مقامات بهداشت تماس گرفت صدها نفر از شرکت کنندگان در کنفرانس در لندن پس از آن پدید آمده و یکی از آنها بعدها مبتلا به کوروناویروس.

کسی که نه شناخته شده بود و در انگلستان, اتوبوس, اجلاس در QEII مرکز کنفرانس هفته گذشته است.

دو کار نمایندگان مجلس که آنها نیز در این کنفرانس گفت: آنها به خوبی اما لغو عمومی, درگیری تا 20 مارس به عنوان یک احتیاط.

تا کنون نه نفر در انگلستان آزمایش مثبت برای ویروس.

MP لیلیان گرینوود – سابق از صندلی های حمل و نقل را انتخاب کنید کمیته صحبت در 6 فوریه کنفرانس در وستمینستر که با حضور حدود 250 نفر از اتوبوس و حمل و نقل میباشد.

او گفت در توییتر او “احساس کاملا خوبی” اما به “فوق العاده محتاط” او لغو عمومی خود درگیری به مدت دو هفته از تاریخ این کنفرانس در خط با مشاوره از بهداشت عمومی انگلستان (PHE).

او همکار الکس سوبل MP برای لیدز در شمال غرب گفت: اخبار بی بی سی او تنها از طریق یک روزنامه نگار در مورد تست مثبت بود و “نگران” دیگر شرکت کنندگان هنوز هم ممکن است غافل شود.

آقای سوبل, که گفت که او نمی شد برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم به نام بیمه خدمات درمانی غیر اورژانس 111 خط تلفن به “به طور رسمی ارزیابی” شده است و “تاسیس به عنوان کم خطر”.

او گفت که او صرف بعد از ظهر جمعه در یک اتاق در دفتر کار خود به دور از کارکنان پس از دریافت مشاوره از 111 نخواهد ماند و در انزوا – اگر چه او را لغو کرده است, عمومی و درگیری به عنوان یک احتیاط.

دولت اتوبوس وزیر بارونس Vere – که سخنران اصلی در این کنفرانس – که “زیر بهداشت عمومی انگلستان مشاوره” گروه حمل و نقل گفت.

حمل و نقل بار سازمان کنفرانس ارسال یک ایمیل به روز پنج شنبه بعد از ظهر به شرکت کنندگان اطلاع آنها که یک فرد را تایید کرد به کروناویروس که باعث بیماری در حال حاضر به نام Covid-19 – تا به حال شده است در این رویداد است.

این ایمیل شامل مشاوره از PHE با اصرار نمایندگان که مورد نیاز بود اگر آنها احساس خوبی اما اگر آنها توسعه علائم مانند تب یا سرفه آنها باید در خانه بمانند اجتناب از تماس با دیگران و تماس NHS 111.

این نامه گفت: مردم به دنبال مشاوره تا 20 فوریه “حتی اگر علائم خود را جزئی هستند”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Dr Yimmy چو یک PHE مشاور در حفاظت از بهداشت و درمان گفت: “یکی از اولویت های اصلی ما بوده است برای شناسایی هر گونه افرادی که ما فکر می کنند در تماس نزدیک با تایید موارد Covid-19 برای فراهم کردن توصیه های بهداشتی به عنوان آنها ممکن است در افزایش خطر ابتلا به ویروس.

“در حالی که درجه ای از تماس با نمایندگان کنفرانس ممکن است تا به حال با این مورد بعید است قابل توجه بوده است به ما یک رویکرد پیشگیرانه و اطلاع آنها از این وضعیت است.”

در ضمن اندی غرب بود که یک مسافر در یک United Airlines پرواز از سان فرانسیسکو به فرودگاه هیترو گفت: PA اخبار آژانس که کاپیتان گفت: هر کس به “اقامت قرار داده است” پس از فرود به عنوان وجود دارد “مورد مشکوک به کروناویروس در هواپیما”.

او گفت: فردی منتقل شد به عقب هواپیما در حالی که اشکال خارج صادر شد درخواست مشتریان اطلاعات تماس و اگر آنها به حال تجربه هر گونه علائم. هواپیمایی متحده گفت: آن تیم شد ارائه کمک.

نه موارد

با توجه به آخرین آمار بیش از 1300 نفر در حال حاضر شناخته شده اند و از این ویروس اکثریت در چین است.

با توجه به انجمن مطبوعات آژانس خبری کنفرانس مورد است مربوط به آخرین نفر در انگلستان به تست مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته, یک زن چینی.

که گرفتار این ویروس در چین قبل از پرواز به انگلستان رفت و به بیمارستان در حال بارگذاری اما PHE گفت: راننده است نه در “معرض خطر”. این اولین مورد شناسایی می شود در لندن است.

به عنوان 14:00 روز جمعه آزمون برای این ویروس انجام شده در 2,964 مردم در انگلستان – با همه اما نه منفی بودن.

در علاوه بر این به بیمار تحت درمان در سنت توماس ” در بیمارستان, لندن, انگلستان coronavirus موارد شامل دو اتباع چینی که تست مثبت در نیویورک.

یکی دیگر از مجموعه ای از موارد شروع با تاجر استیو والش که قرارداد این ویروس در سنگاپور و تصویب آن به 11 نفر در یک پیست اسکی در فرانسه. پنج تن از این بازگشت به انگلستان است. آقای والش در حال حاضر بازیافت.

در ضمن بیش از 80 نفر که ماند در اقامت در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral برای دو هفته باید به سمت چپ بعد از تست منفی برای این گونه جدید از coronavirus.

آنها یکی از دو گروه اتباع تخلیه از ووهان با دوم قرنطینه در نزدیکی میلتون کینس.

روز پنج شنبه رئیس NHS انگلستان Sir Simon Stevens هشدار داد که بسیاری از مردم ممکن است مجبور به خود منزوی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus پخش در بریتانیا.

چه علائم کروناویروس و آنچه که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش آن?

علائم اصلی عفونت تب (درجه حرارت بالا) و سرفه و همچنین تنگی نفس و مشکلات تنفسی است.

شستن مکرر دست ها با صابون یا ژل اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند و نه دست خود را به چشم و بینی و دهان با دست نشسته می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

ابتلا به سرفه و عطسه در یک بافت binning آن و شستن دست های خود را می توانید به حداقل رساندن خطر گسترش بیماری است.

هر کسی تجربه علائم حتی اگر خفیف پس از سفر از سرزمین اصلی چین و تایلند و ژاپن و جمهوری کره, هنگ کنگ, تایوان, سنگاپور, مالزی یا ماکائو است توصیه به ماندن در خانه و تماس با بیمه خدمات درمانی خدمات تلفن 111.

بیشتر بخوانید درباره coronavirus

ما باید نگران باشم ؟ سلامتی ما خبرنگار توضیح می دهد

سوالات خود را: شما می توانید آن را بیش از یک بار ؟

آنچه شما می توانید انجام دهید: آیا ماسک واقعا کمک می کند ؟

درک گسترش: یک راهنمای تصویری به وقوع

زندگی تحت مستند: یک ووهان خاطرات

تاثیر اقتصادی: چرا خیلی از ‘جهان ‘ کارخانه’ باقی می ماند بسته

آیا شما شده است را متاثر از مسائل مطرح شده در این مقاله ؟ اگر پس از تماس با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im