Coronavirus: UK صنعت خودرو ادعا می کند 1 در 6 شغل می تواند به کاهش

انگلستان صنعت خودرو تجارت بدن می گوید که در شش شغل در معرض خطر هستند از افزونگی و بدون کمک از دولت در شروع مجدد تولید.

جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران (SMMT) گفت: بودجه اضطراری دائمی و کوتاه مدت کار کسب و کار نرخ تعطیلات و مالیات بر ارزش افزوده کاهش نیاز به ساقه جریان زیان کار است.

نمایشگاه در حال بازگشایی و خطوط تولید در حال راه اندازی مجدد آن را گفت.

اما بیش از 6000 شغل از دست رفته در بخش خودرو در این ماه.

مشترک با بسیاری از تولید کنندگان و خودروسازان باید بالا هزینه های ثابت به پرداخت مانند اجاره در طول دوره که در آن خرید و فروش به شدت پایین است.

و بسیاری از کارگران باقی می ماند furloughed به عنوان شرکت کار کردن چگونه به عمل در حالی که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

“یک سوم از نیروی کار ما باقی مانده است furloughed و ما می خواهیم آن دسته از کارکنان در حال بازگشت به کار به افزونگی گفت:” مایک Hawes SMMT اجرایی.

“دولت مداخله بی سابقه بوده است,” او اضافه شده است. “اما این کار نیست انجام نشده است. فقط به عنوان ما را دیده اند در کشورهای دیگر ما نیاز به یک بسته حمایتی برای راه اندازی مجدد برای ایجاد تقاضا و حجم و رشد و نگه داشتن انگلستان در خط مقدم جهانی صنعت خودرو است.”

لابی گروه برآورد تاثیر مستند قطع خواهد شد سالانه خودرو و خودرو تجاری تولید یک سوم به 920,000 وسایل نقلیه در این سال است.

و همچنین به عنوان کمک به راه اندازی مجدد تولید و صنعت است نگران تامین امنیت یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا (EU).

خروجی پایین

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31, اما همچنان در بازار واحد و اتحادیه گمرکی تا 31 دسامبر در حالی که دو طرف سعی کنید به چکش موافقتنامه تجارت آزاد.

“یقین است که کامل با تعرفه صفر معامله خواهد شد و در پایان این دوره گذار را به کسب و کار در هر دو طرف فرصت برای آماده سازی و کمک به درایو سرمایه گذاری به مهارت های جدید امکانات و فن آوری خواهد شد که جدایی ناپذیر به ارائه یک صفر-کربن آینده برای انگلستان” لابی گروه گفت.

انگلیسی, تولید خودرو به توقف screeching آمد در ماه آوریل به پایین 99.7% در برابر ماه مشابه سال گذشته است.

این کمترین خروجی پس از جنگ جهانی دوم است. فقط 197 حق بیمه و لوکس ورزشی وسایل نقلیه نورد کارخانه خطوط با 45 از کسانی که فرستاده شده به مشتریان انگلستان.

برخی از گیاهان متمرکز به 711,495 موارد از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان.

از دست دادن 400,000 ماشین است که به طور معمول ساخته شده است که انتظار می رود هزینه های انگلیسی صنعت خودرو تا £12.5 میلیارد دلار در درآمد.

در ماه آوریل وجود دارد 830 ماشین جدید موتورهای ساخته شده در انگلستان گیاهان 781 از آن صادر شد. این سطح پایین بود 99.5% در سال قبل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de