کلیسای وستمینستر به پایین است که بیش از £12m در این سال است و به حدود 20 درصد از کارکنان خود را برکنار شده به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

بیش از 90 درصد از درآمد خود را می آید از بازدید کنندگان پرداخت هزینه ورودی.

این بسته درهای خود را بر روی 20 مارس و تنها شروع به بازگشایی محدود توریستی بازديد در 11 جولای.

به طور جداگانه کلیسای انگلستان 42 کلیساهای بینی می شود پایین تر از £28.4 m در آنچه آنها فکر بودجه خود را خواهد بود این سال است.

آنها پیش بینی شده برای از دست دادن یکی دیگر از £15.5 m در سال آینده.

‘نفس’ از دست دادن

انجمن فارسی کلیساهای, که نشان دهنده کلیسای وست مینستر و کلیسای انگلستان را 42 کلیساهای هشدار داد کاهش شغل خواهد رسید کلیساها در سراسر کشور در زمانی که دولت را حفظ طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

رئیس کلیسای وست مینستر بسیار برگرد,,,, Dr David هویل به بی بی سی گفت این ویروس تا به حال برخورد “بسیار مخربی ضربه” به ابی امور مالی.

ذخایر مالی خواهد بود تخلیه یک سوم از ماه سپتامبر گفت و ادامه خواهد داد به سقوط به عنوان تعداد بازدید کننده نمی شد انتظار می رود به بازگشت به قبل از همه گیر سطوح تا پنج سال.

“وجود دارد یک نیاز واقعی در اینجا,” او گفت, هشدار ابی رود مشابه “نفس” از دست دادن از بین £9m و £12m سال آینده نیز هست.

ابی باز است برای خدمات و بازدیدکننده داشته است اما تعداد محدود هستند که اجتماعی فاصله اجرا شده است.

آقای هویل گفت: آن را “غیر قابل تصور” است که ابی بود خیلی آرام به عنوان یک “نرمال” در ماه ژوئیه آن خواهد بود اعتراف به 1000 نفر در ساعت است.

“ما آسیب پذیر هستند و ما در حال گرفتن بیشتر در معرض,” او گفت:.

“ما در حال مذاکره با یکی از بزرگترین چالش ها برای ضربه زدن ابی در سالهای اخیر است.”

ابی در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به قراضه به طور منظم خدمات روز یکشنبه در سنت مارگارت های قرون وسطی کلیسا در میدان پارلمان. حرفه ای کر در سنت مارگارت خواهد بود منحل و نمازگزاران خواهد بود گفت: برای ادغام با جماعت در صومعه.

با توجه به وضعیت خود را به عنوان یک سلطنتی عجیب و غریب, کلیسای وستمینستر به حساب نمی به عنوان یکی از کلیسای انگلستان 42 کلیساهای. به جای آن متعلق است به طور مستقیم توسط پادشاه به معنی آن است که واجد شرایط برای کمک های مالی توسط کلیسا کمیسیون.

‘نزدیک به صفر’

در حالی که ابی باعث می شود بیشتر از آن درآمد حاصل از گردشگری بسیاری از مکان های عبادت در سراسر انگلستان تکیه بر کمک های نقدی از جماعت برای زنده ماندن. داشتن شده است مجبور به بستن درهای خود را با توجه به مستند های بسیاری در حال مبارزه مالی.

یک معبد سیک سینگ سبها لندن شرق به طور معمول در مورد دریافت £80,000 یک ماه در کمک های مالی از شرکت کنندگان. در طول مستند با وجود از دست دادن 90 درصد از آن درآمد ماهانه gurdwara ارائه بیش از 4000 وعده های غذایی به کارکنان بیمه خدمات درمانی و کلیدی دیگر کارگران است.

اما Sukhbir Bassi, یکی از سران در gurdwara گفت که نمی تواند همچنان بدون حمایت دولت.

“ما نیاز جدی, مشکلات جدی است,” او گفت:.

دولت متعهد شده است £750 متر در حمایت داوطلبانه جامعه و سازمانی اجتماعی سازمان.

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: “ما درک می کنیم مشکل این مستند باعث شده است که مردم با ایمان به همین دلیل است که ما کار کرده اند در همکاری با رهبران مذهبی برای فعال کردن یک مرحله ای و امن بازگشایی اماکن عبادت است.”

آن گفت: ایمان به سازمان تا به حال دسترسی به حمایت دولت از جمله Coronavirus جامعه حمایت صندوق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی