نخست وزیر بوریس جانسون گفته است که بریتانیا خواهد بود قادر به ردیابی تماس 10,000 جدید کروناویروس موارد یک روز با شروع ماه ژوئن است.

در PMQs آقای جانسون گفت: “در حال رشد اعتماد به نفس” انگلستان را یک تست پیگیری و ردیابی عملیات در محل توسط 1 ژوئن با 25000 انتقالها.

کار رهبر آقا Keir Starmer تا به حال به چالش PM بیش از عدم وجود یک سیستم ردیابی از مارس.

وزرا نیز برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از مدارس در انگلستان از 1 ژوئن.

PM شد همچنین سوال بیش از تست در مراقبت از خانه در طول بیماری همه گیر.

  • چگونه تماس ردیابی کار می کند ؟

صحبت های نخست وزیر سوال در ویکیانبار آقا Keir پرسید که چرا وجود داشته است هیچ تلاش موثر برای ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده با Covid-19 پس از 12 مارس.

آقای جانسون در جواب گفت: “ما در حال رشد اعتماد به نفس است که ما باید یک تست پیگیری و ردیابی عملیات خواهد شد که در جهان ضرب و شتم و بله, آن خواهد شد و در تاریخ 1 ژوئن.”

وی افزود: 24,000 تماس با ردیاب قبلا استخدام شده است.

این ساعت همچنین اصرار داشت که بریتانیا شد و در حال حاضر تست بیش از “تقریبا در هر کشور در اروپا” و وعده داده است که سیستم خواهد بود افزایش در دو هفته.

انتظار نداریم که به طور کامل عملکرد کامل پیگیری و ردیابی سیستم به بالا و در حال اجرا توسط 1 ژوئن.

چه راه اندازی خواهد شد به طور موثر خواهد بود یک نمونه اولیه است. این برنامه ممکن است آماده که نقطه اما ارتش از قرارداد ردیاب در دسترس خواهد بود.

با توجه به جایی که ما امروز (و بسیاری استدلال می کنند اشتباهات ساخته شده اند که بدان معنی است که ما در یک موقعیت ضعیف تر از ما باید باشد) این است که شاید قابل درک است.

دولت نمی باید لوکس و تست خلبانی, این پشت صحنه, برای سال آمده است.

بنابراین سیستم باید به تکامل به عنوان آن می رود.

سوال این است که آیا از آن خواهد شد به اندازه کافی قوی برای ارائه یک آهنگ و ردیابی خدمات است که کار بر روی یک سطح پایه و کمک شامل محلی شیوع بیماری که البته بسیار حیاتی است که ما به تدریج حرکت از مستند.

نخست وزیر ادعا که از آن خواهد شد قادر به مقابله با 10000 جدید, موارد, یک روز جالب است.

نظارت اطلاعات ارائه شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد ما به خوبی ممکن است با دیدن اطراف که تعداد.

کاری که تا کنون انجام شده است در مورد به قرار دادن به آزمون.

وزیر بهداشت مت Hancock هفته گذشته گفت که تماس با ردیابی نرم افزار – بخشی از آزمون پیگیری و ردیابی طرح خواهد شد نورد در سراسر انگلستان از اواسط ماه مه اما که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند.

آقای جانسون اشاره نمی کند app – در حال حاضر در حال trialled در جزیره موجود زنده – به عنوان بخشی از طرح خود را برای 1 ژوئن.

در تحولات دیگر:

  • حداقل 11 شوراهای ابراز نگرانی های ایمنی بیش از طرح دولت برای بازگشایی انگلیسی مدارس ابتدایی برای برخی از دانش آموزان در ژوئن 1
  • دربی مبتنی بر شرکت رولز رویس که باعث می شود هواپیما موتورهای گفت: آن را قطع 9,000 مشاغل به دلیل coronavirus بحران ضربه زدن به صنعت هواپیمایی
  • جانباز کاپیتان تام مور که مطرح £32متر برای بیمه خدمات درمانی خیریه گفته او “overawed” پس از پیدا کردن او را دریافت خواهد کرد سلحشوری
  • رئیس مارکس و اسپنسر هشدار داده است که مشتریان “ممکن است هرگز فروشگاه همان راه دوباره”
  • برون سپاری شرکت Serco است عذر خواهی کرد پس از به طور تصادفی به اشتراک گذاری آدرس ایمیل تقریبا 300 تماس با ردیاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی