Coronavirus: دانشگاه ها هشدار می دهند از بین می رود و بدون بودجه اضطراری

دانشگاه های سراسر بریتانیا خواستار کمک مالی اضطراری از حداقل £2bn هشدار برخی از موسسات را به سینه بدون آن.

دانشگاه های انگلستان می گوید: این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به شدت کاهش در خارج از کشور, تعداد دانشجویان و قرار دادن دانشگاهها در معرض خطر مالی.

آنها درخواست برای کنترل تعداد دانشجویان در هر دانشگاه به نگه داشتن هزینه درآمد در سطوح مشابه به سال گذشته است.

دانشگاه ها امیدوار به افتخار هر گونه ارائه می دهد در حال حاضر ساخته شده به دانش آموزان است.

“بدون حمایت دولت برخی از دانشگاه ها را در صورت های مالی شکست دیگران می آیند و نزدیک به نارسایی های مالی و مجبور به کاهش ماده می گوید:” یک نامه از آموزش عالی رهبران به وزرا در سراسر انگلستان است.

Alistair جارویس اجرایی از دانشگاه های انگلستان می گوید: این طرح کمک خواهد کرد که دانشگاهها به “آب و مالی بسیار جدی و چالش های مطرح شده توسط Covid-19”.

او می گوید: محققان دانشگاهی ساخته شده اند “سهم بزرگ” برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس – و تخصص مورد نیاز خواهد بود در “بهبود اقتصاد و جوامع پس از بحران”.

آنها خواستار اضافی £2bn در بودجه تحقیق و در بالای آن است که به ارائه وام اضطراری برای دانشگاه هایی که با آن روبرو “درآمد قابل توجهی زیان”.

“حمایت هدفمند” باید در دسترس خواهد بود برای محافظت از مهم استراتژیک افراد مانند علم و پزشکی می گویند رهبران صنعت.

این خواهد بود در پاسخ به نقد فشار از همه گیر:

  • دانشگاه دریافت تقریبا £7bn در هزینه از دانشجویان خارج از کشور – و ترس وجود دارد که تعداد آنها می تواند بسیار کاهش می یابد این پاییز
  • دانشگاه بخش می گوید که در حال حاضر از دست £790m در لغو فعالیت های کسب و کار مانند همایش غذا و خوابگاه دانشجویی
  • نیز وجود دارد که عدم اطمینان در مورد اینکه آیا دانشگاه قادر خواهد بود تا دوباره باز در پاییز و اینکه بسیاری از دانش آموزان انگلستان تسلیم خواهد شد ورود به این سال

شده اند وجود دارد هشدارهای بی سابقه ای “بی ثباتی” در این سال را پذیرش – که اگر به سمت چپ بدون کنترل می تواند برخی از دانشگاه ها در حال گسترش است اما دیگران با چپ بیش از حد دانش آموزان چند به لحاظ مالی قابل دوام.

این یک خطر خاص برای دانشگاهها در انگلستان و ولز هستند که به شدت وابسته به شهریه درآمد.

در پاسخ به دانشگاههای بریتانیا خواسته است برای کنترل تعداد دانشجويان هر دانشگاه در انگلستان و ولز می تواند به استخدام در این سال نگه داشتن آنها را به سطح انتظار می رود قبل از شیوع کروناویروس برای جلوگیری از لحاظ مالی غیر قابل تحمل نوسانات در اعداد است.

مقیاس نگرانی پیشنهاد شد در یک ایمیل داخلی از راسل گروه دانشگاه دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک در این هفته هشدار داد که این دانشگاه می تواند از دست دادن یک چهارم از درآمد آن در سال آینده.

نامه ای از دانشگاه های انگلستان به وزیران می گوید که به ارائه “ثبات” برای دانش آموزان در حال حاضر استفاده از همه ارائه می دهد در حال حاضر ساخته شده را باید مفتخر اگر دانش آموزان ساخته شده مورد نیاز درجه.

نیز وجود دارد یک تماس را به عقب براند با یک سال نقطه که در آن دانشجویان اتحادیه اروپا در حال طبقه بندی به عنوان دانشجویان خارج از کشور زمانی که آنها را بالاتر هزینه ها و محدودیت های ویزا.

جو Grady از UCU استادان اتحادیه گفت: این طرح یک “رویکرد تدریجی است که نتواند به تشخیص اندازه مشکل و یا آسیب ما در معرض خطر انجام می دهند به ما ظرفیت علمی”.

اوا Crossan Jory, معاون رئيس جمهور از اتحادیه ملی دانشجویان گفت: هیچ بودجه اضافی باید حمایت از دانش آموزان “به خصوص با توجه به نصب نارضایتی که دوره های در حال تحویل به عنوان وعده داده شده و تقاضا برای بازپرداخت”.

او خواستار حمایت دولت به “گام” برای محافظت از آموزش عالی اما گفت که آن را باید شامل “استرداد یا تمام یا بخشی از هزینه”.

“مقیاس چالش های مالی روبرو موسسات آموزش عالی به وضوح بسیار جدی” گفت: اسکاتلند معاون اول وزیر جان Swinney.

او وعده داد که در همکاری نزدیک با دانشگاه ها برای کمک به آنها را “خروج از این بحران”.

ویلز و سخنگوی دولت گفت: دانشگاهها بوده است “در خط مقدم مبارزه با کروناویروس” و وزرای کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال “سرمایه گذاری لازم است”.

در انگلستان یک بخش برای آموزش و پرورش سخنگوی گفت: “شیوع این بیماری به شمار چالش های قابل توجهی به این بخش و دولت با همکاری نزدیک با دانشگاه ها برای درک خطرات مالی و پیامدهای آنها ممکن است در این نامشخص زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im