Coronavirus: UK خواب به سخت جدید محدودیت هایی در زندگی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بوریس جانسون مشخص شده دقیق اقدامات جدید برای مقابله با گسترش coronavirus از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر است.

در یک بیانیه تلویزیونی در روز دوشنبه نخست وزیر دستور داد مردم تنها به ترک خانه های خود در زیر یک لیست از “بسیار محدود شود”.

او همچنین دستور داد فوری از بسته شدن مغازه ها به فروش غیر ضروری کالا.

اما روسای پلیس هشدار داد از خطوط تلفن هولناک که با تماس در مورد آنچه که جنبش هنوز هم مجاز است.

‘ملی اضطراری’

صحبت از خیابان داونینگ در دوشنبه شب آقای جانسون گفت که این کشور با آن مواجه “لحظه اضطراری ملی” و در خانه ماندن لازم بود برای محافظت از بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی و مقابله با “بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و برای چندین دهه”.

او گفت: مردم ممکن است تنها ترک خانه به ورزش یک بار در روز برای سفر به و از کار که در آن “مطلقا ضروری” به فروشگاه برای موارد ضروری و برای تحقق هر پزشکی یا مراقبت نیاز دارد.

محدودیت خواهد بود در محل برای حداقل سه ماه خواهد بود و نگه داشته و به طور مداوم تحت نظر نخست وزیر گفت.

“برای قرار دادن آن را به سادگی اگر بیش از حد بسیاری از مردم به طور جدی ناخوشی در یک زمان بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به آن رسیدگی – به معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ نه تنها از coronavirus اما از بیماری های دیگر به عنوان خوب,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که در بسیاری از وزیران خواهد شماره گیری به روز سه شنبه در جلسه هیئت دولت از راه دور مطابق با اجتماعی فاصله گرفته است.

  • جانسون coronavirus آدرس کامل

این اقدامات جدید آمد در میان ترس مردم شد بی توجهی دولت اجتماعی فاصله مشاوره.

در تعطیلات آخر هفته جمعیت از مردم دیده می شد در سواحل پارک ها و بازارها و دیگر فضاهای عمومی.

جدید هدایت می گوید: مردم باید تنها به ترک خانه های خود برای یکی از چهار دلیل:

  • برای خرید نیازهای اساسی مانند مواد غذایی و دارو است. سفرهای خرید باید به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است
  • یک شکل از ورزش یک روز مانند یک اجرا, پیاده روی یا دوچرخه سواری. این باید انجام شود به تنهایی یا تنها با مردم زندگی می کنند و
  • هر نیاز پزشکی و یا برای ارائه خدمات و یا برای کمک به یک فرد آسیب پذیر. این شامل حرکت کودکان زیر سن 18 بین پدر و مادر خود را’ خانه های که در آن قابل اجرا است. کلید کارگران و یا کسانی که با کودکان به عنوان آسیب پذیر می تواند همچنان به فرزندان خود را به مدرسه
  • سفر به و از کار اما فقط در جایی که کار می کنند کاملا نمی تواند از خانه انجام می شود

حتی زمانی که پس از بالا, راهنمایی, مردم باید حداقل رساندن مقدار زمان صرف شده در خارج از خانه های خود و نگه داشتن باید دو متر (6 فوت) دور از مردم زندگی نمی کنند ،

دولت نیز توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم تعمید و مراسم – اما در مجالس ترحیم با حضور خانواده اعضای مجاز است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کسب و کار است که نمی خواهد نیاز به شامل سوپر مارکت ها, پمپ بنزین, پست افسران و بانک ها.

اما محل مانند کتابخانه ها غیر ضروری, مغازه, زمین بازی, در بیرون ورزشگاه و اماکن عبادت دستور داده شده است به نزدیک است.

هتل ها و خوابگاهها کمپینگ و کاروان پارک ها نیز باید دید مگر اینکه کلید کارگران نیاز به اقامت وجود دارد و یا اگر با افراد دیگر ماندن وجود دارد نمی تواند به بازگشت به محل اقامت اولیه خود را.

پارک ها باز باقی خواهد ماند برای ورزش اما مردم مجاز به جمع آوری در گروه.

در حالی که جامعه مراکز می تواند باز بماند اما تنها با هدف “میزبانی ضروری داوطلبانه و یا خدمات عمومی” از جمله مواد غذایی بانک ها و یا خدمات برای افراد بی خانمان هدایت می گوید.

پلیس باید قدرت اجرای قوانین جدید از جمله از طریق جریمه و متفرق کردن تجمعات نخست وزیر گفت.

از روز شنبه برخی از 335 نفر کشته شده اند با این ویروس در بریتانیا است.

برخی از 83,945 مردم در انگلستان آزمایش شده است برای coronavirus با 6,650 تست مثبت است. اما تعداد واقعی موارد خواهد بود به مراتب بالاتر به عنوان آزمون در درجه اول انجام شده در بیمارستان بیماران با علائم و نشانه های این ویروس است.

به نظر می رسد سخت به غلو چگونه بزرگ تاثیر این خواهد شد که در این کشور و چه عظیم تصمیم این است که دولت گرفته اند – که اثر خواهد داشت و حداقل برای یک دوره سه هفته در کوتاه ترین بالقوه برای بسیار طولانی تر است.

به یاد داشته باشید این است که هر چند نه کاملا نوع از مجموع سرکوب ما را دیده اند در کشورهای دیگر – حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

جای تعجب نیست که در حال حاضر وجود دارد بنابراین enormous بحث در مورد اینکه آیا انگلستان اقدام شده است به اندازه کافی سریع.

بیشتر بخوانید از لورا

‘چالش واقعی’

اما با وجود تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هدايت پس از نخست وزیر اوراق روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه اعلام اقدامات در بیانیه ای.

Lincolnshire, پلیس هشدار داد از “بسیار بالا حجم” از تماس و Humberside رئیس پاسبان لی فریمن گفت: نیروی خود را دریافت کرده بود “شماره تماس” در مورد این موضوع که او گفت که او قادر به جواب.

کن مارش رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون گفت: اجرای محدودیت های جدید خواهد بود “یک چالش واقعی” با وجود در حال حاضر “مقدار زیادی از بیماری” در میان افسران در سراسر لندن است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: در یک صدای جیر جیر که در چند هفته آینده خواهد بود “تست” برای پلیس اما که او را مطمئن شوید که ماموران به حال “منابع آنها نیاز به نگه داشتن خود و در مکان امن”.

کار رهبر جرمی Corbyn گفت: این اقدامات بودند “پاسخ درست”.

اما وی از دولت برای ارائه راهنمایی روشن برای کارفرمایان و کارگران در مورد کدام محل باید.

“دولت باید نقاط ضعف را به امنیت به همه کارگران از جمله خود اشتغالی و همچنین اجاره و دارندگان وام مسکن,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که او می دانست که “آسیب” این محدودیت باعث شد به زندگی مردم کسب و کار و شغل و گفت: “بسیاری از زندگی خواهد بود متاسفانه از دست رفته” با وجود این اقدامات است.

اما او اضافه وجود دارد “راه روشن” از طریق با تقویت بیمه خدمات درمانی سابق پزشکان از بازگشت به کار تسریع جستجو برای درمان و واکسن و خرید میلیون ها تست کیت.

در دیگر تحولات کلیدی:

  • ورزش های مستقیم گفت: این را حفظ خواهد کرد فروشگاه خود را باز به رغم اقدامات دولت جدید
  • قوانین اضطراری معرفی اقدامات برای پاسخ به این ویروس را قبل از مجلس اعیان بعد پس از آن به تصویب رسید از طریق عوام در دوشنبه شب
  • خودروسازان در حال پاسخ دادن به تماس از دولت برای کمک به ایجاد بیشتر هواکش و ماسک صورت برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر
  • تعداد در سراسر جهان مورد رسیده است 350,000 با نزدیک به 15,000 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی هشدار این بیماری همه گیر است که “شتاب”
  • و یک عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید توکیو 2020 خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021 – اگر چه اعلام رسمی نشده است ساخته شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im