آیا شما شده است فکر کردن در مورد گرفتن وام مسکن ؟ شما در حال رفتن به نیاز به فکر می کنم دوباره به عنوان وام دهندگان در حال یافتن راه خانه خود وام می پردازد.

در روز سه شنبه در سراسر کشور – یکی از بزرگترین وام دهندگان به طور موثر از معاملات جدید.

دیگران انجام می دهند همان خانه وام مسکن بازار می رود به مستند میان coronavirus آورده است که اقتصاد به متوقف مجازی.

در سراسر کشور در حال حاضر تنها ارائه وام خانه برای کسانی که با 25 درصد حقوق صاحبان سهام و یا بیشتر.

این قوانین از اول وقت وام گیرندگان و یا موجود مالکان با حقوق صاحبان سهام در خانه خود را.

  • بانک ها به مشتریان اجازه می دهد برای تاخیر در پرداخت وام مسکن
  • Coronavirus: چگونه به کاهش نرخ بهره بر شما

در سراسر کشور گفت: این تغییر تاثیر نیست برنامه های موجود.

در واقع این اجازه خواهد داد که آن را به “تمرکز بر حمایت از وام مسکن موجود, اعضای, در حالی که در ادامه به روند مداوم برنامه های کاربردی” آن را گفت.

چه وام دهندگان انجام می دهند ؟

در سراسر کشور مقصر “یک تعداد بسیار بالایی از سوالات موجود در مورد وام مسکن و مداوم برنامه های کاربردی”.

“همین دلیل است که ما گرفته اند این تصمیم به طور موقت اگرچه در ادامه به ارائه وام خانه تا 75% LTV [وام به ارزش] ما را می توانید در ادامه حمایت از بازار مسکن ،

وام دهندگان دیگر که گرفته اند اقدام مشابه شامل سانتاندر و سکیپتن ساختمان جامعه اما بسیاری رفته اند بیشتر با کاهش وام به نسبت ارزش به 60 درصد.

این بدان معناست که وام گیرندگان خواهد شد نیاز به یک 40 درصد سپرده و یا حقوق صاحبان سهام در خانه خود را قادر به دریافت یک وام مسکن.

وام دهندگان که انجام داده اند این شامل بارکلیز, هالیفاکس, باکره, پول و خانواده ساختمان جامعه در حالی که کاونتری ساختمان جامعه قطع آن LTV نسبت به 65 درصد.

چه خبر است ؟

“اخیر عقب نشینی از بسیاری از بالاتر LTV محصولات وام مسکن و خرید خانه محصولات امیدوارم یک اقدام موقت در حالی که وام دهندگان ارزيابي خطر در این منطقه از بازار و کار کردن آنچه در آن ممکن خواهد بود برای آنها را برای ارائه در حالی که محدودیت های فعلی در محل گفت:” النور ویلیامز کارشناس امور مالی در Moneyfacts.co.انگلستان.

“پس از قطعیت در حال حاضر ارائه دهندگان به نظر می رسد در ابتدا با تمرکز بر حمایت که مشتریان موجود خود را ممکن است در هفته های آینده.”

کریس Sykes, وام مسکن, مشاور در کارگزار خصوصی سرمایه گذاری reckons دلایل خوبی وجود دارد که برای تغییرات.

“وام دهندگان نیاز به کار در یک ظرفیت پایین تر به دلیل کارکنان خاموش بودن و داشتن برای مقابله با هزاران نفر از تماس برای پرداخت وام مسکن, تعطیلات,” او گفت:.

“به طوری که آنها واقعا باید از این ظرفیت برای انجام بسیاری از وام های مسکن جدید در حال حاضر. اگر آنها در حال رفتن به انجام هر, آنها می خواهند با کیفیت بالا و کم خطر وام مسکن.”

همچنین ارزش تحمل در ذهن که valuers نمی تونم برای دیدن خواص در حال حاضر آن را تحت تاثیر قرار پیچیده تر خرید ملک او اضافه شده است.

“کاهش وام به ارزش وام به معنی بیشتر وجود دارد likeliness آنلاین و یا ارزیابی خودکار,” او گفت:.

اگر چه من در حال حاضر توافق وام مسکن ؟

که نمی خواهد تحت تاثیر قرار. وام دهندگان می گویند که آنها خواهد شد در حمل با صفحه اصلی وام در حال حاضر به توافق رسیدند.

در سراسر کشور گفت: “برنامه های کاربردی موجود که در آن یک محصول در حال حاضر شده است محفوظ خواهد همچنان به پیشرفت است.”

برای افرادی که در حال حاضر ساخته شده ارائه می دهد اما کسانی که ممکن است تحت تاثیر Covid-19 وام دهندگان در حال ارائه حفاظت اضافی برای مردم است.

آنها را به مشتریان است که رد و بدل قرارداد گزینه ای برای گسترش خود ارائه وام مسکن تا سه ماه به آنها اجازه می دهد به حرکت در تاریخ بعد.

“وام دهندگان و وام گیرندگان در صورت بی سابقه ای به مجموعه ای از شرایط گفت:” رابین Fieth مدیر اجرایی ساختمان جوامع در ارتباط است.

او با اشاره به این که افرادی که در امر تهیه شده است و انتظار برای حرکت در خانه در هفته های آینده در حال حاضر با یک صبر کنید تا Covid-19 محدودیت می تواند برداشته شود.

او گفت: “دل ما به آنها و سر ما در حال روشن است که این امر می تواند غیر منصفانه برای این افراد باید برای شروع درخواست وام مسکن خود را بیش از همه دوباره یک بار زندگی بازگشت به حالت عادی.

“سه ماه تمدید وام مسکن موجود ارائه می دهد به نظر می رسد عادلانه و معقول گام را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی