Coronavirus: انگلستان تایید طرح خود تماس ردیابی برنامه

انگلستان تایید کرده است قصد دارد برای یک برنامه است که به کاربران هشدار می دهند در صورتی که به تازگی در نزدیکی به کسی که مشکوک به آلوده توسط coronavirus.

به وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که این حرکت در دولت روزانه همه گیر مطبوعاتی.

او گفت: بیمه خدمات درمانی بود “همکاری نزدیک با جهان پیشرو شرکت های فن آوری” به ابتکار.

اما یک متخصص است که توصیه می شود این تلاش تا به شک و تردید در مورد آن.

بی بی سی آموخته است که NHSX – سرویس های بهداشتی دیجیتال نوآوری واحد خواهد شد تست قبل از انتشار نسخه از نرم افزار با خانواده در یک مکان امن در شمال انگلستان در هفته آینده.

در حال حاضر این ایده است که افرادی که خود تشخیص داده شده به عنوان داشتن coronavirus خواهد بود قادر به اعلام وضعیت خود را در برنامه.

این نرم افزار خواهد شد و سپس ارسال معادل یک زرد هشدار به هر گونه دیگر کاربران که آنها اخیرا به برای یک دوره طولانی از زمان.

اگر یک آزمون پزشکی تایید می کند که کاربر اصلی است که در واقع آلوده پس از آن قوی تر هشدار – به طور موثر یک هشدار قرمز – فرستاده خواهد شد به جای علامت دهی که دیگر کاربران باید به قرنطینه.

به گزارش تست مثبت کاربر را مجبور به وارد کردن کد تایید که آنها دریافت کرده اند که در کنار خود Covid-19 وضعیت.

آقای Hancock حاکی است که با استفاده از این برنامه خواهد بود داوطلبانه در این مختصر نظرات او در مورد آن.

“اگر شما را تبدیل به ناخوشی با علائم کروناویروس, شما می توانید ایمن بگویید این جدید بیمه خدمات درمانی, برنامه,” او توضیح داد.

“و برنامه خواهد شد و سپس ارسال هشدار به صورت ناشناس به دیگر کاربران برنامه است که شما شده است در قابل توجهی در تماس با بیش از چند روز گذشته و حتی قبل از اینکه شما تا به حال علائم به طوری که آنها می دانند و می توانید عمل درآمده است.

“همه داده خواهد شد به کار گرفته شده با توجه به بالاترین اخلاقی و استانداردهای امنیتی و تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بیمه خدمات درمانی مراقبت و پژوهش است.

“و ما نمی خواهد آن را نگه دارید هر یک بیش از مورد نیاز است.”

خود را به مرجع tie-up با شرکت های فن آوری بود اشاره ای به اپل و گوگل, که در روز جمعه اعلام کرد که آنها کار بر روی یک نرم افزار بلوک ساختمان شناخته شده به عنوان یک API به آن را آسان تر برای دیگران به ساخت تماس با ردیابی نرم افزار.

NHSX آگاه بود از این پروژه از قبل اما در حال حاضر برنامه ای برای ادغام این فن آوری به خود محصول است.

سیستم خود را پیگیری گوشی که نزدیک به یکدیگر با ضبط زمانی که آنها تشخیص هر یک از دیگران’ سیگنال های بلوتوث.

یکی از مزایای استفاده از اپل و گوگل API است که بیمه خدمات درمانی برنامه نمی خواهد که به استخدام راه حل برای حفظ نظارت بر سیگنال حتی زمانی که برنامه فعال است.

بخشی از دلیل اپل و گوگل می گویند که آنها توسعه ایده های خود را به اطمینان حاصل شود که سیستم عامل iOS و آندروید حریم خصوصی کاربران خواهد بود به خطر بیافتد.

روش خود را طوری طراحی شده است که شهروندان می توانند ماشه و دریافت هشدار بدون مقامات مطلع از کسانی که درگیر شد.

اما یکی cyber-کارشناس امنیت است که مشورت در مورد برنامه های ذکر شده یک سری از نگرانی در مورد این پروژه در یک وبلاگ.

دانشگاه کمبریج را پروفسور راس اندرسون:

  • نگرانی در مورد چگونه موثر این فناوری خواهد بود مگر اینکه هر کس به طور منظم مورد آزمایش قرار
  • پرچم شک و تردید در مورد استفاده از بلوتوث با توجه به این که آن سیگنال می تواند از طریق دیواره های نازک معنی وجود دارد می تواند پرچم دروغین
  • هشدار در مورد “چرخش” نشان می دهد که اجازه می دهد مردم برای گزارش آنها بیمار بدون هیچ گونه تایید باز کردن سیستم به سوء استفاده

“من تشخیص قریب به اتفاق نیروی بهداشت عمومی استدلال برای یک سیستم متمرکز اما من هم 25 سال تجربه بیمه خدمات درمانی بی کفایت بودن در توسعه سیستم ها و بارها و بارها شکستن حریم خصوصی خود وعده زمانی که آنها موفق به جمع آوری برخی از اطلاعات با ارزش به کسی دیگری” اضافه شده استاد مهندسی امنیت.

“من واقعا مضطرب در مورد جمع آوری مقدار زیادی از به آرامی-anonymised داده ها در یک سیستم می شود که یکپارچه به کل از پاسخ دولت به این بیماری همه گیر. ما ممکن است هرگز از آن خلاص شوید.”

این رفتاری بینش تیم – یک شرکت خصوصی همچنین به عنوان شناخته شده جهت شناساندن واحد است – ارائه مشاوره به دولت در مورد چگونگی تشویق مردم به عنوان بسیاری به دانلود و استفاده از برنامه به عنوان امکان پذیر است.

NHSX معتقد است بیش از نیمی از جمعیت بیرون رفتن نیاز به استفاده از آن به صورت خودکار تماس ردیابی موثر باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im