Coronavirus: انگلستان سیک Vaisakhi جشنواره لغو شد, در میان همه گیر

جشن به مناسبت یکی از مهم ترین خرما در سیک تقویم شده است لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Vaisakhi که در این سال می افتد در دوشنبه بیست و ایجاد Khalsa یک مجموعه از آغاز سیک ها.

در سال گذشته هزاران نفر را جمع آوری کرده اند در شهرها و شهرستانها هستند که خانه به انگلستان بزرگترین سیک جوامع است.

اما در حال حاضر gurdwaras پیدا کرده اند راه را Vaisakhi به خانه های مردم.

دو تا از بزرگترین رویدادی است که برگزار شده است در اواخر این ماه در میدان ترافالگار لندن که در آن بیش از 30000 جمع آوری کرده اند در سال های گذشته و بیرمنگام Handsworth پارک که در آن تا 100000 نفر از مردم انتظار می رود.

جشن در لستر سوتهلل و گروسند نیز آورده شده است را متوقف کند.

در لندن فرهنگی مشاور شهردار Manraj سینگ Othi گفت: در حالی که Vaisakhi آورده بود با هم لندن سیک ها و غیر سیک ها به طور یکسان ایمنی عمومی برای اولین بار آمد.

کسانی که احساسات تکرار شد شورای سیک Gurdwaras در بیرمنگام و در سوتهلل غرب لندن gurdwara دبیر Navraj سینگ افزود: “هیچ رویداد در سیک تقویم باید به مخاطره می اندازد زندگی می کند.”

در هر زمان دیگر جشن ها را شامل رنگارنگ خیابان کروبی یا نگر kirtans و مواد غذایی رایگان یا لنگر و همچنین فعالیت های فرهنگی از جمله هنر و صنایع دستی و سرگرمی ها و هنرهای رزمی.

اما در این سال, مذهبی, عبادت منتقل شده است آنلاین و سیک عمل ارائه مواد غذایی شد گرفته شده به جامعه به عنوان مردم خود جدا شده و در خانه ماند.

در لستر که طرح شده است حمایت Leicestershire پلیس سیک انجمن است که کمک به طبخ و ارائه وعده های غذایی و توزیع بین 300 تا 400 وعده های غذایی به مردم هر روز.

در ضمن مجازی عبادت شامل نماز مستقیم از معبد طلایی در امریتسار جریان توسط Sikh2Inspire مراقبه و مذاکرات با اصول Sikhi و دیجیتال جرم نماز جمعه برگزار شده توسط Digi Sangat.

اما هنوز احساسات مخلوط شده است.

در هایس نیز در غرب لندن داوطلب ساندیپ Kaur Gosal گفت که او از دست رفته مردم آسیب پذیر او را معمولا با “ذهن و قلب” در حالی که ناری Sohal از سلوق که داوطلبان برای خیریه سوات گفت: “زندگی احساس می کند مانند آن را در وقفه.”

به عنوان گزارش آمده است که اقلیت های قومی جوامع بودند که در سخت ترین ضربه covid-19, Harjinder Panesar, معاون هارو سیک ها گفت: او را رها حوادث لغو شده بود اضافه کرد: “ما می توانیم بازگشت در سال آینده زمانی که ما یک واکسیناسیون.”

Sukhjeevan سینگ از سیک شورای بریتانیا گفت: ویژه تولید مواد غذایی ارشاد وارد شده توسط سیک پزشکان انجمن صادر شده بود به gurdwaras در طول بیماری همه گیر.

قبل از covid-19 بحران gurdwaras در حال حاضر “لنگر-مدیران” که به بهداشت مواد غذایی آموزش آلرژن آگاهی و مواد غذایی حمل و نقل و سیاست های بهداشت در محل او اضافه شده است.

او گفت: gurdwaras خدمت لنگر ثبت نام تسهیلات خود را با مقامات محلی در یک روش مشابه به رستوران.

در گروسند, Kent, gurdwara به حال انتظار می رود حدود 10 ، 000 مردم به جشن Vaisakhi.

به تازگی رئیس جمهور منتخب Manpreet سینگ Dhaliwal گفت: همراه با مجازی نماز و مواد غذایی تحویل gurdwara مصرف شده بود لنگر به NHS کارگران در چندین بیمارستان در این نزدیکی هست.

گروسند کشیش Giani Amerjit سینگ گفت: آن بود که برای گفتن “با تشکر از شما به تمام این افراد مشغول به کار در خط مقدم”.

Hardev سینگ Sohal از لیورپول در ایالات سیک انجمن و گورو ناناک Gurdwara گفت: “ما اعتقاد داریم که کل نژاد بشر است. ما همه برابر است. دین ما معتقد است که در خدمات و بشریت است. ما همه کمک کند.”

او گفت: همه gurdwaras در لیورپول باقی مانده بسته و در این سال او خواهد بود هزینه های Vaisakhi در خانه با دختر خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im