Coronavirus: بریتانیا تقریبا هیچ تولید خودرو در مارس

انگلیسی, تولید خودرو به توقف screeching آمد در ماه آوریل به پایین 99.7% در برابر ماه مشابه سال گذشته است.

این کمترین خروجی پس از جنگ جهانی دوم با توجه به بدنه صنعت و جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران (SMMT).

فقط 197 حق بیمه و لوکس ورزشی وسایل نقلیه نورد کارخانه خطوط با 45 از کسانی که فرستاده شده به مشتریان انگلستان.

در عوض برخی از گیاهان متمرکز به 711,495 موارد از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان.

“با انگلستان ماشین گیاهان mothballed در ماه آوریل این آمار و ارقام نیست تعجب آور اما آنها را برجسته و فوق العاده ای را به چالش صنعت چهره با درآمد به طور موثر کاهش به صفر در ماه گذشته گفت:” SMMT اجرایی مایک Hawes.

از دست دادن 400,000 ماشین است که به طور معمول ساخته شده است که انتظار می رود هزینه های انگلیسی صنعت خودرو تا £12.5 میلیارد دلار در درآمد.

در ماه آوریل وجود دارد 830 ماشین جدید موتورهای ساخته شده در انگلستان گیاهان 781 از آن صادر شد. این سطح پایین بود 99.5% در سال قبل است.

آقای هاوز گفت ramping تا این صنعت دوباره خواهد بود “فرایند تدریجی”. نیمی از انگلستان موتور و ماشین سازان در حال انتظار به سر به عقب به کار این هفته است.

تولید دستخطی خواهد بود مبهوت با سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل. این SMMT پیشنهاد به تولید کنندگان خودرو است که کارگران کارخانه باید با ارائه PPE.

نیسان پشت بریتانیا گیاه اما اعتصاب سراسری در اسپانیا

مک لارن برای کاهش از 1 ، 200 شغل به عنوان ویروس تقاضا بازدید

تولید کنندگان خودرو نیز انتظار می رود به کار با ثابت تیم و با همکاری برای محدود کردن تعداد افرادی که در تعامل روزانه.

سوئیچ به PPE

قبل از تولید بیشتر متوقف چند اتومبیل که تولید شد خودروهای لوکس از مارک های مانند مک لارن, بنتلی و رولز رویس.

در آن طول می کشد حدود یک ماه برای جمع آوری یک پایان بالا و لوکس خودرو ورزش.

اگر چه تولید خودرو خطوط متوقف شده بود که در پایان با لمس شد و هنوز هم در حال اعمال به 197 اتومبیل های لوکس است که فرستاده شده به مشتریان.

با عادی کار در کارخانه در برگزاری این صنعت هدایت می شوید و توانایی خود را به سمت تولید PPE برای کارکنان بهداشتی درمانی.

چهره سپر پشت بام ها و پزشکی لباسهای بودند pieced با هم در کارخانه ماشین. رولز رویس و مک لارن در میان شرکت های که کمک به ایجاد تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

اگر چه صنعت خودرو در حال پیشرفت است با برنامه های به آرامی از سرگیری تولید اما اتحادیه های کارگری می گویند به شدت تضعیف صنعت نیاز فوری به دولت کمک کند.

استیو ترنر متحد دستیار دبیر کل گفت: “ما به فوریت نیاز به یک بخش برنامه ریزی برای حمایت از بریتانیا در کلاس جهانی صنعت خودرو از طریق این بحران با سرمایه گذاری برای دفاع از شغل و حمایت برای انتقال به برق.

“دولتهای فرانسه و آلمان را هدر رفته هیچ زمان در پشت تولید خود را به کارگران است.”

او گفت که در هر دو کشور دولت ها با استفاده از خاموش شدن به مداخله با مالیات دهندگان حمایت در ازای انتقال به سبزتر صنعت داخلی و پشتیبانی از محلی خود زنجیره تامین.

“دولت بریتانیا باید برای مطابقت با این جاه طلبی با افتخار صحبت کردن تولید ما قهرمانان و کار با اتحادیه های کارگری برای بازیابی و دیدار با چالش های آینده حفظ و ایجاد شغل با کیفیت و دوره های کارآموزی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de