Coronavirus: انگلستان با احتیاط از بازار بین المللی برای هواکش

یک اتشی بازار بین المللی در هواکش و تجهیزات پزشکی به سرعت جمع آوری در هفته های اخیر به عنوان دولت, تقلا برای خرید تجهیزات.

قیمت برای تجهیزات شده اند موشک – اغلب تغییر ساعت.

این تجهیزات معمولا در چین ساخته شده است و پس از آن خریداری شده توسط واسطه ها که ارائه آن در.

اما بریتانیا تا کنون سعی به جلوگیری از خرید از برخی از واسطه ها ارائه تجهیزات.

قیمت بازار برای یک نوع خاص از یک افزایش در یک هفته از $27,000 (£21,700) به $96,000 (£77,100) – نشانه چقدر شدید تقاضا است.

  • ‘Mix-up’ بیش از اتحادیه اروپا یک طرح
  • دولت سفارشات 10,000 هواکش از Dyson

انگلیسی مدیر عامل یک شرکت مستقر در خاورمیانه شده است بارها و بارها ارائه شده به فروش تجهیزات به دولت انگلستان پس از 17 مارس است.

این شرکت به طور معمول کار در بخش دفاع بلکه معاملات در تجهیزات پزشکی. موجودی از تجهیزات موجود تغییرات روزانه است اما این پیشنهاد شامل فن های شخصی, تجهیزات حفاظتی ماسک و تست کیت.

انگلیسی-بر اساس تماس با فروشنده در تماس با دفتر هیئت دولت وزیران و دیگر مقامات از طریق کانال های متعدد از جمله نمایندگان مجلس و دیگر وزرای اما ارائه نشده است گرفته شده تا در لندن منجر به نا امیدی است که به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی کیت که بیمه خدمات درمانی است و نیاز فوری به, است که گذشت. تماس گفت او نه به دنبال سود حاصل از ساخت اتصال.

دولت بریتانیا منابع می گویند که آنها در حال تهیه هواکش از خارج از کشور.

همانطور که از 26 مارس دولت گفت: بیش از 8000 هواکش در دسترس بودند به بیمه خدمات درمانی بیماران با دیگر 8,000 انتظار از موجود بریتانیا و بین المللی تولید کنندگان در چند هفته آینده.

تعدادی از شرکت ها خواسته شده است به هواکش در انگلستان اما معلوم نیست زمانی که آنها آماده خواهد شد. دولت همچنین گفت: مخلوط کردن آن را به معنای از دست رفته مهلت برای پیوستن به اتحادیه اروپا یک طرح برای به دست آوردن اضافی هواکش.

منابع انکار است که نوار قرمز است که برگزاری بین المللی تدارکات و می گویند که آنها در حال تلاش برای خرید به طور مستقیم از تولید کنندگان و نه از طریق واسطه ها.

این فکر شده اند وجود دارد موارد که در آن ارائه می دهد ساخته شده اند از تجهیزات است که به نوبه خود به وجود نمی, و یا جایی که عوامل متعدد ارائه شد موارد مشابه. همچنین نگرانی که موارد ممکن است نه دیدار با استانداردهای درست.

برخی از تست کیت خریداری شده توسط کشورها از جمله اسپانیا نشان داده اند سطوح پایین دقت آنها را غیر قابل استفاده.

اما دیگر کشورهای درگیر در این اغلب هرج و مرج و حرکت سریع بازار است.

خاورمیانه و کشورهای شمال آفریقا شده است خرید از خاورمیانه مبتنی بر تامین و به ما ارائه شده است به خرید مقدار زیادی از سهام در حق بیمه بیش از آنچه دیگران خواهد پرداخت. یک کشور اروپای شرقی به تازگی رشد سهام با ارائه پول نقد در پیشبرد.

برخی از شرکت ها و افراد درگیر در این تجارت فعالیت در آغوش دفاع و صنعت اقدام به عنوان واسطه بین تولید کنندگان و ارتش های دیگران تازه واردان به دنبال اهرم مخاطبین در چین و یا در جای دیگر.

آرایه ای از واسطه ها, fixers و مشاوران اغلب درگیر در امتداد زنجیره تامین و برخی از آنها به احتمال زیاد با اضافه کردن قیمت بزرگ علامت یو پی اس در تجهیزات آنها می گویند که آنها می توانید نگه دارید در زمان بحران است.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از مولتی میلیونرهای ساخته شده گفت:” کسی که کار می کند در این جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de