شناگران ممکن است برای رسیدن به در لباس های خود را و تعداد زیادی از مردم در خطوط محدود شود زمانی که استخر بازگشایی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

برای هم بودن استخرهای سرپوشیده و فضای باز باید بسته باقی می ماند با وجود کاهش برخی از مستند محدودیت

این فکر کلر در استخرهای شنا را بکشند coronavirus اما شنا انگلستان هشدار داده است یک “سختگیرانه رژیم” هنوز هم مورد نیاز خواهد بود زمانی که آنها بازگشایی شده است.

بدن هشدار داده 500 استخر در انگلستان می تواند به طور دائم.

استخرهای نمی بازگشایی قبل از 4 جولای در دولت فعلی برنامه ریزی برای بلند کردن اجسام مستند محدودیت و مشاوره نیز می گوید: مردم نباید شنا در ساحل بدون نجات غریق در حال حاضر.

اما به عنوان آب و هوا گرم است مردم را به رهبری به سواحل با سه نفر به طور جدی زخمی در حالی که پریدن از یک صخره به دریا در Durdle Door در دورست در روز شنبه.

در لندن مارپیچ لیدو در هاید پارک نزدیک مجبور شد پس از تلاش برای بازگشایی در هفته گذشته به دلیل آن را بیش از حد شلوغ در حالی که پلیس نیز گزارش داد جمعیت در رویسلیپ لیدو.

کلر آب باید با کشتن ویروس اما آن جلوگیری از گسترش در رختکن و دیگر مناطق اطراف استخرهای همچنان یک نگرانی است.

شنا انگلستان اجرایی جین نیکرسون ارشاد گفت: هنوز در حال نهایی شدن است اما که مردم ممکن است خواسته شود به استفاده از رختکن و استخر می توان گفت به محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم می تواند در آب در یک زمان.

او گفت: بار مردم ممکن است برای رسیدن به “ساحل آماده” در لباس های خود را.

طلای المپیک-مدال دانکن Goodhew که رئیس جمهور از Swimathon خیریه گفت: رادیو 4 امروز برنامه وجود دارد 5,000 استخر های عمومی در انگلستان 10% که ممکن است قادر به بازگشایی اجتماعی-فاصله اقدامات آنها به عنوان “قدیمی ناکارآمد و گران قیمت برای اجرای”.

او گفت: “کمی مانند یک رستوران, آن را بسیار دشوار اقتصادی آن کار را به دلیل این که شما فقط نمی گرفتن این حجم از مردم از طریق.”

شنا انگلستان نامیده می شود برای حمایت مالی از دولت برای کمک به اطمینان از استخر مالی قابل دوام به عنوان مستند را برطرف می کند.

Ms نیکرسون گفت: “ما می دانیم که وجود خواهد داشت عمده چالش های مالی برای استخر اپراتورهای همه آنها را دیدم درآمد خود را ناپدید می شوند یک شبه و خواهد شد که در مواجهه با این معضل باز کردن استخرها در مقابل افت کمتر بلند و افزایش هزینه های زیست محیطی.”

آقای Goodhew که موفق به کسب مدال طلا در 100 متر شنای طلا در مسکو در سال 1980 افزود: “این واقعا مهم است این استخر باز به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد برخی از افرادی که غیر فعال هستند یا بد لگن و غیره که نمی تواند انجام هر ورزش.

“از نقطه نظر کیفیت زندگی ما رو به آنها باز است.”

پروفسور کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام گفت: کلر بود “به راحتی قادر به غیر فعال کردن بیشتر ویروس ها از جمله Covid-19” اما “مشکل اصلی خواهد بود اجتماعی فاصله بیشتر اتاق تغییر”.

شنا انگلستان در حال کار با بهداشت عمومی انگلستان در مشاوره برای استخر بازگشایی خواهد شد که منتشر شده در ژوئن 15.

در میان مسائل خواهد شد که تحت پوشش تصفیه آب و گردش هوا و اجتماعی فاصله.

شنا معلمان انجمن نیز به ارتباط با دولت در اقدامات پس از مستند.

مدیر اجرایی دیو Candler از این گفته بود: “یکی از اندازه متناسب با تمام” پاسخ به بهداشت شخصی و اجتماعی فاصله اقدامات برای صنعت است که “به احتمال زیاد به معنی کوچکتر در کلاس های موقت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی