Coronavirus: دولت بریتانیا تساوی به طرح نجات کلیدی شرکت

دولت بریتانیا اعلام کرده است که آماده برای نجات بزرگ شرکت انگلیسی به شدت تحت تاثیر coronavirus بحران است.

این طرح نجات با نام “پروژه توس” ذکر شده بود توسط وزیر حمل و نقل Grant Shapps در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته زمانی که بحث در مورد آینده صنعت حمل و نقل هوایی.

دولت همچنین می تواند سهام در شرکت های, به گزارش فایننشال تایمز.

HM خزانه داری گفت: کمک مالی تنها می تواند در نظر گرفته به عنوان “آخرین راه حل”.

در بیانیه سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: “ما باید در محل قرار داده و سطح بی سابقه ای از حمایت برای کمک به کسب و کار از طریق این بحران است. فراتر از آن است که بسیاری از شرکت ها در حال گرفتن حمایت از تاسیس مکانیسم بازار مانند سهامداران موجود وام بانکی و مالی تجاری.

“در شرایط استثنایی که در آن ماندگار شرکت خسته از همه گزینه ها و شکست آن خواهد نامتناسب آسیب اقتصاد ما ممکن است در نظر پشتیبانی در یک “last resort” بر اساس.

“به عنوان انگلیسی عمومی انتظار می رود ما در حال قرار دادن در جای معقول برنامه ریزی احتمالی و هر گونه حمایت خواهد بود در نظر است که از مالیات دهندگان.”

  • Coronavirus: چگونه خواهد هواپیمایی پرواز دوباره ؟
  • Coronavirus: خود اشتغالی اعطای ادعای بالای دو میلیون

بی بی سی می داند خزانه را که باید به اطلاع مجلس از هر گونه صرف متحمل شده است و اگر چه شرکت ها ممکن است به دنبال کمک های مالی به این معنا نیست که حمایت از چنین داده خواهد شد.

شرکت در مشکل

در شنبه اسکای نیوز گزارش داد که تاتا استیل بریتانیا بزرگترین تولید فولاد, حال با نزدیک شدن هر دو ویلز بریتانیا و دولت برای کمک های مالی است که می تواند اجرا به صدها میلیون نفر.

در اوایل این هفته ویلز MP Stephen Kinnock گفت: مجلس که تاتا استیل که دارای steelworks در پورت تالبوت نیاز در اطراف £500 متر به منظور زنده ماندن این بیماری همه گیر.

و با توجه به بار مالی صنعت حمل و نقل هوایی کارفرمایان شده است درخواست از دولت برای “سرمایه گذاری بلند مدت تسهیلات” کمک خواهد کرد که برای حمایت از زنجیره تامین.

جیم اونیل سابق وزیر خزانه داری و ex-اقتصاددان ارشد در گلدمن ساکس گفت: روزنامه او شده است در بحث و گفتگو با مقامات دولت در مورد ایجاد یک بخش دولتی متعلق به بودجه بدن به سهام در شرکت های خواهد بود که “ذاتا پایدار” در زمان عادی فعالیت های اقتصادی.

تا کنون برای کاهش اثرات مالی از coronavirus مستند دولت اعلام کرده است که مجموعه ای از اقدامات – تعویق انداختن پرداخت مالیات از جمله مالیات بر ارزش افزوده و کسب و کار نرخ و پرداخت بیش از هشت میلیون کارگران از طریق طرح کردند که تمدید شده است تا 31 جولای.

آن را نیز پرداخت £22bn در دولت-وام و همچنین به عنوان £20.4 میلیارد دلار در شرکت تامین مالی از طریق بانک مرکزی انگلستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net