در مورد 250,000 مراسم عروسی در انگلستان در هر سال – اضافه کردن حدود £10bn به اقتصاد است.

اما مراسم این سال ویران شده اند شیوع کروناویروس.

اگر شما لغو شد و یا شما در حال فکر کردن در مورد به تعویق انداختن آنچه که حقوق خود را – و شما به عنوان بازپرداخت?

مراسم عروسی مجاز را در حال حاضر ؟

تنها در شرایط استثنایی.

نخست وزیر ممنوع مراسم ازدواج و غسل تعمید که مستند آغاز شده و در 23 مارس و راهنمایی است که هنوز هم در اثر.

اما دولت به دنبال کوچک اجازه می دهد مراسم عروسی برای شروع در حال وقوع دوباره در انگلستان است. این ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ژوئن اما بزرگتر جشن بعید است که اجازه داده شود تا بعد از آن. مراسم عروسی در ولز و اسکاتلند نیز در حال حاضر در خود نگه دارد.

ایرلند شمالی در حال حاضر اجازه می دهد تا مراسم عروسی را اگر یک شریک است که علاج ناپذیری بیمار و اجازه خواهد داد که مراسم عروسی در خارج از منزل با 10 نفر در حال حاضر از 8 ژوئن.

برخی از انگلیسی شوراهای نیز برای اعمال قدرت اضطراری اجازه می دهد تا مراسم عروسی که در آن یک شریک زندگی بیمار است.

  • ‘عروسی ما لغو شده است اما ما هنوز هم مجبور به پرداخت’
  • آنچه که من مجاز به انجام در حال حاضر ؟

باید چه کار کنم اگر من با توجه به ازدواج به زودی ؟

اگر عروسی خود را نمی گیرد و یا شما احساس می کنید آن خواهد شد بیش از حد متفاوت از روز شما می خواستم به طور کلی بهتر است برای به تعویق انداختن به جای لغو آن است.

بررسی تاریخ جایگزین با محل خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و پس از آن درخواست تامین کنندگان خود را اگر آنها همچنین قادر به سوئیچ.

زوج “را باید درک درستی از آنچه سالن و تامین کنندگان در حال رفتن را از طریق در لحظه” می گوید: Henrietta Dunkley الیس جونز وکلاء. او متخصص در حل اختلاف است و با توجه به ازدواج در ماه اوت است.

بسیاری از سالن ها و تامین کنندگان به احتمال زیاد به از دست داده اند مبالغ قابل توجهی از پول است بنابراین سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار برای همه به او توصیه می کند.

برای مثال اگر عروسی بود در روز جمعه یا دوشنبه و یا در اوج فصل و محل ارائه نمی تواند معادل آن را به طور کلی مناسب برای درخواست هزینه کاهش و یا ارتقاء در خدمات شما را دریافت خواهد کرد.

اگر چه من می خواهم به لغو کنم ؟

اگر مراسم خود را به دلیل در حالی که مراسم عروسی ممنوع شد, شما به طور کلی باید به عنوان یک هزینه کامل اگر شما نمی خواهید برای به تعویق انداختن.

رقابت و بازارهای سازمان (CMA) می گوید: در اکثر موارد این خواهد بود اگر:

  • یک کسب و کار لغو بر شما
  • این مستند به معنی یک کسب و کار نمی تواند ارائه خدمات
  • شما نمی توانید ادامه دهید با این رویداد به دلیل مستند

یک استثنا است و هزینه های کسب و کار متحمل شده از طرف شما در حال حاضر مانند یک عروسی مزه غذا و یا لباس و اتصالات.

به عنوان یک نتیجه, سالن و تامین کنندگان ممکن است به عنوان به نگه داشتن تمام یا بخشی از سپرده خود را, اما مصرف کننده, حقوق قانون آنها باید به شما یک تفکیک هزینه های.

اگر عروسی خود را در حال آمدن است و ممکن است به لحاظ فنی اجازه داده می شود به جای این که همه چیز تبدیل به سختتر است.

خواندن چاپ کوچک در قرارداد خود را برای بررسی مقررات مربوط به لغو و یا تاریخ به تغییرات کسب و کار شما با استفاده از. و سپس از آنها بخواهید آنچه آنها را آماده ارائه کرده است.

تحت حقوق مصرف کنندگان قانون بند قرارداد است که می تواند تلقی ناعادلانه ممکن است غیرقابل اجرا حتی اگر شما قبلا توافق شده به آنها. هر “استرداد” سپرده می توانید تنها شده اند و درصد کمی از قیمت کل.

می توانم ادعا در عروسی بیمه ؟

ترین عروسی های بیمه پوشش نمی دهد یک “دولت قانون” پس از آن بعید است به پرداخت اگر مستند تحت تاثیر قرار عروسی خود را.

چند عروسی بیمه پرداخت در حال حاضر در برخی از شرایط ، برای مثال John Lewis نشان می دهد آن را به شما بازپرداخت اگر محدودیت معنی عروسی خود را نمی تواند برگزار می شود و شما می توانید نشان می دهد شما سعی کرده اند به جبران پول از محل خود و تامین کنندگان.

بسیاری اگر نه همه شرکت های بیمه در حال فروش جدید عروسی سیاست بنابراین این تنها پوشش موجود در توافق نامه.

اگر نه, شما ممکن است مجبور به ثبت نام ادعا با مدیر و یا می تواند ادعا تا 30000 پوند در هر تامین کننده از شرکت کارت اعتباری خود را برای خدمات ارائه شده نیست تحت بخش از 75 قانون اعتبار مصرف کننده.

اگر شما پرداخت کارت اعتباری شما ممکن است قادر به تضمین بازپرداخت تحت استرداد وجه طرح.

می تواند تامین کنندگان و سالن های شارژ من بیشتر اگر من به تعویق انداختن?

کسب و کار اجازه ندارند به سودجوی از این بیماری همه گیر بدین معنی که نمی توانید فقط پیاده روی تا قیمت های خود را.

Ms Dunkley می گوید: برخی از زوج ها را در بر داشت سالن در حال شارژ آنها به مراتب بیشتر برای به تعویق افتاد عروسی از اگر آنها سعی کردند به کتاب از همان تاریخ به عنوان یک مشتری جدید است. این بعید است که تلقی منطقی.

او می افزاید: این منصفانه است که برای معادل عروسی در سال 2021 به هزینه کمی بیشتر به دلیل تورم – افزایش هزینه برای کالا و خدمات در طول زمان – و به منعکس کننده افزایش در تامین هزینه های.

این CMA راه اندازی یک گروه ضربت به منظور بررسی مضر شیوه های قیمت گذاری در این بیماری همه گیر. مصرف کنندگان می توانند این فرم را پر اگر آنها احساس می کنید یک کسب و کار درمان آنها را ناعادلانه.

برخی از بیمه نامه پرداخت خواهد شد اگر خود را تامین کننده یا محل می رود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی