Coronavirus: West End تعطیل به عنوان بوریس جانسون مشاوره جرقه خشم


تئاتر در پایان غرب لندن و در سراسر بریتانیا را تعطیل بعد از ساعت بوریس جانسون به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از سالن های چنین به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“شما باید به جلوگیری از بارها, باشگاه, تئاتر و دیگر چنین اجتماعی در سالن,” او گفت:.

اما او را متوقف کوتاه از وادار کردن مکانهای نزدیک به ترک برخی در صنایع در برزخ است.

جامعه تئاتر لندن که نشان دهنده پایان غرب گفت: تئاتر خواهد دید از دوشنبه شب تا اطلاع ثانوی.

خواهر سازمان انگلستان تئاتر گفت: آن 165 سالن در سراسر کشور را به همان مرحله است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت در اولین اخبار روزانه جلسه روز دوشنبه آقای جانسون گفت: به دولت توصیه شده بود که “در اماکن عمومی مانند سالن تئاتر دیگر باید بازدید شود”.

وی افزود: “صاحبان از کسانی که در سالن هستند و مصرف منطقی مراحل است که شما می خواهم تصور کنید شما در حال دیدن این تغییر اتفاق می افتد در حال حاضر.

“همانطور که برای اجرای ما قدرت اگر لازم است اما من باور نمی کنم از آن خواهد شد لازم به استفاده از قدرت آن.”

آقای جانسون گفت که از روز سه شنبه تجمع جمعی بودند چیزی “ما در حال حاضر در حال حرکت قاطعانه و به دور از”.

او همچنین گفت: مردم در حال حاضر باید برای جلوگیری از “غیر ضروری” سفر و تماس با دیگران است.

و ‘عدم اطمینان و سردرگمی’

اما بسیاری از چهره های از دنیای تئاتر و موسیقی و سایر سرگرمی های زنده عصبانی بودند که آقای جانسون به مردم توصیه می شود برای دور ماندن در حالی که مجبور نیست مکانهای نزدیک که می تواند داده اند آنها را حمایت مالی.

بریتانیا موسیقی که نشان دهنده صنعت موسیقی گفت: صدها احتمال زیاد گیگ و جشنواره لغو می شود “بسیار زیاد آسیب” و آقای جانسون نظرات خطر تشدید مشکل است.

“نخست وزیر آخرین مشاوره در تجمع جرم منجر شده و در بلاتکلیفی و سردرگمی بیش از آنچه که دقیقا آن معنی خواهد بود که برای صنعت موسیقی” اقدام اجرایی تام Kiehl گفت.

“دولت باید هجی کردن که آیا وجود خواهد داشت یک رسمی بان کی مون, زمانی که که ممکن است به اثر می آیند که در سالن و حوادث خواهد بود نهفته و چه اقداماتی را در محل باقی می ماند.

“این ویروس است که با داشتن یک تاثیر فاجعه بار در انگلستان صنعت موسیقی و تهدید خواهد کرد بسیاری از مشاغل و کسب و کار در سراسر حق ما در سراسر بخش ما.”

پاتریک Gracey تولید کننده تام استوپارد آخرین بازی Leopoldstadt گفت: نخست وزیر “فقط محکوم کل صنعت با گفتن مردم به حضور در تئاتر”.

وی افزود: “با اجرای خاموش شدن و تولید و بیمه و نه خواهد شد تا تولید کنندگان را نشان می دهد و ورشکسته اند و ده ها هزار نفر از مردم خواهد بود و بدون پرداخت.”

لندن صاحب کلوپ شبانه فریزر Carruthers تکرار آن.

جامعه تئاتر لندن و انگلستان تئاتر اجرایی جولیان پرنده گفت: “بسته شدن سالن است نه یک تصمیم گیری است که به آرامی گرفته شده است و ما می دانیم که این تاثیر شدید در بسیاری از 290,000 افراد شاغل در صنعت ما است.”

رویال اپرا هاوس نیز تعطیل بلافاصله پس از نخست وزیر ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی.

در دیگر تحولات در جهان سرگرمی:

تعدادی از نمایشنامه و مباحث قبلا اوراق به عنوان ویروس همچنان به گسترش است.

قبلا دانیل رادکلیف جدید بازی پایانی شد برای اولین بار عمده لندن تولید می شود لغو شد در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با استناد به سفر و محدودیت های دیگر قدیمی ویک گفت که “در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای غیر عملی برای حفظ کسب و کار به طور معمول در تئاتر ما”.

تئاتر هشدار داد که دادن کامل بازپرداخت برای تمام از دست اجرای خواهد بود “ویرانگر مالی برای ما” بنابراین خواسته بلیط-دارندگان به در نظر گرفتن قیمت بلیط به عنوان یک کمک مالی.

دادگاه سلطنتی به تعویق انداخته است تمام اجراهای “دشوار در طول این ماه” و جوان ویک تئاتر را لغو کرده است, تمام باقی مانده اجرای نورا: یک خانه عروسک.

در نیویورک برادوی تعطیل هفته گذشته و ماندن در تاریکی برای حداقل یک ماه در حرکت است که می تواند هزینه $565m (£455m) در درآمد از دست رفته بر اساس takings برای معادل دوره در سال گذشته به عنوان گزارش شده توسط بپیچید.

اندرو لوید وبر در حال حاضر به تعویق افتاد باز از خود موسیقی جدید سیندرلا از اوت تا اکتبر سرزنش coronavirus.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im