Coronavirus: UK اقدامات ‘تفاوت’

مردم غذای توصیه به ماندن در خانه برای حفظ فشار بیمه خدمات درمانی و وجود نشانه های اولیه آن است که کار انگلستان مشاور ارشد علمی گفته است.

Sir Patrick blue palace hotel یک کنفرانس خبری گفت که اجتماعی فاصله اقدامات “تفاوت”.

انتقال از coronavirus در جامعه است که تصور می شود کاهش می یابد که می تواند به معنای کمتر عفونت.

بستری شدن در بیمارستان داده ها نشان می دهد موارد در حال افزایش است به عنوان سریع به عنوان ترسید.

در حال حاضر وجود دارد 9,000 مردم در بیمارستان ها در انگلستان با coronavirus, بالاتر از 6000 در روز جمعه.

آقا پاتریک گفت: بیمه خدمات درمانی بود دیدن اطراف اضافی 1000 نفر در روز و توصیف این روزانه افزایش به عنوان “پایدار”.

“که نشان می دهد که آن را نه در میزان افزایش, اما در یک مقدار ثابت که ممکن است نشان می دهد که ما در حال حاضر شروع به دیدن برخی از اثر” او گفت:.

پس از روزانه تعداد مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز او همچنین هشدار داد در برابر پرداخت “توجه بیش از حد” به روز-به-روز نوسانات در آمار و ارقام و توضیح داد: “ما نیاز به نگاه در طول زمان و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد”.

تعداد کل افرادی که فوت کرده اند با این ویروس در بریتانیا رسیده 1,408 به عنوان 17:00 BST در روز یکشنبه.

مرگ شامل بیشتر 159 نفر در انگلستان شش در اسکاتلند 14 در ولز و ایرلند شمالی.

در میان آنها 55 ساله گوش و حلق و بینی مشاور Amged ال-Hawrani که درگذشت در بیمارستان برتون.

مرگ او به شرح زیر است که از پیوند عضو مشاور در هفته گذشته شد که این کار برای اولین بار بیمه خدمات درمانی, جراح, به مرگ بعد از تست مثبت برای ویروس.


تصویری و یا با روشنایی ضعیف تابیدن از امید ؟

توسط رابرت Cuffe, سر, از, آمار, اخبار بی بی سی

وجود دارد یک بارقه امید در این آمار و ارقام: تا به حال مرگ به رشد خود ادامه داد که در اخیر نرخ روزانه تقریبا یک سوم یک روز ما ممکن است انتظار می رود برای دیدن 350 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه و 450 امروز.

در عوض, ما دیده ایم اندکی می افتد: 260 مرگ و میر در شنبه 209 روز یکشنبه و سقوط بیشتر به 180 امروز.

اما ما نباید انجام دور بیش از حد به زودی: هفته گذشته یکشنبه-به-دوشنبه آمار و ارقام نیز نشان داد اندکی نرخهای قبلی روز شنبه.

اما روز سه شنبه آنها از سر به سمت بالا مارس.

آن را هنوز هم بیش از حد به زودی بدانند که آیا این یک بارقه امید یک نوسان گذرا ناشی مختلف شیوه های کار در آخر هفته و یا برخی از مخلوطی از این دو است.


در تحولات دیگر وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab اعلام کرده است اقدامات برای کمک به انگلیسی رشته در خارج از کشور.

شرکت های هواپیمایی از جمله BA باکره و easyJet کار خواهد کرد با دولت برای کمک به پرواز ده ها هزار نفر از انگلیسی ها بازگشت به انگلستان است. آقای Raab گفت: وزارت امور خارجه نیز در کنار £75m به منشور ویژه پروازهای تجاری که در آن آنهایی که در دسترس نیست.

در جای دیگر Clarence House تایید شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا پس از تشخيص coronavirus هفته گذشته است. کاخ رسمی گفت: شاهزاده چارلز و 71 بود و در سلامت خوب است.

دریافت از طریق بحران با هم’

در یک ویدئو آنلاین پست در روز یکشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: به نظر می رسد به رعایت محدودیت های تعیین شده توسط دولت به سرعت گسترش ویروس اضافه کرد که قطار استفاده شد پایین 95% و استفاده از اتوبوس پایین 75%.

نخست وزیر همچنین تایید کرد 20,000 سابق بیمه خدمات درمانی کارکنان را بازگشت به کار برای کمک به مقابله با کروناویروس شیوع اضافه کردن کشور را از بحران “با هم”.

حدود یک در چهار پزشکان در حال کار در لحظه ای یا با علائم و یا جدا از آنجا که اعضای خانواده باید علائم رئیس کالج سلطنتی پزشکان برآورد شده است.

  • در تصاویر: زندگی روزمره با کروناویروس

آقای جانسون – که شد اولین رهبر جهان به اعلام او این ویروس همچنان ادامه دارد و منجر به پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر انجام جلسات بیش لینک ویدئو در حالی که خود منزوی در خیابان داونینگ ،

روز دوشنبه یک شماره 10 منبع تایید کرد که خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز در حال توسعه علائم این ویروس بود و خود منزوی در خانه.

در تحولات دیگر:

  • شرکت داروسازی جانسون و جانسون امیدوار به شروع coronavirus واکسن آزمایشات در انسان سپتامبر
  • SEC در گلاسکو است که تبدیل به یک موقت بیمه خدمات درمانی در بیمارستان مجموعه عملیاتی شود در عرض دو هفته و با 300 تخت.
  • ایرلند شمالی تبدیل شده است برای اولین بار در کشور انگلستان به منظور آزادی زندانیان ناشی از ویروس است. تا 200 زندانیان نزدیک شدن به پایان جملات خود را خواهد بود اجازه دهید بیرون. دولت اسکاتلند است و با توجه به اقدامات مشابه در انگلستان و ولز طیف وسیعی از گزینه های از جمله آزادی و انتقال زندانیان به سایت های دیگر است که در حال کاوش
  • پلیس در اسکاتلند صادر شده 25 جریمه بیش از آخر هفته به مردم شکستن coronavirus محدودیت های مانند کسب و کار است که هنوز هم باز است. این نیرو همچنین گفت: آن دریافت تعداد قابل توجهی از تماس های از جمله از مردم گزارش دیگران بودند که شکستن قوانین
  • در همین حال هزاران نفر از کارکنان خطوط هوایی از EasyJet و باکره بودن ارائه کار جدید بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل که در حال راه اندازی در اکسل مرکز در شرق لندن است. ارشد پرستاری افسر انگلستان, اموزش مارس گفت: حدود 100 خدمه کابین ابراز علاقه
  • بریتانیا اصلی ارائه دهندگان اینترنت باید توافق برای حذف داده های کلاه در ثابت-خط پهن باند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس
  • یک پاسخ سریع واحد در دفتر هیئت دولت است که کار با رسانه های اجتماعی شرکت برای حذف اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس
  • فروشگاه رفاه فروش تخم مرغ عید پاک رو به رو هستند دخالت از “آمرانه” مقامات نشان می دهد تخم مرغ های شکلاتی غیر ضروری تجارت بدن می گوید:
  • در کره جنوبی وجود دارد, تماس, به اخراج یک مرد در 30s که شکست قرنطینه دستورالعمل و ممکن است به گسترش این ویروس در حالی که سفر از طریق کشور است. به جای صرف 14 روز در انزوا پس از ورود او در بازدید از چهار شهر و بعد از آن آزمایش مثبت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im