Coronavirus: اقتصاد بریتانیا ‘ممکن است بهبود می یابند تا 2024’

اقتصاد بریتانیا می تواند تا سال 2024 به بازگشت به اندازه قبل از آن بود coronavirus مستند با توجه به تجزیه و تحلیل از EY مورد باشگاه.

این پیش بینی که با استفاده از یک شبیه مدل اقتصادی را به خزانه نشان می دهد نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و به 9 درصد از 3.9 درصد.

آنها همچنین برآورد اقتصاد کوچک خواهد شد با 11.5 درصد در سال جاری بدتر از 8 درصد آنها پیش بینی شده تنها یک ماه پیش.

مصرف کنندگان شده اند محتاط تر از حد انتظار آنها گفت: در حالی که کم کسب و کار سرمایه گذاری را تعدیل رشد.

به عنوان یک نتیجه, آنها در حال حاضر انتظار می رود پس از coronavirus بهبود اقتصادی را به 18 ماه طولانی تر از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

اما در مورد باشگاه می گوید که در اوایل روز و اطلاعات مفید تنها به تازگی در دسترس ساخته شده است.

“جای تعجب نیست بدون دیتا طیف گسترده ای از دیدگاه ها در عملکرد و چشم انداز اقتصاد بریتانیا ظهور” گفت: Mark Gregory انگلستان اقتصاددان ارشد در ای.

  • خرده فروشی در نزدیکی قبل از مستند سطوح در ماه ژوئن
  • قوانین v ترس: چه تاخیر در بهبود اقتصادی ؟

هفته گذشته بانک مرکزی اقتصاددان ارشد اندی Haldane گفت: نمایندگان مجلس به اقتصاد بریتانیا بود “چیتی بازگشت” حدود نیمی از سقوط در خروجی آن را دیدم در اوج coronavirus مستند در مارس و آوریل.

وجود داشته است V شکل “bounceback” گفت: با مراجعه به این شکل است که نشان می دهد سریع بهبود اقتصادی.

ماه گذشته آقای Haldane گفت: اقتصاد “در مسیر برای بهبود سریع”.

‘گذشته پایین آن نقطه’

دیگر اقتصاددانان ابراز شک و تردید در مورد پتانسیل برای چنین بهبود سریع در فعالیت است.

“حتی اگر مستند محدودیت های, کاهش, مصرف کننده احتیاط شده است بسیار برجسته تر از حد انتظار” گفت: هوارد آرچر ارشد اقتصادی و مشاور EY مورد باشگاه.

“ما بر این باورند که مصرف کننده اعتماد به نفس است که یکی از سه عامل کلیدی به احتمال زیاد به وزن در اقتصاد انگلیس بیش از بقیه سال در کنار تاثیر افزایش بیکاری و پایین بودن سطح سرمایه گذاری کسب و کار.

“اقتصاد بریتانیا ممکن است در گذشته آن نقطه کم اما به دنبال آن است به طور فزاینده احتمال دارد که صعود به عقب در حال رفتن به بسیار طولانی تر از انتظار می رود.”

دولت منتقل شده است به کاهش مالیات و حمایت از حقوق و دستمزد و ارائه مشوق به صرف در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد رفتن و تشویق مصرف کنندگان به صرف.

در اوایل این ماه صدراعظم Rishi Sunak کاهش مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی و وعده داده شده به پرداخت شرکت 1000 پوند جایزه برای هر عضو هیات نگه داشته و در سه ماه زمانی که کردند طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

اما او همچنین اذعان کرد که هر کار خواهد بود را نجات داد و او £30bn بسته شد انتقاد برای کمک به بخش های خاص مانند رستوران ها و گردشگری, اما نادیده گرفتن دیگران است.

ماه گذشته بانک مرکزی انگلیس گفت: این امر پمپ اضافی £100bn به اقتصاد بریتانیا برای کمک به مبارزه با “بی سابقه” coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی