Coronavirus: گسترش قوانین در جایی که پوشش صورت باید استفاده شود می گویند انگلستان پزشکان


پزشکان باید از دولت خواست به پوشش صورت اجباری در تمام مکان های که در آن اجتماعی فاصله است و نه ممکن است نه تنها در حمل و نقل عمومی.

همه مسافران در حمل و نقل عمومی در انگلستان را می پوشند باید یک پوشش از 15 ژوئن دولت گفت: در روز پنج شنبه.

اما, انگلیسی, انجمن پزشکی, پزشکان’ اتحادیه گفت: ماسک “نباید محدود” برای حمل و نقل.

همچنین گفت: خطر از coronavirus خواهد بود “بسیار کمتر” اگر حکومت آغاز شده و در حال حاضر نه بعد از آن در ماه.

پوشش صورت – که می تواند در خانه – باید فرسوده در اتوبوس و تراموا و قطار و مربیان هواپیما و کشتی.

مسافران اجازه داده نخواهد شد به سفر بدون یک, و اگر آنها را انجام می پوشند نه یکی از آنها می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

مردم در اسکاتلند و ایرلند شمالی در حال حاضر توصیه به پوشیدن پوشش در مکان های که در آن اجتماعی فاصله گرفتن سخت تر است. دولت ویلز می گوید آن است که یک ماده از انتخاب شخصی است.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: اندازه گیری جدید می آید به عنوان تعداد مسافر انتظار می رود افزایش می دهد زمانی که مستند اقدامات در حال کاهش بیشتر است.

از 15 ژوئن در انگلستان مدارس و کالج ها باز خواهد شد برای برخی از دانش آموزان در حالی که در مغازه ها می توانید بازگشایی اگر آنها را اجتماعی فاصله قوانین در محل.

پزشکان هشدار

BMA توصیه می شود که در نظر مردم با پوشیدن ماسک در مکان های که در آن آنها می توانند به لحاظ اجتماعی فاصله در ماه آوریل است.

صحبت های پس از دولت آنها را اجباری BMA شورای صندلی Dr Chaand Nagpaul گفت: “این اقدامات مهم را نباید محدود به حمل و نقل عمومی اما به تمام مناطق که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست – خطر بسیار کمتر خواهد بود اگر مردم تصویب این حال – و نه اواسط ماه ژوئن است.”

Dr Nagpaul همچنین گفت: دولت باید تضمین عرضه با پوشش صورت و همچنین ارائه مشاوره در مورد چگونه به آنها را می پوشند به درستی.

بیشتر 1,806 موارد تایید شده در انگلستان در روز پنج شنبه. تعداد افرادی که فوت کرده اند با این ویروس افزایش 176 نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 39,904.

زودتر اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت دولت او بود با توجه به این که آیا به آن را الزامی به پوشیدن پوشش صورت در برخی از موقعیت ها.

در جلسه توجیهی روزانه روز پنج شنبه آقای Shapps که مردم در انگلستان باید از پوشیدن این نوع از پوشش است که می تواند در خانه ساخته شده برای نگه داشتن فولاد ماسک های پزشکی و مراقبت از کارکنان.

آنها باید پوشش دهان و بینی و می تواند به عنوان ساده به عنوان یک روسری و یا سربند بسته به صورت چسبیده در پشت سر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

حمل و نقل اپراتور قادر خواهد بود به موضوع مجازات و جریمه برای کسانی که از قوانین پیروی نمی کنند در یک روش مشابه برای افرادی که سفر بدون بلیط. ماموران از حمل و نقل پلیس کمک خواهد کرد که برای به اجرا درآوردن اقدامات است.

آقای Shapps همچنین تاکید کرد که اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست به طور منظم هنوز هم مهم ترین اقدامات برای جلوگیری از این بیماری در حال گسترش است.

بسیار جوان و کودکان و افراد معلول و کسانی که با مشکلات تنفسی خواهد بود معاف از چهره پوشش حکومت او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: در حال حاضر تنها دو گروه از مردم باید پوشیدن ماسک محافظ کسانی که بیمار هستند و نشان دادن علائم و یا کسانی که مراقبت از افراد مشکوک به ویروس.

که معمولا توصیه می کنیم آنها را برای عموم به آنها می تواند آلوده به افراد دیگر سرفه و عطسه و یا زمانی که قرار دادن آنها را روشن یا خاموش و یا آنها ممکن است به یک از امنیت کاذب.

اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ سود برای عموم – این درست است که شواهد علمی ضعیف است.

‘یک برنامه به طور بالقوه مفید اضافی ابزار’

تحقیقات در صورت پوشش داده شده به عنوان “باریک” توسط بسیاری از مقامات و بهداشت حرفه ای وجود دارد همیشه ترس از عجله به ضربه محکم و ناگهانی پزشکی-درجه ماسک.

اما مطالعات در آزمایشگاه نشان داده اند که نه تنها تا چه حد قطرات می تواند گسترش سرفه بلکه چگونه انواع مختلف مواد را می به طور چشمگیری کاهش می دهد که چگونه بسیاری از کسانی که قطرات را از طریق دریافت کنید.

برای دولت ایالات متحده تصمیم گیری عامل خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش افرادی که متوجه آنها در حال انجام آن است.

برای دیگران آن را به یک حس نوع دوستی: یک ماسک خانگی را نمی خواهد انجام یک کار بزرگ برای حفاظت از شما اما ممکن است باعث کاهش شانس شما آلوده کردن دیگران است.

و اگر مردم به اندازه کافی به دنبال مشاوره که خطرات ناشی از گسترش عفونت را به ارمغان آورد.

شده اند وجود دارد پرشور اختلافات بیش از این در جهان علم است.

و حتی طرفداران موافقم که با پوشیدن ماسک نمی خواهد شکست ویروس خود را در آن; اما آن را یک برنامه به طور بالقوه مفید ابزار فوق العاده که ما آمده ایم از مستند.

اتحادیه های کارگری شده بود هل دادن اجباری برای پوشش صورت پس از ده ها تن از کارگران حمل و نقل پس از درگذشت پیمانکاری Covid-19.

میک Whelan, دبیر کل رانندگان قطار’ اتحادیه Aslef گفت: این یک “معقول گام”.

اما میک نقدی از راه آهن و دریایی و حمل و نقل اتحادیه اروپا گفت: قوانین جدید “دیر”.

“ما از ترس این اعلام رانده می شود نه با نگرانی های ایمنی اما توسط زودرس کاستن از مستند است که تورم تعداد مسافر و ساخت اجتماعی فاصله در حمل و نقل به طور فزاینده ای غیر ممکن است,” او گفت:.

سایه وزیر حمل و نقل جیم مک ماهون گفت: آن را “نمونه دیگری از دولتی بودن به کندی عمل می کنند” و پس از زایمان حمایت شهردار لندن صادق خان تماس برای ماسک صورت دو ماه پیش.

چگونه خود را, ماسک صورت

لازم نیست که یک bandana? اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن چگونه به دیگر ماسک صورت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de