تعداد زیادی از مردم در انگلستان که فوت کرده اند با کروناویروس شروع به پریدن کرد بیش از 100 در یک روز برای اولین بار.

مرگ و میر افزایش یافته است از 475 به 578 بهداشت مقامات تایید کرده اند.

در مجموع 104,866 افراد آزمایش شده اند از آنها 93,208 آزمایش منفی و 11,568 مثبت بودند.

کسانی که آخرین آمار و ارقام از صبح روز پنجشنبه و پس از صدراعظم Rishi Sunak پرده برداری از یک کمک برنامه برای کمک به خود اشتغالی.

دولت تا به حال مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم ارائه پشتیبانی برای خود اشتغالی و مستقل کارگران در آن زودتر بسته بزرگ اقتصادی اقدامات است.

در ضمن در بیشتر توسعه داده های جمع آوری شده از طریق بیمه خدمات درمانی را خدمات تلفن 111 به صورت مخلوط با سایر منابع برای کمک به پیش بینی که در آن پنکه تخت بیمارستان و کادر پزشکی خواهد بود بیشترین نیاز.

هدف این است که برای کمک به بهداشت و درمان ستاد مدل عواقب ناشی از حرکت منابع به بهترین مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اوایل ارشد بیمارستان رقم هشدار داده است که در لندن و بیمارستان در حال مواجهه با یک “سونامی” از coronavirus موارد و شروع به اجرا از تخت های مراقبت ويژه.

کریس Hopson از ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی که نشان دهنده بيمارستان گفت: در حالی که مراقبت ويژه ظرفیت شده بود گسترش بیمارستان ها در پایتخت تا به حال دیده یک “انفجار” در تقاضا.

یک سوم از موارد تشخیص داده شده اند در این شهر است.

وزرای هستند که خواست به گام تا تست برای coronavirus به ویژه در میان کارکنان بهداشتی.

اما بریتانیا افسر ارشد پزشکی رد پیشنهادات یک coronavirus آزمایش پادتن آماده خواهد شد برای خرید آنلاین در هفته آینده.

پروفسور کریس Ersin گفت: دقت و صحت آزمایشات مورد نیاز به درستی تست شده قبل از آنها در دسترس ساخته شد و او تاکید کرد که خط مقدم NHS کارگران نیاز آنها به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار در صورتی که در حال حاضر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de