انگلستان تبدیل شده است تنها دوم کشور به گزارش بیش از 40 ، 000 coronavirus مرگ و میر با توجه به آخرین آمار دولت.

در مجموع 40,261 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تا 357 از پنج شنبه.

تنها ما با بیش از 108,000 مرگ و میر ثبت کرده است از دست دادن بیشتر از زندگی در این بیماری همه گیر است.

در ایتالیا که قبلا در اروپا بدترین آمار کشور بیش از 33,600 فوت کرده اند.

برزیل نیز دیده می شود مرگ و میر افزایش سریع با بیش از 34000 مردم داشتن درگذشت پس از ابتلا به ویروس و مرگ روزانه عوارض از بیش از 1 ، 000 در برخی از روز.

جهانی درست مقایسه, ممکن است ممکن است برای ماه کارشناسان هشدار داده اند با کشورهای گرفتن روش های مختلف به راه آنها تعداد مرگ و میر.

و این مرگ و میر است تنها یکی از راه های دولت بریتانیا تعداد coronavirus تلفات تمرکز بر افرادی که فوت کرده اند, پس از مثبت Covid-19 تست.

آمار و ارقام منتشر شده توسط انگلستان آمار سازمان در روز سه شنبه نشان می دهد و حتی بالاتر تلفات. تا پایان هفته 22 مه 48,106 مردم مرده بود در انگلستان با Covid-19 ذکر شده در گواهی فوت است.

بحران ممکن است منجر به از دست دادن بیشتر از زندگی از علل دیگر بیش از حد با 61,895 بیشتر مرگ و میر ثبت شده از انتظار نخواهد بود برای این زمان از سال بین آغاز شیوع و مارس 22.

دفتر آمار ملی انگلیس گفته است این ممکن است به دلیل تاخیر در مراقبت از شرایط دیگر مانند زوال عقل آسم و دیابت است. دیگران ممکن است ناشناس coronavirus موارد آن را گفت.

انگلستان جمعیت افراد مسن بوده است که بدترین تاثیر Covid-19 با بیش از 80s در حال 70 بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از افراد زیر 40.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده بیش از تاثیر بر اقلیت های قومی و جوامع با مردم با بنگلادش قومیت بیش از دو برابر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از سفید انگلیسی ها در نظر گرفتن سن و جنس به حساب آورد.

اما میزان مرگ و میر در حال کاهش است با تازه ترین بررسی گواهی مرگ نشان کمترین تعداد از coronavirus-مرگ و میر ناشی از مارس.

اولین مرگ ناشی از Covid-19 در انگلستان گزارش شد سه ماه پیش در 2 مارس.

بی بی سی شده خود را جمع آوری داستان های شخصی – مانند که آدم قهوه ای 30 ساله با ناتوانی های یادگیری که درگذشت در 29 آوریل است.

“با وجود این فوق العاده پزشکان و پرستاران’, مشاوران,’ بهترین و از جان گذشته تلاش های حتی بیش از و بالاتر برای نجات پسر ما زندگی آدم مرده به تنهایی و ترس از coronavirus گفت:” مادر او هستم.

“ما عشق و از دست او خیلی به ما تمام زندگی همیشه حول او.”

لطفا جاوا اسکریپت را فعال و یا ارتقاء مرورگر خود را به دیدن این تعاملی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de