Coronavirus: انگلستان گردشگران در هند شکایت از بودن ” رها ” توسط دولت


انگلیسی ها در هند می گویند آنها گذاشته شده اند “رها” با “هیچ کمک به آنچه” از دولت بریتانیا.

کل کشور که دارای جمعیت 1.3 میلیارد دلار قرار داده بود تحت مستند در 23 مارس با کمتر از چهار ساعت قبل در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

درخواست برای بازگرداندن شهروندان بریتانیا به دست آورده بیش از 25000 امضا.

خارجه گفت: در آن مشغول به کار بود “در سراسر ساعت” برای حمایت بریتانیا مسافران و کمک به آنها برای بازگشت به خانه.

آن گفت که به رسمیت شناخته شده و بسیاری از اتباع بریتانیا بوده است پیدا کردن آن را دشوار است به بازگشت به انگلستان به دلیل “بی سابقه مسافرت های بین المللی و داخلی محدودیت”.

اعلام مستند, نخست وزیر هند, Narendra Modi, گفت, وجود خواهد داشت یک ممنوعیت کامل مردم ترک خانه های خود را برای 21 روز.

او به دادگاه تجدید نظر برای مردم به وحشت نیست – اما جمعیت به سرعت mobbed فروشگاه در شهرستانها عمده و خبرنگاران می گویند آن است که روشن نیست که چگونه مردم خواهد بود قادر به دسترسی به مواد غذایی و سایر ملزومات.

هند حدود 900 تایید موارد coronavirus اما کارشناسان هشدار می دهند تعداد واقعی عفونت می تواند به مراتب بالاتر به عنوان کشور دارای یکی از پایین ترین تست میزان در جهان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بورلی Kershaw 55 از اولدهام, Greater Manchester, تا به حال شده است در انتظار برای پرواز به خانه در روز شنبه است اما در حال حاضر گیر کرده در کندلیم گوا.

او می گوید با پرواز لغو شد با “بدون هشدار” و او در حال حاضر از ترس او نمی خواهد در انگلستان در زمان برای دریافت داروهای مورد نیاز برای بیماری خود ایمنی است.

او همچنین در مورد او نگران پدر و مادر سالمند در انگلستان است.

Bethan سالن 30 و از برایتون در جنوب گوا با 22 دیگر شهروندان بریتانیا و می گوید تمام مغازه ها در این منطقه بسته شده است.

“همه ما احساس می کنید کاملا رها شده توسط دولت بریتانیا” او می گوید.

“آلمانی ها که ما اقامت با همه در حال برداشت این هفته و هیچ یک از ما حتی می توانید از طریق ما به سفارت و حتی افرادی که در اینجا هستند که در معرض خطر هستند. آنها به نظر می رسد فکر می کنم آن است که قابل قبول به صبر برای پروازهای تجاری به سر در حالی که مردم خود را به آرامی از گرسنگی مردن.”

‘خطرناک’

دولت بریتانیا گفت که آن را به دنبال نگه داشتن کلید حمل و نقل راه باز کردن تا زمانی که ممکن است و که آن را در تماس با شرکای بین المللی و صنعت هواپیمایی به ایجاد این اتفاق می افتد.

آن گفت: در کنسولگری شدند و حمایت از کسانی که با نیاز فوری در حالی که ارائه مشاوره سفر و حمایت از کسانی که هنوز در خارج از کشور.

خانم هال می گوید او گفته شده است از راه های موجود را از طریق خاورمیانه و خروج پس از 15 مارس – اما نگرانی این پرواز نیز می تواند لغو شود. اگر آنها نمی, او ترس آنها خواهد شد بسیار گران است.

“این بسیار حیاتی است که دولت شروع به بازگرداندن مردم قبل از این وضعیت در اینجا بدتر” او می گوید. “این است که در حال حاضر خطرناک برای بسیاری از مردم است.”

تحت “مجموع مستند” اقدامات غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند و تقریبا در تمام مجامع عمومی ممنوع می باشد.

به عنوان یک نتیجه است که میلیون ها نفر سمت چپ بیکاری و بدون پول که موجب خروج از شهرستانها عمده مانند دهلی که در آن هزاران نفر از کارگران مهاجر در حال تنظیم در سفرهای طولانی به روستاها پس از حمل و نقل متوقف شد.

صبا Naqvi, یک روزنامه نگار محلی گزارش در این مستند می گوید: اگر چه او empathises با رشته گردشگران او ترس بیشتر برای اتباع هند که در حال حاضر خروج از شهرستانها عمده در droves.

او گفت: “این یک وضعیت بد در حال حاضر. آن را به مراتب فقیرتر کشور نسبت به کشورهای غربی پس از این خواهد بود به خصوص برای فقرا است.

“مردم در حال مهاجرت توسط هزاران نفر از شهرهای بزرگ به روستاها ، بسیاری نمی دانند که چگونه آنها قادر خواهند بود به غذا خوردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de