Coronavirus: بریتانیا اهدا £20m برای سرعت بخشیدن به واکسن


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت اهدا پوند 20 میلیون به سوی شکستن گردن طرح توجیهی تولید واکسن برای مبارزه با کشنده جدید کروناویروس.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پول کمک خواهد کرد که بریتانیا منجر راه در حال توسعه جدید تلقيح.

از آن به عنوان مرگ و میر در چین افزایش یافته و به 361 با تعداد کل موارد وجود دارد در حال حاضر بالاتر از 17,000.

در ضمن انگلیسی ها 11 پرواز بازگشت از ووهان – شیوع را epicentre – را آغاز کرده اند که دو هفته در قرنطینه.

اضافی آسمان – که در سفر از چین از طریق فرانسه پیوست و 83 نفر در حال حاضر در گروه انزوا در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral.

‘بی سابقه’ زمانبندی

دولت 20m پوند سرمایه گذاری را به CEPI – ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری جهانی از بدن با هدف پیگیری سریع یک واکسن ظرف شش تا هشت ماه.

CEPI اجرایی Dr Richard Hatchett گفت: چنین تنگ زمانبندی شده “بی سابقه”.

اگر زیست شناسان موفق هستند زمان بیشتری را هنوز هم نیاز به تست این واکسن به طور گسترده تر و امن نشانه ای از پزشکی رگولاتور قبل از آن می تواند توزیع شده در سراسر جهان است.

“این بسیار بلند پروازانه timeline – در واقع این امر می تواند بی سابقه ای در زمینه واکسن توسعه” دکتر Hatchett گفت.

“این مهم است که به یاد داشته باشید که حتی اگر ما موفق هستند و می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد – وجود خواهد داشت بیشتر به چالش می کشد به حرکت قبل از ما می توانیم واکسن به طور گسترده تر در دسترس است.”

انگلستان پول کمک خواهد کرد که صندوق تلاش های دکتر کیت برادریک 42 ساله اسکاتلندی مستقر در کالیفرنیا که در حال کار برای ایجاد یک coronavirus واکسن.

“ما امیدواریم که برای به دست آوردن محصول نهایی به انسان آزمایش در اوایل تابستان” دکتر Broderick, یک متخصص ژنتیک مولکولی که با این نسخهها کار برای شرکت های دارویی Inovio به بی بی سی گفت در هفته گذشته.

Coronavirus شیوع شده و طبقه بندی شده به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت با موارد تایید شده در کشورهای مختلف از جمله کانادا و استرالیا و آلمان و ژاپن و همچنین در انگلستان است.

دو نفر از یک دانشگاه نیویورک و یکی از بستگان خود شد و مردم برای اولین بار به تست مثبت برای این گونه جدید در انگلستان و در حال درمان در یک متخصص واحد در نیوکاسل.

‘همه با پوشیدن ماسک’

در ضمن کسانی که جدا شده در Arrowe پارک سخن گفته اند تجارب خود را به عنوان آنها همچنان خود را قرنطینه در پرستاران اقامت بلوک.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مدرس ایوان Griffiths, 71, از کاردیف گفت: او قرار داده شده است در یک آپارتمان مشترک با چهار اتاق جداگانه یک آشپزخانه و یک لابی منطقه که در آن مواد غذایی و نوشیدنی ها تحویل داده شد.

صحبت کردن در سومین روز در قرنطینه او گفت که او تا به حال برخی “تعامل” با دیگران در تخت او را.

“مردم [به لابی] برای جمع آوری همه چیز و همچنین انتخاب کنید تا مواد غذایی و برخی از مردم خواهد ایستاد داشتن مواد غذایی خود را با هم اما همه با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

“بدیهی است که شما باید برای قرار دادن ماسک خود را پایین کمی برای شما به غذا خوردن.”

اعلام سرمایه گذاری ناشی از گسترش این ویروس, Mr, Hancock, می گوید: “واکسن بهترین دفاع ما در برابر یک میزبان از بیماری های کشنده از جمله coronavirus.

“انگلستان است توپی از جهان پیشرو و پیشگام تحقیقات و حیاتی است که ما رهبری راه در توسعه واکسن جدید برای هدف قرار دادن تهدیدات جهانی با دانشمندان از سراسر جهان است.”

شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید است که رسما به نام 2019-nCov در حال حاضر در بیش از 300.

بیش از 17,000 موارد تایید شده اند و بسیاری از کسانی که در اطراف 100 – شناسایی شده اند در خارج از چین است. انگلستان و آمریکا و روسیه و آلمان باید تمام موارد تایید شده در روز های اخیر.

آخرین آمار و ارقام از چین ملی کمیسیون بهداشت در روز دوشنبه نشان داد که 21,558 موارد مشکوک در کشور و 152,700 مردم “تحت پزشکی سازمان دیده بان”.

اطلاعات بیشتر در مورد ویروس جدید

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آیا شما اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن ؟ لطفا در تماس با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی