Coronavirus: توی تکه های اسپانیایی تعطیلات بیش از قرنطینه ‘ضربه’

بریتانیا بزرگترین تور اپراتور, توی, تا لغو تمام سرزمین اصلی اسپانیا تعطیلات تا 9 اوت.

این حرکت در می آید و پس از دولت تحمیل 14 روز قرنطینه در افراد ورود به بریتانیا از اسپانیا.

این شرکت گفت: تمام کسانی که رفتن به بالئارس و جزایر قناری هنوز هم می تواند سفر به عنوان برنامه ریزی شده از شنبه, اگر چه قبل از پرواز پس از آن لغو شد.

صنعت هواپیمایی اتحاد واکنش نشان داد و با بی میلی به این تصمیم به اعمال قرنطینه خواستار آن یک ضربه بزرگ.

خارجی و مشترک المنافع (FCO) توسط مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا. قرنطینه اقدامات اعمال می شود به کسانی که در بازگشت از سرزمین اصلی اسپانیا جزایر قناری و جزایر بالئارس مانند مایورکا و ایبیزا.

بریتیش ایرویز است که هنوز عامل پروازهای اما گفت که این حرکت بود “پرتاب هزاران نفر از انگلیسی ها’ برنامه سفر به هرج و مرج”.

بودجه خطوط هوایی easyJet نیز حفظ کامل برنامه.

راب Griggs از خطوط هوایی بریتانیا گفت این بود: “ضربه بزرگ” به بخش حمل و نقل هوایی.

او به بی بی سی گفت که افراد باید آزمایش coronavirus به جای داشتن به خود منزوی به صورت خودکار.

“ما این ایده از تست داوطلبانه در هنگام ورود و یا قبل از ترک,” او گفت: همسرم صبحانه.

“ما فکر می کنم تست می… فعال کردن افراد برای بازگشت بدون نیاز به قرنطینه اگر آنها تست.”

عدم اطمینان و سردرگمی

آقای Griggs نیز به حکومت بود “کمی خاص تر” در مشاوره آن پس از آخرین سنبله در coronavirus موارد در اسپانیا تاثیر نمی گذارد کل کشور در راه همان است.

توی گفت: این امر تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار و آنها را حق لغو یا اصلاح تعطیلات خود را

“همه مشتریان در حال حاضر در تعطیلات می تواند همچنان به لذت بردن از تعطیلات خود را و بازگشت آنها در نظر گرفته شده خانه پرواز” به آن اضافه شده است.

توی گفت: سلامت و ایمنی آن بالاترین اولویت است اما از دولت خواست به “همکاری نزدیک” با این سفر میباشد.

“این سطح از عدم اطمینان و سردرگمی مضر است برای کسب و کار و ناامید کننده برای کسانی که به دنبال به جلو به خوبی سزاوار شکستن” به آن اضافه شده است.

قرنطینه اقدامات برای انگلستان مسافران برای اولین بار معرفی شد در اوایل ماه ژوئن است. اما پس از فشار از حمل و نقل هوایی و سفر, صنایع, دولت و تفویض ادارات انتشار لیست کشورهای معاف از قوانین است.

تصمیم به حذف اسپانیا از این لیست اعلام شد در روز شنبه پس از یک سنبله در اسپانیایی coronavirus موارد با بیش از 900 مورد جدید گزارش شده در روز جمعه.

اسپانیایی مقامات همچنین هشدار داد موج دوم می تواند قریب الوقوع به شهرهای بزرگ دیده می شود موارد افزایش است.

فرودگاه اپراتورهای ارتباط گفت: اقدامات جدید را “آسیب بیشتر آنچه که در حال حاضر شکننده راه اندازی مجدد از بخش حمل و نقل هوایی است که در ادامه به بزرگترین چالش در تاریخ خود”.

اما easyJet گفت: آن را “نا امید” فعالیت میکردند و یک برنامه کامل در روزهای آینده.

“مشتریان که دیگر مایل به سفر می تواند انتقال پروازهای خود را بدون تغییر هزینه و یا دریافت یک کوپن به ارزش رزرو” این شرکت در بیانیه ای گفت.

صنعت آسیب دیده

یک سخنگوی انجمن از آژانس های مسافرتی (Abta) گفت: دولت قرنطینه تغییر حکومت بود “ناامید کننده”.

“ما پیشنهاد می کنیم از نظر دولت لغو قوانین قرنطینه برای پرواز به و از برخی مناطق با کاهش میزان عفونت و یا به مکان هایی مانند جزایر بالئارس یا قناری – که از لحاظ جغرافیایی متمایز از سرزمین اصلی اسپانیا – برای جلوگیری از آسیب بیشتر به انگلستان ورودی و خروجی, گردشگری, صنایع,” او گفت:.

مردم در حال حاضر در تعطیلات در اسپانیا است توصیه شده توسط وزارت حمل و نقل به دنبال قوانین محلی در بازگشت به خانه به صورت عادی و بررسی خارجه سفر مشاوره وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

انجمن از بریتانیا بیمه توصیه گردشگران داخلی است که اگر آنها در حال حاضر در اسپانیا زمانی که دولت مشاوره تغییر بیمه خود را به احتمال زیاد به پوشش آنها را تا زمانی که آنها به خانه بازگشت.

اما افزود: “سفر به کشورهای در برابر FCO توصیه این است که به احتمال زیاد به ابطال بیمه سفر خود را و این اعمال را برای کسانی که هنوز به سفر به سرزمین اصلی اسپانیا.

“مشتریان به دنبال تغییر و یا لغو برنامه سفر باید صحبت با هواپیمایی ارائه دهنده تور اپراتور یا عامل سفر در وهله اول.

“اگر شما در سفر خود را رزرو و یا در زمان سفر خود را بیمه بعد از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر ممکن است شما تحت پوشش برای سفر, اختلال یا لغو. در هر شرایطی ما می خواهم توصیه چک کردن با بیمه گر خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی