Coronavirus: بریتانیا باید آماده برای دومین موج ویروس – سلامت رهبران


سلامت رهبران خواستار فوری نقد و بررسی برای تعیین اینکه آیا انگلستان است که به درستی آماده برای “خطر واقعی” از موج دوم coronavirus.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا وزرای هشدار داده بودند که اقدام فوری مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از ریزش بیشتر از زندگی است.

رئیس جمهور از کالج سلطنتی جراحان پرستاری و پزشکان و GPs همه امضا این نامه است.

می آید پس از بوریس جانسون اعلام کرد تغییرات گسترده به انگلستان مستند.

روز سه شنبه نخست وزیر گفت: بارها و رستوران و سینما و آرایشگری خواهد بود قادر به بازگشایی از 4 جولای.

این 2m اجتماعی-فاصله حکومت جایگزین خواهد شد با “یک متر به علاوه” حکومت به معنی مردم باید حداقل 2 متر از هم جدا که در آن امکان پذیر است اما در غیر این صورت باید حداقل 1 متر از هم جدا در حالی که گام برای کاهش خطر انتقال مانند پوشیدن چهره پوشانده اند.

این 2m حکومت باقی خواهد ماند در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی ،

هر دو دولت و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel و افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin تاکید کرد آقای جانسون طرح بود و نه “خطر” در روز سه شنبه نهایی روزانه خیابان داونینگ coronavirus جلسه.

پس نخست وزیر اعلام, بهداشت رهبران به نام برای “سریع و رو به جلو ارزیابی” چگونه آماده انگلستان خواهد بود برای شعله ور کردن ویروس.

“در حالی که آینده را شکل همه گیر در انگلستان سخت است برای پیش بینی, شواهد موجود نشان می دهد که محلی شعله ور شدن یو پی اس به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و موج دوم از یک خطر واقعی” آنها نوشت و در این نامه است.

“بسیاری از عناصر زیرساخت های مورد نیاز برای مهار این ویروس شروع به در محل قرار داده اما چالش های قابل توجهی باقی می ماند.”

نویسندگان این نامه نیز امضا شده توسط رئیس انجمن پزشکی بریتانیا خواستار وزیران به راه اندازی یک حزبی با “سازنده و غیر حزبی چهار ملل رویکرد” وظیفه در حال توسعه توصیه های عملی.

“نقد و بررسی باید در مورد نگاه به عقب و یا نسبت دادن سرزنش” آنها می گویند و به جای آن باید تمرکز بر روی “نقاط ضعف که در آن اقدام به فوریت مورد نیاز است برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی و بازگرداندن اقتصاد به طور کامل و به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

بی بی سی با نزدیک شدن این گروه برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی برای اظهار نظر ،

در ویکیانبار روز سه شنبه آقای جانسون گفت که او باور نمی وجود دارد “یک خطر دوم اوج عفونت است که ممکن است پایمال بیمه خدمات درمانی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اعلام بزرگترین تغییرات به مستند و در عین حال گفت: دو خانواده در انگلستان خواهد بود قادر به پاسخگویی به داخل خانه و اقامت شبانه – اجتماعی فاصله.

در حالی که او هشدار داد در تمام مراحل شدند “برگشت پذیر” او تایید کرد که پس مکانهای خواهد بود قادر به بازگشایی:

 • بارها و بارها و رستوران ها تنها با یک جدول خدمات در داخل خانه و صاحبان خواسته خواهد شد که برای نگه داشتن اطلاعات تماس با مشتریان برای کمک به ردیابی تماس
 • هتل آپارتمان تعطیلات, کمپینگ و کاروان پارک اما امکانات مشترک باید به درستی تمیز
 • تئاتر و موسیقی در سالن اما آنها اجازه داده نخواهد شد برای برگزاری اجراهای زنده
 • در دیگر تغییرات عروسی اجازه خواهد داشت به 30 شرکت کنندگان و مکان عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات اما آواز ممنوع خواهد شد
 • سالن مو و آرایشگران خواهد بود قادر به بازگشایی اما باید اقدامات حفاظتی مانند پشت بام ها در محل
 • کتابخانه ها و مراکز جامعه و سالن یکنوع بازی شبیه لوتو
 • سینما, موزه ها و گالری های
 • Funfairs پارک ماجراجویی پارک تفریحی بازی های آرکید اسکیت rinks و مدل روستاها
 • های داخلی جاذبه های که در آن حیوانات به نمایش گذاشته شده از جمله در باغ وحش, آکواریوم, مزارع, سافاری پارک ها و حیات وحش مراکز

برخی دیگر از مکانهای بسته باقی خواهد ماند توسط قانون از جمله کاباره ها و قمار بازی داخل سالن, مناطق ناخن کافه ها و سالن های زیبایی, شنا و استخرهای سرپوشیده ورزشگاه.

کسانی که کسب و کار مجموعه به بازگشایی در 10 روز زمان در انتظار راهنمایی از دولت در مورد چگونه آنها می توانند با خیال راحت به عنوان ممکن است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

مشاوره اولیه می گوید کسب و کار باید در حفظ مشتریان و اطلاعات تماس را برای 21 روز برای کمک به حمایت از پیگیری و ردیابی سیستم.

اما در اکثر موارد دولت گفت: شرکت هایی که بیشتر مشاوره دقیق را دنبال خواهد کرد به زودی.

BBC سیاسی خبرنگار Iain واتسون گفت: این پیشنهاد که تصمیم گیری در کدام بخش از اقتصاد برای بازگشایی شد ساخته شده است.

این می آید به عنوان مبارزه با خرده فروشان باید پرداخت سه ماهه خود را اجاره به صاحبخانه در روز چهارشنبه.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد بیشتر 171 نفر مرده بود پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان در نظر گرفتن مجموع به 42,927.

 • CORONAVIRUS خبر: ترجمه دمای اقتصاد
 • شان پن: برای تلفن های موبایل بازیگر نقش در آزمایش آمریکایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de