

برخی از کشورها هنوز هم نمی نگاهی به وضعیت بسیار جدی و موفق به شدت حاوی Covid-19 زونگ گفت. در این مورد این بیماری همه گیر ممکن است در طولانی مدت حتی با وجود گرمای تابستان باعث می شود که ویروسی لکه نسبتا غیر فعال پزشک هشدار داد.

سخنان خود آمده و در مدت کوتاهی پس از چین ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش کاهش در Covid-19 نفر در سراسر سرزمین اصلی است. “غالبا اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است برای چین” گفت: Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت. “افزایش موارد جدید در حال سقوط است.”

همچنین در rt.com چین در گذشته اوج coronavirus شیوع مقامات بهداشتی می گویند

همانطور که از چهارشنبه NHC ثبت 15 مورد جدید حدود نیمی به عنوان بسیاری از روز سه شنبه ،

چین منجر شده است سریع واکنش به بیماری قفل کردن کل استان لغو رویدادهای عمومی و حتی به تعویق انداختن کلید جلسات مجلس.

شامل Covid-19 پکن اعزام حدود 42,000 پزشکان که رفتند به هوبئی – کانون این بیماری همه گیر از سراسر کشور است. دانشگاهیان پیشرو infectionists و فشرده و متخصصان مراقبت تمام شد ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im