Coronavirus: انگلستان حرکت به مرحله بعدی ویروس در طرح

هر کسی که با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا در حال حاضر توصیه به خود منزوی به مدت هفت روز به عنوان دولت انگلستان حرکت می کند به “تاخیر” فاز از طرح خود برای مقابله با کروناویروس.

از دوشنبه مدرسه سفرهای خارج از کشور ممنوع خواهد شد و افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی گفته شده است برای رفتن نیست در کشتی.

در مجموع 10 نفر در حال حاضر در درگذشت انگلستان با ویروس.

شده اند وجود دارد 596 موارد تایید شده در سراسر کشور.

اعلام اقدامات پس از اورژانس کبرا ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون توصیف گسترش coronavirus به عنوان “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل”.

او گفت: “برخی از مردم آن نسبت به آنفلوآنزای فصلی, افسوس که درست نیست. با توجه به عدم ایمنی این بیماری خطرناک تر است.”

تعداد UK موارد افزایش بیش از 100 روز پنج شنبه از 456 روز چهارشنبه – با 491 در انگلستان 60 در اسکاتلند 20 در ایرلند شمالی و 25 در ولز.

به عنوان 09:00 GMT در مجموع 29,764 مردم تا به حال تست شده برای این ویروس در بریتانیا است.

آخرین مرگ دو نفر شد 89 ساله و یک زن در 60s – در دو بیمارستان در لندن است. آنها هر دو حال اساسی شرایط بهداشتی.

تا به حال تحت قبلی استراتژی مهار مردم گفته شد به خود منزوی و تنها اگر آنها تا به حال سرفه و تب اما تا به حال نیز به کشور آسیب دیده به تازگی و یا تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

تاخیر فاز با هدف کاهش اوج تاثیر این ویروس و فشار آن را به دور از فصل زمستان – هنگامی که فشار در بیمه خدمات درمانی حاد تر به دلیل مسائل از جمله آنفولانزای فصلی.

تاخیر در وقوع آن تاثیر نیز می توانند در زمان خرید برای تست مواد مخدر و توسعه واکسن و/یا بهبود روش های درمانی و یا آزمون برای کمک به کاهش تاثیر این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de