Coronavirus: هشدار هزاران نفر سمت چپ می تواند با آسیب ریه


دهها هزار نفر از مردم را باید به یاد می آورد به بیمارستان پس از جدی Covid-19 عفونت به چک کنید اگر آنها گذاشته شده است با آسیب ریه دائمی پزشکان گفته اند ،

کارشناسان نگران هستند توجهی می تواند با سمت چپ ریه زخم شناخته شده به عنوان فيبروز ريوی.

این بیماری غیر قابل برگشت است و علائم می تواند شامل موارد شدید تنگی نفس و سرفه و خستگی.

NHS انگلستان گفت: آن را باز متخصص توانبخشی مراکز.

بازنشسته راننده تاکسی آنتونی McHugh, 68, در بیمارستان بستری شد در 6 مارس با علائم کروناویروس. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او منتقل شد به بخش مراقبت قرار داده و در یک ونتیلاتور برای 13 روز.

“من احساس نفس پس من فقط به یاد داشته باشید که با عجله به ICU و پس از آن بود که همه فقط خالی,” او گفت:.

‘خوش شانس برای زنده ماندن’

آقای McHugh از هرتفوردشایر صرف شده و در مجموع چهار هفته در بیمارستان و دیگری دو در یک بیمه خدمات درمانی توانبخشی واحد. او به خانه بازگشت در اواسط ماه مارس است اما هنوز هم دچار مشکلات تنفسی دو ماه بعد.

“این چیزهای کوچک مانند بالا رفتن از پله ها و یا آبیاری گل خارج است. من شروع به خم کردن و من باید برای متوقف کردن” او گفت:.

CT اسکن گرفته شده در حالی که او در بیمارستان نشان داد که غبار سفید یا “شیشه” الگو در هر دو ریه – مشخصه نشانه ای از coronavirus

تعاملی تونی ریه ها قبل و بعد از Covid-19

پس از

Tony's lungs after Covid-19, with scarring

قبل از

Tony's lungs before Covid-19

در موارد جدی این فکر coronavirus می تواند آغاز یک اغراق آمیز پاسخ ایمنی باعث ترشحات مایع و سلول های دیگر برای پر کردن کیسه هوا یا آلوئول است. وقتی این اتفاق می افتد ذات الریه می توانید در ساختن آن دشوار برای تنفس بدون کمک.

یک X-ray آقای McHugh را از ریه ها گرفته شده و شش هفته پس از ترک بیمارستان نشان داد نازک خطوط سفید شناخته شده به عنوان مشبک سایه که می تواند نشان می دهد نشانه های اولیه از زخم و یا فیبروز ریوی.

“این یک نگرانی’

“با تمام این موارد ما نمی توانیم برای برخی می گویند در این لحظه گفت:” دکتر سام خرگوش, یک عضو کمیته اجرایی از جامعه بریتانیا تصویربرداری قفسه سینه و مشاور کالج سلطنتی رادیولوژیست.

“اما معمولا با یک ویروس یا عفونت در شش هفته شما می توانید اسکن را به حالت عادی بازگشت. آن نیست که نگران باشید.”

مانند دیگر Covid-19 بیمارانی که مرخص شده از بیمارستان آقای McHugh دیگر نیاز به اسکن در 12 هفته برای دیدن اگر مشکوک به زخم در ریه های خود رو به وخامت گذاشته است.

چه فيبروز ريوی?

  • فیبروز ریوی یک بیماری است که هنگامی رخ می دهد که شکننده بخش هایی از ریه ها تبدیل به آسیب دیده و زخم خورده
  • ضخیم و سفت بافت باعث می شود آن را مشکل تر برای کیسه هوا به کار به طور موثر
  • در برخی موارد این می تواند منجر به مشکلات تنفسی و خستگی و همچنین خروج بیمار بیشتر مستعد ابتلا به سایر عفونت ریه در آینده
  • آن است که یک بیماری غیر قابل برگشت و در برخی موارد می تواند مترقی باشد معنی آن در طول زمان بدتر می شود.

تحقیقات به شيوع ریه آسیب های ناشی از Covid-19 هنوز در مرحله بسیار ابتدایی است.

این فکر می کردم کسانی که با یک فرم خفیف این بیماری بعید است به رنج می برند آسیب دائمی. اما کسانی که در بیمارستان و به خصوص کسانی که در بخش مراقبت های ویژه و یا با یک عفونت شدید هستند بیشتر در معرض خطر عوارض.

در یک مطالعه از چین در ماه مارس منتشر شده 66 70 بیماران هنوز هم برخی از سطح از آسیب ریه پس از مرخص شدن از بیمارستان.

رادیولوژیست ها در بریتانیا می گویند بر اساس نتایج اولیه از پیگیری اسکن آنها نگران دراز مدت اثر یک عفونت جدی.

“در شش هفته اسکن ما شاهد هستیم که تا کنون من می گویند بین 20 ٪ و 30 ٪ از بیماران که در بیمارستان به نظر می رسد نشان می دهد برخی از نشانه های اولیه از ریه زخم” می گوید: Dr خرگوش که کمک کرد تا در قرعه کشی بیمه خدمات درمانی رادیولوژی پروتکل برای تشخیص Covid-19.

انگلستان دیگر رادیولوژیست باید به بی بی سی گفت آنها متوجه یک الگوی مشابه است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دقیق تر داده ها از دو نفر دیگر زودتر coronavirus شیوع بیماری سارس و Mers در بر داشت بین 20 ٪ -60 ٪ از بیماران تجربه نوعی از مشکل بهداشتی سازگار با فيبروز ريوی.

در حالی که کسانی که در اوایل شیوع بودند موجود نسبتا با موفقیت ویروس است که باعث Covid-19 سراسر جهان پخش شده است با بیش از هشت میلیون و تایید عفونت به تاریخ.

بیش از 100 ، 000 بیماران مورد نیاز بیمارستان برای مراقبت از Covid-19 در انگلستان پس از همه گیر آغاز شده در ماه فوریه با توجه به NHS آمار و ارقام.

“نگرانی من با Covid-19 دلیل است که خیلی از مردم آلوده شده است” گفت: Dr خرگوش.

“من نگران حجم خالص از بیماران که ما در حال رفتن به باید برای درمان به سادگی از آنجا که بسیاری از مردم تا به حال ویروس.”

درمان آینده

فيبروز ريه نمی توان درمان به دلیل زخم در بافت ریه را دائمی است. اما داروهای جدید می تواند کاهش سرعت پیشرفت بیماری و حتی متوقف کردن آن به طور کامل اگر در زمان تشخیص داده شده.

“ما در حال حاضر نیاز به درک چگونه مشکل است و زمانی که ما باید مداخله با درمان گفت:” پروفسور Gisli جنکینز از موسسه ملی بهداشت و تحقیقات که در حال اجرا است ارزیابی درمانگاه برای کسانی که از بیمارستان مرخص شد با Covid-19.

پروفسور جنکینز که بر اساس در ناتینگهام گفت: “من نگرانی واقعی است که هرگز قبل از ما در طول عمر بسیاری از مردم شده است موضوع را به همان ریه آسیب در همان زمان.”

NHS انگلستان گفته است که در حال برنامه ریزی برای باز کردن تعدادی از متخصص Covid-19 توانبخشی مراکز برای کمک به بیماران بهبود یافتن از اثرات طولانی مدت از جمله ممکن است آسیب ریه.

در اسکاتلند و ولز طرح انطباق خدمات موجود و ارائه بیشتر جامعه توانبخشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net