Coronavirus: UK موارد می تواند در مسیر درست حرکت’


تعداد coronavirus موارد در انگلستان “می تواند در حال حرکت در مسیر درست” دولت مشاور ارشد علمی گفته است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ توجیهی, Sir Patrick blue palace hotel گفت که “ممکن است که ما در حال شروع به دیدن… منحنی تراز وسط قرار دارد”.

وی افزود: این امر می تواند یکی دیگر از “هفته یا بیشتر” قبل از اینکه او می تواند مطمئن شوید.

وزیر امور خارجه بریتانیا در عین حال گفت: ساعت, که در بخش مراقبت های ویژه در “ارواح خوب” و “پایدار”.

این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus بیمارستان مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت به 6,159 – یک رکورد افزایش 786 در یک روز, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: در مقایسه با 439 روز دوشنبه.

تا کنون 55,242 مردم باید آزمایش مثبت در انگلستان – افزایش 3,634 در روز دوشنبه آمار و ارقام.

صحبت در مورد تعداد موارد جدید آقا پاتریک گفت: “ممکن است که ما در حال شروع به دیدن آغاز تغییر در شرایط منحنی مسطح کمی.

“ما نمی خواهد می دانم که برای اطمینان حاصل کنید تا یک هفته یا بیشتر. اما آنچه که ما شاهد یک شتاب.”

Sir Patrick تاکید کرد این مهم به ادامه اجتماعی فاصله اقدامات برای اطمینان از یک کاهش در تعداد موارد جدید.

امروز ارقام رکورد و آن را در حال حاضر گزارش شده مرگ و میر بالاتر از 6000 برای اولین بار. افزایش 786 بالاتر از چهار بازی قبلی اوج 708 مرگ و میر گزارش شده در یک روز.

ما همچنین می دانیم که این رقم نتواند مرگ و میر رخ داده است اما هنوز گزارش شده است به طوری واقعی مرگ و میر در این نقطه است که به احتمال زیاد بالاتر است.

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای را با این گریم و ارقام آن است که آنها به نمایندگی از چهارمین روز متوالی از زیر-رشد روند.

برای هفته تا روز جمعه آمار و ارقام تعداد مرگ و میر بوده است دو برابر شدن هر سه و نیم روز. تا به حال این روند ادامه داشت ما را دیده می شود نزدیک به 1400 مرگ و میر امروز.

بنابراین 786 بهتر است که اگر چه هنوز هم بیش از حد به زودی به دانستن چه چیزی باعث آن است. این می تواند یک تنگنا در گزارش (ما دیده ایم که پس از قبلی تعطیلات آخر هفته) و یا شواهد واقعی است که رشد این است که واقعا در حال کاهش باشد.

بیشتر امیدوارم برای تقریبا یک هفته روزانه موارد جدیدی شده اند برگزاری مداوم در حدود 4000 نفر در روز نشان می دهد که در حالی که ما هنوز هم از دیدن موارد رشد این رقم می تواند به تاخیر انداختن.

پرسید که آیا زمان مستند اقدامات خواهد بود تمدید وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: دولت تصمیم گیری زمانی که “زمان مناسب است” اما “ما هنوز در آن مرحله نرسیدهایم.”

او گفت: اجتماعی فاصله اقدامات بودند “کمک” و این که مردم باید همچنان به پایبندی به آنها را بیش از آخر هفته عید پاک.

وزیر امور خارجه بریتانیا نیز با صدور بیانیه ای کوتاه در نخست وزیر بوریس جانسون.

آقای جانسون بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن با “مداوم علائم” از Covid-19 روز یکشنبه و منتقل شد به بخش مراقبت های دوشنبه شب پس از خود علائم بدتر شده است.

آقای Raab که deputising برای آقای جانسون گفت: ساعت بود دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” و به حال شده است در یک ونتیلاتور.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“برای همه ما در کابینه او نه فقط رئیس ما – او همچنین همکار و او را نیز دوست ما,” او گفت:.

او افزود: “من اعتماد به نفس او را از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد که من می دانم در مورد این نخست وزیر است که او یک جنگنده است و او می خواهد به عقب پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت.

به عنوان اولین وزیر امور خارجه آقای Raab وزیر تعیین شده را به ایستادگی در برای آقای جانسون اگر او ناخوش و قادر به کار.

در توسعه بیشتر آقا پاتریک گفت که او نمی تواند تضمین وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی مراقبت ويژه (ICU) بيمارستان در هر فردی بیمارستان در سراسر این بیماری همه گیر.

اما در شرایط تقاضای او گفت: “باید وجود داشته باشد به طور کلی افزایش بالای تعداد تخت موجود” در سراسر کل بیمه خدمات درمانی.

“بیمه خدمات درمانی انجام داده است یک کار شگفت انگیز از افزایش کلی ظرفیت ICU و بنابراین همه چیز به نظر می رسد پیگیری در جهت درست” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im