Coronavirus: ‘صحنه های بی سابقه ای در ویلز تپه

پارک خودرو و مسیرهای پیاده روی می تواند بسته به متوقف کردن مردم از مراجعه به Snowdonia پارک ملی پس از “صحنه های بی سابقه” در روز شنبه با توجه به کارفرمایان است.

وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در قله کوه آن را “غیر ممکن است برای حفظ موثر اجتماعی فاصله”.

قلم y فن در برکن چراغ نیز مشغول بازدید کننده در روز شنبه.

ویلز وزیران با توجه به قانونی خود در قدرت به زور مردم را به ماندن در طول شیوع کروناویروس.

وجود دارد در حال حاضر شده است تماس از سیاستمداران محلی و پزشکان برای تشویق دوم صاحبان خانه و کاروان صاحبان به دور ماندن از ولز نقاط تعطیلات و پایبند به راهنمایی های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

Snowdonia پارک ملی اقتدار گفت: منطقه “تجربه آن شلوغ ترین تا کنون بازدید کننده در روز در حافظه زندگی” در روز شنبه.

مدیر اجرایی Emyr ویلیامز گفت: “این منطقه شده است ضعف با بازدید کنندگان.

“هنوز هم نگران کننده تر است قابل تراکم روی قله کوه و مسیرهای پیاده روی آن را غیر ممکن برای حفظ موثر اجتماعی فاصله.”

قدرت است که در تماس با نخست وزیر و وزیر به ارائه “قوی تر اقدامات در سفر غیر ضروری و اجتماعی فاصله اطمینان حاصل شود که ما نمی بینیم تکرار دیروز صحنه در سراسر Snowdonia”.

پارک گفت: “اگر نه بیشتر گامهای ما نیاز به اقدامات شدید برای حفاظت از جوامع و خدمات بهداشتی و درمانی در شمال ولز مانند خاموش کردن ماشین پارک ها و مسیرهای پیاده روی.”

مرحله آسان: چگونه به نگه داشتن امن

بوریس جانسون هشدار داد بیمه خدمات درمانی می تواند “غرق” اگر مردم نمی کنند به سرعت “شتاب” گسترش coronavirus به عنوان او خواست انگلستان به دیدار عزیزان در روز مادر.

و ولز’ وزیر بهداشت وان Gething توییتی به می گویند که او و اولین وزیر علامت Drakeford بودند “فعال ما با توجه به اختیارات قانونی به طور مستقیم دخالت” با توجه به نگرانی در مورد هجوم بازدید کنندگان برای ولز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de