آزمون coronavirus در حال افزایش شامل مردم نمایش علائم شبه آنفولانزا در 11 بيمارستان و 100 GP جراحی در سراسر انگلستان است.

آزمون را یک “هشدار زود هنگام” اگر ویروس در حال گسترش بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی, پروفسور پل Cosford گفت.

این می آید به عنوان مدارس بسته و یا ارسال از کارکنان و دانش آموزان خانه پس از سفر به ایتالیا که بیش از 300 مورد.

این ویروس همچنین گسترش به دیگر کشورهای اروپایی است.

پروفسور Cosford گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “ما در حال تشدید ما هوشیاری به دلیل آشکار گسترش این ویروس در کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین است.”

تا به حال افراد مورد آزمایش قرار گرفتند تنها در صورتی نمایش داده می شود علائم و اخیرا در بازگشت از یکی از کشورهای که در آن شده است وجود دارد شیوع از جمله چین و کره جنوبی و شمال ایتالیا.

با این حال پروفسور Cosford گفت: بهداشت عمومی انگلستان شد و در حال حاضر مشغول به کار با بیمارستان و اعمال جراحی GP برای انجام “تصادفی” آزمون.

این هدف برخی از بیماران با سرفه و تب و یا تنگی نفس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید سفر کرد تا جایی که این ویروس در حال گسترش است.

“اگر ما را به موقعیت گسترده تر عفونت در سراسر کشور و سپس آن را به ما هشدار دهنده است که اتفاق می افتد گفت:” پروفسور Cosford.

‘تصمیم گیری های دشوار’

او گفت که بریتانیا هنوز هم در “مهار” فاز برخورد با کروناویروس و افزود که تلاش ها برای شناسایی و جداسازی افراد مبتلا به این ویروس از بازگشت به انگلستان بود “کار واقعا خوبی”.

پروفسور Cosford گفت: بهداشت عمومی انگلستان بود نه دادن “مشاوره پتو” که مدارس باید دید اگر کارکنان یا دانش آموزان به سفر به مناطق با شیوع ویروس.

اما او گفت: مدارس ساخته شده “تصمیمات دشوار” با توجه به شرایط خاص خود را.

چهار مدارس تعطیل به طور کامل برای یک هفته به انجام یک “عمیق پاک” پس از دانش آموزان و معلمان در بازگشت از سفرهای اسکی در شمال ایتالیا بیش از نیمی مدت است.

یکی دیگر از مدرسه سنت کریستوفر C E دبیرستان در آکرینگتون گفت: پدر و مادر آن خواهد بود بسته شده در روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از برخی از دانش آموزان در بازگشت از پیلا در رشته کوه های آلپ ایتالیا گفت: آنها احساس ناخوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im