همه انگلیسی ها در چین باید کشور را ترک کنند اگر آنها می توانند برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus خارجی گفته.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت که آن را همچنان به کار به تخلیه انگلیسی ها از هوبئی استان که در آن شیوع آغاز شد.

پروازهای تجاری در دسترس هستند از سایر نقاط چین است.

حداقل 427 نفر کشته شده اند بعد از ابتلا به ویروس وجود داشته است و بیش از 20 ، 000 مورد تأیید بسیاری از آنها در چین است.

وجود حدود 30,000 اتباع انگلستان در چین وزیران گفته اند.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “ما در حال حاضر توصیه به اتباع بریتانیا در چین کشور را ترک کنند اگر آنها می توانند برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

“که در آن هنوز هم وجود دارد اتباع بریتانیا در هوبئی استان که مایل به تخلیه شود ما ادامه خواهد داد به کار در سراسر ساعت به منظور تسهیل در این کار است.”

تغییر در مشاوره می آید به عنوان چین اکثر رهبران ارشد از جمله رئیس جمهور Xi Jinping بستری بودند “کاستی” در راه کشور در برخورد با کروناویروس جدید شیوع.

این ویروس در حال حاضر به بیش از دو دوجین سازمان ملل از جمله دو مورد در انگلستان است.

با این حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن را نمی کند و در عین حال واجد شرایط به عنوان یک “بیماری همه گیر”. این تنها اعلام کرد زمانی که وجود دارد پایدار شیوع بیماری در جوامع در نقاط مختلف جهان با توجه به این که.

قبلا به وزارت امور خارجه توصیه شده بود در برابر همه اما ضروری سفر به چین, در حالی که هشدار در برابر هر گونه سفر به هوبئی استان از جمله شهر ووهان.

‘آخرین پرواز’

BBC چین خبرنگار رابین گفت: Brant جدید مشاوره بود “نه به این دلیل که ما شاهد یک افزایش ناگهانی در شدت شیوع ویروس”.

او گفت: آن را به نظر می رسد باعث خارجه سازماندهی آنچه در آن خواستار شد “آخرین پرواز” به تخلیه ووهان.

انگلستان نیز حرکت غیر ضروری کارکنان خارج از آن سفارت و کنسولگری در چین پس “وجود دارد کمتر از افرادی که می تواند کمک به هر انگلیسی ها در پریشانی”, او گفت:.

یک انگلیسی در چین که ترس او قراردادی جدید کروناویروس در ماه نوامبر گفت که او داده شده است هیچ نشانه ای از زمانی که او قادر خواهد بود به ترک ووهان.

جیمی Morris, 23, از تردگر در ساوت ولز گفت که او تا به حال شده است قادر به بازگشت اخیر پروازهای چرا که او داده بود گذرنامه خود را به مقامات چینی به گسترش خود را اقامت.

“من در حال حاضر در خود من در آپارتمان من جدا شده از جهان خارج” او گفت:.

“من احساس می کنم مثل من می خواهم به ماندن’

برخی از انگلیسی ها در چین به بی بی سی گفت که آنها قصد ماندن وجود خارجی دفتر مشاوره – در حالی که دیگران سوال که آیا آن را ممکن است به ترک.

معلم موسیقی سام Mulliner و همسرش, Rebekah کار در یک مدرسه بین المللی در شانگهای و می گویند آن است که آسان نیست به “فقط و ترک”.

“من احساس می کنم مثل من می خواهید به ماندن در اینجا و از من حمایت همکاران چینی,” او گفت:, و اضافه کرد که ممکن است وجود داشته باشد بیشتر در خطر ابتلا به عفونت در یک هواپیما.

جان هال گفت که او می خواهد به بازگشت به انگلستان با همسر و سه ماه دختر از خانه اش در ژنجینگ.

اما او گفت که او نمی تواند سفر شش ساعت به نزدیکترین سفارت برای دریافت مدارک و می ترسید دختر خود را در “خیلی جوان” برای مبارزه با ویروس اگر او باید قرارداد آن است.

“ما نمی خواهیم به تقسیم کردن” او گفت:. “من خواهد بود ویران کرد.”

تخلیه ‘قتلگاه’

روز جمعه 83 شهروندان بریتانیا بودند عودت در یک پرواز از ووهان مرتب توسط دولت انگلستان. یکی دیگر از 11 ایزدی پیوست و آنها را روز یکشنبه در یک پرواز.

آنها در حال حاضر در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral برای 14 روز – دوره کمون این ویروس به اطمینان حاصل شود که آنها آلوده نیست.

آقای Raab گفت: مجلس عوام که وجود دارد یکی دیگر از 14 مکان برای شهروندان بریتانیا در هوا نیوزیلند پرواز در روز سه شنبه.

اما وزیر خارجه در سایه افضل خان گفت: تخلیه ووهان بوده است “قتلگاه”.

دو نفر دانشجو در دانشگاه نیویورک و یکی از بستگان خود در حال درمان برای coronavirus در متخصص بیماری های عفونی واحد در نیوکاسل درمانگاه سلطنتی ویکتوریا.

آنها در انگلستان تنها دو تایید موارد با 414 نفر تست منفی برای این ویروس با توجه به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.


آیا شما یک شهروند بریتانیا در چین ؟ خواهد شما را ترک کشور ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im